audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Správně, také jsem si všimnul, že ten střeďák s výškáčem je dost vysunutý........muselo by se to změřit :idea:
Já spíše přemýšlím o těch SL.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

taky jsem se po nich tedka díval...nevím, nevím :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Mají hlavně větší rozsah směrem dolů, tedy do hloubek a možná lepší membránu.....
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

tie sinusy sa riesili na mnoho forach a patria medzi repra ktore maju najlepsi pomer vykon/cena. A navyse su vhodne na pouzitie bez zosilovaca, lebo su dost citlive. Maju krasne ciste a pevne basy, co sa s povodnymi neda ani porovnat. Urcite su na trhu lepsie repro, ale za neporovnatelne viac penez, coz si myslim do auta nema zmysel. Urcite bude zalezat aj na autoradiu, pri vymene citelne ozili aj povodne papieraky... hold neni 50W ako 50W...
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

este k tym dexonom, maju udavany vykon rms 70W oproti 120W u sinusov, nizsiu citlivost, frekvencny roszah 45-20t Hz aj ked neuvadzaju v akom pasme oprosti 28 - 22t Hz. Tieto hodnoty su iba orientacne, zvlast ked vyrobca neudava pasmo napr +-3db. Podla horneho rozsahu to vyzera na rovnake pasmo a to uz by bol slusny rozdiel. Ked budem mat cas vyskusam tie sinusy od kolko naozaj hraju, mam testovacie cd s nahratymi frekvenciami.
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

mam vzadu tieto

Obrázek
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

tak sa mi to vcera podarilo dokopat, tu su nejake fotky, prosim ospravedlnte kvalitu uz bola dost tma
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

tie zlte cupliky treba uvolnit
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Zdravim vsechny. I ja jsem 3 dny starym majitelem Accentika CRDi a s kvalitou repro jsem spokojeny. Hrajeto skvele. Ale mam jiny dotaz. Musel sem reklamovat radio a uvazuji o novem. Potrebuji radu. Je velky rozdil kdyz koupite 4x40W nebo 4x50W??? Je to znat a slyset? A druhy dotaz ktere autoradio by ste doporucili do ceny 2700,-. Chtel bych aby umelo SD karty ktere sem mel i do ted. USB neni spatne,ale vadi mi kdyz ztoho radia to trci. Poradte prosim. Diky :D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Rastin píše:Zdravim vsechny. I ja jsem 3 dny starym majitelem Accentika CRDi a s kvalitou repro jsem spokojeny. Hrajeto skvele. Ale mam jiny dotaz. Musel sem reklamovat radio a uvazuji o novem. Potrebuji radu. Je velky rozdil kdyz koupite 4x40W nebo 4x50W??? Je to znat a slyset? A druhy dotaz ktere autoradio by ste doporucili do ceny 2700,-. Chtel bych aby umelo SD karty ktere sem mel i do ted. USB neni spatne,ale vadi mi kdyz ztoho radia to trci. Poradte prosim. Diky :D
to 4x50 je nejaky te teoreticky maximalny vystup.. Mam pioneer 29xx radu a standartny vystup je 4x27W, co vobec nie je zle, aj ked je napisane 4x50 MOSFET.. takze pozor na bombasticke specifikacie najma u radii typu Sencor, ... ktore mavaju USB vstupy
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Rastin píše:Zdravim vsechny. I ja jsem 3 dny starym majitelem Accentika CRDi a s kvalitou repro jsem spokojeny. Hrajeto skvele. Ale mam jiny dotaz. Musel sem reklamovat radio a uvazuji o novem. Potrebuji radu. Je velky rozdil kdyz koupite 4x40W nebo 4x50W??? Je to znat a slyset? A druhy dotaz ktere autoradio by ste doporucili do ceny 2700,-. Chtel bych aby umelo SD karty ktere sem mel i do ted. USB neni spatne,ale vadi mi kdyz ztoho radia to trci. Poradte prosim. Diky :D
A ty nemas original autoradio od Hyundaiu?
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty: origo 2 DIN radio sa zacalo montovat myslim na konci roku 2007, pretoze (podla predajcu) bol problem s RDS v nasom regione, preto nahradzovali riesenim 1DIN a aftermarket radiom - mne toho Pioneera zaplatili a namontovali, mohol som si vsak vybrat co chcem... ono okrem toho ze to musis skladat aby ti niekto cihlou nevysklil okno to nema ziadnu inu nevyhodu. Aj ked o to vyskleni by mohol hovorit aj CzechJoker, ktory ma origo 2DIN
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Mexican píše:peaty: origo 2 DIN radio sa zacalo montovat myslim na konci roku 2007, pretoze (podla predajcu) bol problem s RDS v nasom regione, preto nahradzovali riesenim 1DIN a aftermarket radiom - mne toho Pioneera zaplatili a namontovali, mohol som si vsak vybrat co chcem... ono okrem toho ze to musis skladat aby ti niekto cihlou nevysklil okno to nema ziadnu inu nevyhodu. Aj ked o to vyskleni by mohol hovorit aj CzechJoker, ktory ma origo 2DIN
Ved ja viem, ze ho tam zacali davat az potom, ale Rastin napisal, ze auticko ma len tri dni...
Inak skoda, ze ten problem s tym radiom nevyriesili skor, lebo rad by som tam mal ten original, vyzera to krajsie a hlavne v kombinacii s tym chromom je to krasa. Len skoda, ze ked som auto ja kupoval, to este nebolo :cry:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:
Mexican píše:peaty: origo 2 DIN radio sa zacalo montovat myslim na konci roku 2007, pretoze (podla predajcu) bol problem s RDS v nasom regione, preto nahradzovali riesenim 1DIN a aftermarket radiom - mne toho Pioneera zaplatili a namontovali, mohol som si vsak vybrat co chcem... ono okrem toho ze to musis skladat aby ti niekto cihlou nevysklil okno to nema ziadnu inu nevyhodu. Aj ked o to vyskleni by mohol hovorit aj CzechJoker, ktory ma origo 2DIN
Ved ja viem, ze ho tam zacali davat az potom, ale Rastin napisal, ze auticko ma len tri dni...
Inak skoda, ze ten problem s tym radiom nevyriesili skor, lebo rad by som tam mal ten original, vyzera to krajsie a hlavne v kombinacii s tym chromom je to krasa. Len skoda, ze ked som auto ja kupoval, to este nebolo :cry:
da sa to kupit, cena aj s hlinikovym dekorom je myslim 5000 kc, co sa mi ale teraz zda zbytocne vela.. ak by som nemal radio, tak by som to zobral, ale mne sa zvuk toho Pioneeru pozdava takze neriesim
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Je to tak. Auto mam teprve 3 dny. Dneska jsem ho testnul na dalnici a super. Origo radio sem nechtel, jelikoz za neho chteli hodne penizku. Rozhodl sem se proto pro svoje radio.
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Mexican píše:
Rastin píše:Zdravim vsechny. I ja jsem 3 dny starym majitelem Accentika CRDi a s kvalitou repro jsem spokojeny. Hrajeto skvele. Ale mam jiny dotaz. Musel sem reklamovat radio a uvazuji o novem. Potrebuji radu. Je velky rozdil kdyz koupite 4x40W nebo 4x50W??? Je to znat a slyset? A druhy dotaz ktere autoradio by ste doporucili do ceny 2700,-. Chtel bych aby umelo SD karty ktere sem mel i do ted. USB neni spatne,ale vadi mi kdyz ztoho radia to trci. Poradte prosim. Diky :D
to 4x50 je nejaky te teoreticky maximalny vystup.. Mam pioneer 29xx radu a standartny vystup je 4x27W, co vobec nie je zle, aj ked je napisane 4x50 MOSFET.. takze pozor na bombasticke specifikacie najma u radii typu Sencor, ... ktore mavaju USB vstupy
Takze kdyz radio ma psane 4x40W tak se ho nemam asi bat koupit. Presne jak rikas. Mel sem Sencora na USB a SD karty. Radio bylo super, ale musel sem ho reklamovat. Prestalo to cist jak SD tak i USB. Jsou totiz nejlevnejsi, tak sem je vyzkousel. Potrebuju koupit nove, ale nevim jake. Nejak sem si na SD kartu zvykl, jelikoz me vyhovovalo nahrat na nej 1giga pisnicek a jel sem. Ted nevim vubec co si poridit. Pouzivam MP3 a vypalovat malokapacitni CD me nebavi. Navic bych chtel aby to umelo prechazeni mezi slozkami a ne po pisnicce zvlast. Poradte. Chci fakt max do 3000,-. A nebo poradte podle ceho se rozhodovat. Diky.... :D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“