Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

dnes som bol v predajni pre accenta a ked som isiel do garaze skoro ma je..... ja nemam podsvietene tie tlacitka na stahovanie okien a dost ma to hneva to akoze podla coho robili ze niekomu to ide a niekomu nie ??urcite sa na to pojdem opytat a ziadat nech to dorobia. jo a ten roky vyroby sa da zisit podla cisla karoserie v servise ti to musia povedat
Reklama
 

Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Mam auto 3 dny. Chrom taky nemam, tlacitko mi sviti taky jen jedno a clonitka mam. Ten chrom mi tam taky vadi ze neni. Vypada to pak jinak. Kde se to da poridit? :D
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

hubis píše:Máme kliku. ...tlačítka, chromovanej znak na volantu nebo výsuvné clonítka...
Vy jste koupili akcenta s volantem? Já myslel, že ho už v rámci úspor dávají za příplatek... Ale vážně, kromě těch světýlek mám všechno a i něco navíc.
Mimochodem - všimli jste si billboardu s dvojčetem Rio a POUZE pětiletou zárukou? Kia přece dávala sedm redukovanejch...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

CzechJoker píše:
hubis píše:Máme kliku. ...tlačítka, chromovanej znak na volantu nebo výsuvné clonítka...
Vy jste koupili akcenta s volantem? Já myslel, že ho už v rámci úspor dávají za příplatek... Ale vážně, kromě těch světýlek mám všechno a i něco navíc.
Mimochodem - všimli jste si billboardu s dvojčetem Rio a POUZE pětiletou zárukou? Kia přece dávala sedm redukovanejch...
7 rocna bola a je len na Ceed.. to ze davaju 5 rokov aj na Rio je paradny krop dopredu.. Ford dava 3 roky, Seat u vyssich modelov 5, Chevy tiez 5 rokov na hnacie ustrojenstvo...holt v tomto mozme dakovat Ceedu za prelomenie bran
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:7 rocna bola a je len na Ceed.. to ze davaju 5 rokov aj na Rio je paradny krop dopredu.. Ford dava 3 roky, Seat u vyssich modelov 5, Chevy tiez 5 rokov na hnacie ustrojenstvo...holt v tomto mozme dakovat Ceedu za prelomenie bran
Nejen na ceed, ale i třeba na sportage. Ono to s tou zárukou ale není až tak žhavé, protože je omezena na 150000 kilometrů. Pokud hodně jezdíš, tak to máš stejně tak na tři roky a finíto.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

chrom

Příspěvek od _miv_ »

ako som uz davnejsie pisal ja mam napriklad ten chromovy znak na volante a tlacitka nepodsvietene... ale som si vsimol na mini zraze v BB, ze ako jediny nemam chromovy pliesok s cislami prevodovych stupnov na salpake...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: chrom

Příspěvek od CzechJoker »

_miv_ píše:ako som uz davnejsie pisal ja mam napriklad ten chromovy znak na volante a tlacitka nepodsvietene... ale som si vsimol na mini zraze v BB, ze ako jediny nemam chromovy pliesok s cislami prevodovych stupnov na salpake...
Co kus, to originál :?
A co teprve až začneme koukat pod kapotu, jaké že máme modifikace motorů a co kdo má a nebo nemá...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ja nemám nic chromové ani řazení ani volant ten znak a ani nic na krzytu motoru... 2/2008 koupené. jinak opravdu co kus to originál !!!!!!!!!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Fiko
Příspěvky: 8
Registrován: 26 bře 2008, 12:15

Příspěvek od Fiko »

A nenajde sa nikto kto to rozmontuje a pozrie ci su symboly na tlacitkach priesvitne a staci dopajkovat diody aby to svietilo? Ja som sa minule chystal len som nenasiel spravne naradie. S tym mojim som to nevedel zhodit.
Kia Rio II 1.4 Sporty
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

David C3 píše:Ja nemám nic chromové ani řazení ani volant ten znak a ani nic na krzytu motoru... 2/2008 koupené. jinak opravdu co kus to originál !!!!!!!!!!!!
Tak to bude na srazu docela čuryna. Vemte někdo šroubovák, ať můžeme udělat rozborku :D
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

Fiko píše:A nenajde sa nikto kto to rozmontuje a pozrie ci su symboly na tlacitkach priesvitne a staci dopajkovat diody aby to svietilo? Ja som sa minule chystal len som nenasiel spravne naradie. S tym mojim som to nevedel zhodit.


ja som si bol vcera pre auto a hned v pondelok idem za predajcom ze co to ma znamenat lebo ja som sa predtym pytal ci to je podsvietene a on tvrdil ze ano a fakt ma to dost stve ze len jedno je podsvietene. skusim ziadat nech to dorobia tak som zvedavy co mi na to povedia :!:
Fiko
Příspěvky: 8
Registrován: 26 bře 2008, 12:15

Příspěvek od Fiko »

No aj mna to stve. Predajca ti to nedorobi. Povedia ti, ze sa da menit iba cely ten panel a spominal mi cenu zda sa mi cca 6000sk. U Ria je to tak, ze modelova rada 2007 to ma este podsvietene a modelova rada 2008 uz nie. Auto som objednaval v oktobri-novembri a nikto ich neprosil o model 2008. Predajca sa este chvalil, ze uz mame model 2008. A chyba tam krytka zrkadla v slnecnej clone, osvetlenie zrkadla a osvetlenie tych tlacitok. Preco by som mal byt o toto ukrateny, ked som zaplatil tak isto ako niekto, kto dostal model 2007 a vsetko toto ma?!
Kia Rio II 1.4 Sporty
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já mám to samé, co ty. Rok výroby 4/2008.
Hold Turci začali šetřit, s tím asi nic nenaděláme :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

ovladace

Příspěvek od _miv_ »

sice som nic nerozoberal ale tie moje tlacitka pre ovladanie su take ze symbol okna je priesvitny. takze bud tam je aj ziarovecka resp led a chyba kablik alebo mozno len ten kablik nie je pripojeny!!! co by bol ten lepsi pripad. ale priesvitne su... alebo mozno v nutri nie je ani ziarovka ani led a ani konektor na pripojenie a ani kablik v dverach a potom to nestoji za namahu spekulovat nad rozsvietenim zadnych a spolujazdcoveho tlacitka pre okno...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

kdyby svitíly všechny tak to by bylo super ale ja sem rád i za to jedno. u C3 sem měl okna na švihadla... to podsvícení mě nějak nevadí a ted už nemá smysl to řešit..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“