výměna lišt na dveřích

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
heruben
*
Příspěvky: 26
Registrován: 01 čer 2008, 00:51
Bydliště: jsem úplně mimo svět=Znojmo

výměna lišt na dveřích

Příspěvek od heruben »

Zdravím vás všechny,pročítám si tady vaše diskuze a jste (velká) kopa zábavnejch lidí.I když někdo má lepší a někdo horší auto :lol: Chci se zeptat na zdánlivě snadnou úpravičku a to sundání lišt na dveřích,začínají se nadýmat rezem.Vím ale,že pokazit se dá všechno a toto by šlo celkem vidět :)
Naposledy upravil(a) heruben dne 12 čer 2008, 23:11, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 99, 1.3
Reklama
 

Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: lišty na dveřích pryč

Příspěvek od vaisman »

heruben píše:Zdravím vás všechny,pročítám si tady vaše diskuze a jste (velká) kopa zábavnejch lidí.I když někdo má lepší a někdo horší auto :lol: Chci se zeptat na zdánlivě snadnou úpravičku a to sundání lišt na dveřích,začínají se nadýmat rezem.Vím ale,že pokazit se dá všechno a toto by šlo celkem vidět :)
JJ taky je potřebuji sundat.Jak na to?
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Příspěvek od Pavel_S »

Taky jsem tohle ted nedavno resil. Takze listy tam drzi jenom na takovych plastovych sponkach, muj postup sundavani byl nasledujici - zacla jsem z kraje kde byly uz teda radne nafoukle rzi takze tu prvni vytahnout nebyl vcelku problem a pak jsem pokracoval dal, sponky jsou cca co 20 cm od sebe, nepacil jsem tu sponky primo ze dveri zle vzdy vypacil tu listu ze sponky a tu pak vytahl. Ve dverich jsou obdelnikove dirky takze potom staci ty plastove spony otocit o 90 stupnu a vytahnout. Ty listu jsou v podstate kovovy profil zality v gume, osvedcil se mi nasledujici postup u kazde sponky jsem tu listu kyvavym pohybem nahoru dolu vypacil z te plastove a sponku potom potocenim v pohode vytahl. Vecer postnu fotky nafotil jsem si to jak to vypadalo. Jinak koupil jsem nalepovaci listu po zjisteni ze original listy by me vysly na cca 2.400,- na obe strany. To jsem teda valil oci na tu sumu. Nalepovaci s 3M paskou me vysla s postovnym na cca 400,-.
Uživatelský avatar
heruben
*
Příspěvky: 26
Registrován: 01 čer 2008, 00:51
Bydliště: jsem úplně mimo svět=Znojmo

Příspěvek od heruben »

Ahoj,takže to nevypadá,že bych to mohl po odstranění zastříkat a nechat bez lišt :lol: ,škoda.Rád bych věděl něco o tý náhradní neorigo liště.DÍK
Hyundai Accent 99, 1.3
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Příspěvek od Pavel_S »

Takze tady je to foto, listy uz byly fakt katastrofalni zvenku to vypadalo lehce nafoukle ale vevnitr to vypadalo takhle http://img67.imageshack.us/img67/2839/img8448qv2.jpg. V krouzku je videt jak jsem tu listu vypacil z te sponky.
Ja mam stribrneho Centíka takze jsem vzal tuhle listu http://tuning.shop5.cz/cz-detail-93414.html - šíře 21 mm za 78,-/m a lepit ji budu shodou okolnosti ted o vikendu. No ja puvodne taky myslel ze tam jsou nalepene ale jsou tam dirky na zadnim blatniku 3 a na dverich 7. Jeste jsem nerekl ze mam 3-dveraka ale ten system bude urcite stejnej. Musim rict ze me osobne ten system kovoveho profilu zaliteho v gume nepripada idealni, zda se mi ze na krajich proste guma zterela pak ten profil totalne shnil. Na kazde liste cca 5-10 cm od kraje vypadalo katastrofalne. Tak hodne zdaru :wink:
Uživatelský avatar
heruben
*
Příspěvky: 26
Registrován: 01 čer 2008, 00:51
Bydliště: jsem úplně mimo svět=Znojmo

Příspěvek od heruben »

No to teda je :shock: ,ty auta vypadají dobře dokud se člověk nepodívá na podvozek :lol: ,ale ty lišty dělají takhle blbě i u jiných aut.dík za rady,jdu se na to napít,máme dneska ve znojmiku pivní slavnosti.tady se pořád pije,pak hůř jezdí :lol: :lol:
Hyundai Accent 99, 1.3
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Příspěvek od Pavel_S »

Tak teda na zdravíííííí :lol: taky zajdu v tom horku neco splachnout :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“