Motor Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Motor Scoupe

Příspěvek od LoTuSe »

zdravím všechny a prosím o radu sháním motor do scoupe GT nebo popřípadě cele auto na ND může být bouračka kastli nepotřebuji stačí motor aby byl v poho neznáte někdo nějaké stránky nebo někoho kdo by mohl sehnat??
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Já měl brutální štěstí na Aukru se svym druhym autem... můžu poradit jedno: prostě hledej a hledej a nepřestávej. Ale neomezuj se jenom na Hyundaiclub ono něco někde vyplave, třeba i tam kde bys to nečekal :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

já se koukal na tvoje ukrutný štěstí fakt ti to moc přeju tak to dej do kupy a ať už brázdíš silnice :-) Hodně zdaru
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No, paradoxně když už jsem se dostal do stavu kdy sem byl prakticky rozhodnutej si půjčit větší množství peněz a koupit celýho Skupáče a svýho dát na náhradní díly a pak najednou se objevil ten co sem si koupil a já se toho chytil a nepustil.
Jenže to bylo až tak po půl roce co jsem zjistil že je na tom můj motor už hodně špatně a prakticky nejede :(
Držím palce a přeju ať se Ti zadaří mnohem dřív než mě a třeba se uvidíme někde na sraze ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

opravdu jsi měl štěstí ale po pul roce čekání a trápení sis to asi zasloužil no to můj motor žere olej až to pěkné není jede jako ďas ale dolívám pořád a bojím se že to je na výbrus a to by bylo fest drahé tak jsem se rozhodl splašit jinej motor včera se mi i zadařilo borec z Kladna mi nabízí motor do scoupe turbo ale bez turbiny tu nemá jenže je to ten poslední model bez rozdělovače s nějakým modulem bo co no a za šestku tak nevím jestli do toho jít má nejeto 100tis udajně kladno je pro mě dálka jako prase tak mám strach abych nenaletěl! Yurii prosímtě můžu tě poprosit poslal bys mi na mail Jirik.Mertik@seznam.cz ten manual asi ho budu potřebovat jestli se rozhoupu ke koupi
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Příspěvek od Seemann »

já bych kdyžtak měl to turbo.
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

to by bylo fajn já mrknu jak je na tom to moje a kdyby bylo death tak bycho se mohli domluvit !
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

Seemann píše:já bych kdyžtak měl to turbo.
Za kolik bys pustil to turbo ?? A je ok co lopatky a jaká je vůle hřídelky ?? Nepouští olej?
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

Já bych motor měl kdybys chtěl je komplet s turbem akorát svody jsou prasklý a chybí váha vzduchu a přidal bych ti k tomu i převodovku
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

no a za kolik bys to všechno nechal a vůbec co je to za motor myslím r.v. kolik najeto jestli žere olej nebo ne co rozvody atd??
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

nazdarek, hele řeknu ti to tkle motor je to r.v. 1992 než sem ho vyndaval z auta měřil sem na něm komprese a má na všech válcích přez 10, jestli žere olej ti moc neřeknu páč sem s nim nejezdil ale vzhledem tomu že má dobrý komprese tak bych řek ,že ne, jinak kdyby žral olej tak bude žrát přez ventily(respektive gufera na ventilech) a to je záležitost , která se dá řešit.má najeto 185 tisíc turbo vypadá dost slušně na ty kilometry. chce vyměnit těsnění pod ventilovym víkem páč to rosí olej. a to je asi tak všechno, jo a chybí váha vzduchu, napiš mi sz a určitě se nějak dohodnem. jo a rozvody? tak to je záležitost ,kterou bych řešil při každý koupi auta nebo i motoru, je to jistota, hele ruku do ohně za to nedám :)
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Motor Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

Obrázek

Obrázek


jsou ale i levnejsi reseni.. :-)

ale kdyz to prijde domu takova krasna krabice modra, s tim igelitakem s malejma logama a zlutym kridovym papire taktez s logem hyundai... hmm :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Coto Blacku? Si vyloupil obchod s originálním dílama ne? Na kolik Tě to přišlo a co jsi všechno kupova? ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Motor Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

sice uz jsme si to rekli po ICQ.. ale to neni moje, alespon zatim heh :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“