Dotáhnutí převodovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
heruben
*
Příspěvky: 26
Registrován: 01 čer 2008, 00:51
Bydliště: jsem úplně mimo svět=Znojmo

Dotáhnutí převodovky

Příspěvek od heruben »

Ahojte.dá se nějak dotáhnout převodovka aby nebyla tak volná a nemlátila při řazení?
A jaký je rozdíl mezi touto a technickou sekcí,z laickýho pohledu mi přijde ražení otázek podobný.dík.
Hyundai Accent 99, 1.3
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak zalezi, jestli mas volnou kulisu razeni, nebo jestli mas volnou prevodovku :-) tak jako tak, je to resitelny a v tom druhym pripade bych to doporucoval co nejdriv nez ji ztratis :wink: ja si to nechal sestelovat a pri ty prilezitosti mi nejako zkratili drahy razeni.. mno musim tam zajet znova, pac dvojka a zpatecka se nepovedli jak bych si predstavoval, ale jinak parada rozdil je znat :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
heruben
*
Příspěvky: 26
Registrován: 01 čer 2008, 00:51
Bydliště: jsem úplně mimo svět=Znojmo

Příspěvek od heruben »

Bude to asi ta kulisa řazení.v neorigo servise mi řekli,že prý dotáhnou lanka a v hyundai,že se to nedělá,ale že u těchto aut bývá řazení volnější.ty lanka jsou až v motoru asi,že.je k nim přístup?jde mi o to jestli je to složitá práce.
Hyundai Accent 99, 1.3
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fulli »

to ako ti skratili tie drahy radenia? to by sa hodilo aj mne lebo su take dlhe ze ma niekedy ruka z toho boli ako musim behat tou radiacou pakou
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“