už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

2008 -

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miles
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2008, 22:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miles »

Konečně slova chvály na toto autíčko :D , už jsem ho chtěl vrátit :D
Škoda Octavia II facelift 12/2008, Hyundai i10 Comfort A/C
Reklama
 

Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

pripravovali sme v praci na prodej toto maly auto a paradni vozitko :) motor 1,1 na takovou vahu uplne staci a vybava je taky paradni
Lantra 1,6 r.v. 1997
Julinnka
Příspěvky: 1
Registrován: 16 črc 2008, 09:07

i10

Příspěvek od Julinnka »

Ahojte, mam i10tku, moja bola dokonca prva na Slovensku:))) Kazdy je s nou spokojny a dokonca aj moj brat, ktory povazuje za auto iba stroj s obsahom minimalne 2 litre, mu vie prist na meno. Jazdim s nim do mesta v blizkom okoli a na nakupy, myslim ze uplne postacuje. 120tku to da v pohodicke, potom od 130 sa uz trosku trapi. Spotreba krasna, interier super. A co sa tyka tych posmeskov na male auta, asi by ste si mali uvedomit naco to auto potrebujete a ja osobne sa na taketo reci dokazem veselo vykaslat. Aj ked zo skusenosti s tymto autom (mam ho uz 3 mesiace) sa casto stava, ze mne ako zene ludia vacsinou hovoria "jeeej, take pekne akurat pre teba" zatial co 120kilovy chlap by v nom asi ozaj vyzeral smiesne. Tak len tolko, vela stastnych kilometrov
Luty05
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2008, 09:59
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

konečně jsem se dočkal i10

Příspěvek od Luty05 »

Zdravim,
tak jsem se ho konecne dockal po 2mesicich... a musim rici, ze cekani stalo za to:-) sem z neho uplne nadseny...
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od MadMaxx »

Nasi ho maji uz asi 2 mesice a jsou maximalne spokojeni, maj ho na jezdeni po meste a na nakupy, vsechno maji relativne blizko - v malym meste (Chebu) jim to staci. Kdyz jsem do nej sedl poprve, byl to trochu nezvyk (mam coupe 1.6), ale po nekolika jizdach sem si zvykl... Na priskoky po meste idealni ;-)
Hyundai Sonata 2.0 2007
xmanasm
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2009, 21:03

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od xmanasm »

Ahoj lidi tak jsem byl dnes objednat i10 COMFORT 1.2 tak se těším :-k
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od dj.brouk »

xmanasm píše:Ahoj lidi tak jsem byl dnes objednat i10 COMFORT 1.2 tak se těším :-k

Ale moc šťastně se netváříš :lol: ,taky čekám na i 20,a už je to týden,a taky se těším [-o< :D
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Kibus
Příspěvky: 4
Registrován: 31 led 2009, 15:52

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Kibus »

Je tu niekto čo ma i10? Rad by som prečital nejake skusenosti z tymto autom. Ja som si ho kupil a zatial som spokojny len spotreba sa mi zda dost vysoka ale to sa asi upravi ked trochu sadne motor.
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

Kibus: moje sestra ho ma, je s nim spokojena - ma najeto uz kolem 5000 a spotreba pri poslednim tankovani spocitana na 5.8 - ma motor 1.1 dobry (80% po meste 20% okresky)
Jinak az na problemy se spinacem svetel (mesic se cekalo na nahradni), ktery v mrazech rozsvitil svetla a vybil baterku je vse v pohode. Jinak behem tohoto se ze sestry stal automechanik, protoze v kabelce vozila klic na baterku a vzdy po dojeti odsroubovala kontakt z baterky. :lol:
No ale holt auto z prvni serie v cesku... Jinak je to s nim pohoda - ja jsem kus chlapa a v pohode si najdu jizdni pozici (akorat 400 km bych v nem nerad naraz stravil :wink: )
Auticko je pro mestsky a primestsky provoz dost agilni, libi se mi hodne radio, pristrojovka je vylozene super a klimatizace taky nema chybu. Moje sestra to hodnoti tak ze je moc rada ze dala na mne a koupila si i10 nez nejakou ojetinu :D/
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Kibus
Příspěvky: 4
Registrován: 31 led 2009, 15:52

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Kibus »

:hyu: Tak to som rad ze je z i10 spokojnost, lebo aj ja som zatial spokojny. Vozime sa najviac len dvaja z manzelkou takze vykonu je nadostac. V aprili (dubnu) sa chystame na dlhsiu trasu tak uvidim ako to i10 zvladne. Neni to zas taka dlha trasa ale je to 300km. Idem na navstevu k bratovi do Jihlavy. Zatial som najazdil len nejakych 1000km po meste a okoli. ale neviem ci by nebolo lepsie ist po okresnych cestach ako po dialnici! NEUSKODI TO MOTORU KED BY SOM ISIEL PO DIALNICI AJ HODINU Z TOU ISTOU RYCHLOSTOU? Zatial zdar vsetkym i10 :D
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Borek »

Žádný strach-jen ho pořádně provětrej na dálnici.Krátké popojíždění nedělá motoru moc dobře.Tak mu delší a svižnější cesta jen pomůže zbavit se usazeného karbonu. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

Kibus: Nemej obavy z jizdy po dalnici, jen to chce obcas zmenit rytmus jizdy a nejet monotonne. Tj, treba zpomalit, dat si tam za 4 a pak vytocit (vyhnat pavouky) a dat za 5. avratit se na predpisovou rychlost. Jinak samozrejme uz mas docela dost najeto, takze by i jizda stabilni rychlosti nemela delat problemy. Pokud si ale zvykly jezdit jen male kousky po meste, tak uvidis co tahle cesta udela s tvym autem. Bude se ti pak zdat nejake zivejsi :wink:
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Kibus
Příspěvky: 4
Registrován: 31 led 2009, 15:52

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Kibus »

:hyu: Tak diky kluci za rady. Skusim to potom po tej dialnici! Bude to len 100km z Brna do Jihlavy. Potom napisem ako to dopadlo. :lol:
Přílohy
i10.jpg
i10.jpg (77.13 KiB) Zobrazeno 2520 x
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od 89majlo96 »

neviem preco uz tu i10 nezladili ako vsetky i-cka. Myslim podsvietenie tlacidiel v interieri na modro ale dali ho cervene :-k
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

No mne se to k tomu libi - a uniformita jednotlivych modelu ... to bych zrovna nevyzadoval (od toho je tu Audi :P ). Kazde auto ma jin styl. A rekneme si to na rovinu. i10 je v hledacku hlavne zen a tem se bude libit i s cervenym podsvicenim. Kdo na to ma at jde do Audi a poridi si A4 ktera vevnitr vypada jako Q5 a A6, ktera je zase stejna jako Q7 .. no. Ja jsem rad za to jakou cestou jde :hyu: Libi se mi ze i20 neni zmenseninou i30 nebo naopak zvetseninou i10 - ma svuj styl.

---
Poznamka pod carou, fakt nejsem dealer :hyu: nebo nejak s nim spojeny :lol: Ted jak to ctu tak jako bych ho prodaval, ale je to fakt jen muj nazor - tak to vidim.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „i10“