Model 2008

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Model 2008

Příspěvek od dantasik »

Tak dneska jsem videl poprve na vlastni oci nový faceliftovany model sonaty. A musim rict ze na to ze maska na obrazcich vypadala jakoby to prehnali, tak ve skutecnosti pravy opak. Videl jsem schodou okolnosti cernou. V interieru se pohli opravdu o znacny kus vpred. Jen drobnosti ktere nedotahli. Chybi nataceci svetla(ty meli puvodne byt a v serii nejsou), dale potahy vypadaji jak ze 60let hlavne prostredni pruh, bocni vedeni ej toho usetreno je to takovy divny styl. Pristrojovka uz je modro bila stejna jako o NewSF. A hlavne radio ktere se dodava uz k sonate stoji za to. Dale vylepsili ovladani na volantu, uz jsou tam sipky, nahoru dolu, hlasitost, mute a mode. Vse je uz pekne ergonomicky zapusteno ve volantu. Bohuzel jsem ji videl jen jakoze otevrenou a jizda nebyla. Byla jeste "zabalena" .)Tapec byl olepenej tou paskou a pod. ALe opravdu stim pohli a to co pustili za fotky je jen slaby odvar. Jeste co jsem si vzpomnel tak volant je cele obsiti kuzi, ne jako to bylo na par fotkach ze cast mela byt imitace dreva jako je tomu u grandeuru. :)Tot asi zatim vse:)Kdyby to teda nekoho zajimalo :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

jak to je bude sa aj u nas predavat tento model alebo iba v USA a AZIA?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Sak sem ho videl u nas v CZ:)Byl to tusim jeden z prvnich kusu co se budou prodavat. Takze kazdym tydnem budou normal masove dostupne :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Odpovědět

Zpět na „SONATA“