problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: volant

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mirci BB píše:No ja uz ten problem nemam. Volant uz mam rovno. Uvidime co sa stane ked tam nahodim zimne gumy.
A co jsi s tím udělal???
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Mirci BB
*
Příspěvky: 39
Registrován: 17 úno 2008, 10:46
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

volant

Příspěvek od Mirci BB »

No bol som v servise a tam robili geometriu do vtedy kym nebol rovno. Proste spravili a siel som sa previest atd do okola.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Ve čtvrtek jsem měl první problém s Accentem a to ten, že mi přestal fungovat zámek zpátečky. V pátek v servise v Třebíči opraveno (vyměněn za nový), neplatil jsem nic :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Ve čtvrtek jsem měl první problém s Accentem a to ten, že mi přestal fungovat zámek zpátečky. V pátek v servise v Třebíči opraveno (vyměněn za nový), neplatil jsem nic :wink:
Fuj, už jsem se leknul :shock: ale můj construkt taky občas stávkuje. A jinak Zdendo, auto dobrý ??
....................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( v září )
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Auto je suprové.
Co mám povídat...budu se jenom opakovat.
Parádní zátah již od cca 1800 otáček, spotřeba se pohybuje okolo 5 l (jezdím normálně... 90 - 100km/h. Akotát, když mě "nastartuje" nějakéj borec s Chrochtávkou, tak mu to vracím zpět a směju se mu, jak je nasranej, že jsem ho předjel zpátky a ujíždím mu :twisted: :twisted:
Prostě maximální spokojenost :!: :!:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Auto je suprové.
Co mám povídat...budu se jenom opakovat.
Parádní zátah již od cca 1800 otáček, spotřeba se pohybuje okolo 5 l (jezdím normálně... 90 - 100km/h. Akotát, když mě "nastartuje" nějakéj borec s Chrochtávkou, tak mu to vracím zpět a směju se mu, jak je nasranej, že jsem ho předjel zpátky a ujíždím mu :twisted: :twisted:
Prostě maximální spokojenost :!: :!:
Tak to jsem rád, doufám, že budu taky jeden s těch spokojenejch :D taky ohulim nějakou tu Ochcávku !!! Ale taky nějaký Háčko s CRDi :D :wink: !!!!!!!!!
...........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

chcelo by to nejakú tabulku

Příspěvek od EB trupo »

Neviem, či už to niekto navrhoval, ale nedal by sa no forum, prípadne cez odkaz urobiť nejaká štatistika prehľadu problémov accenta. myslím, tým, že každý by si mohol kliknúť na niektorú z možností a programček by vyhodnotil, aká chyba sa vyskytuje najčastejšie, aké percento nepodarkov zíde z výrobnej linky atď. Napr.:

1. bezvýznamná vada - aká, koľko
2. závažná vada - aká, koľko

a dokonca by mohol spočítavať koľkokrát tam bude chyba kontrolky airbagu, klepanie nápravy - na koľkých autách a podobne. asi by som chcel veľa, takú štatistiku. ale kto je doma v excely, mohol by sa pokúsiť........ :wink:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: chcelo by to nejakú tabulku

Příspěvek od Mexican »

EB trupo píše:Neviem, či už to niekto navrhoval, ale nedal by sa no forum, prípadne cez odkaz urobiť nejaká štatistika prehľadu problémov accenta. myslím, tým, že každý by si mohol kliknúť na niektorú z možností a programček by vyhodnotil, aká chyba sa vyskytuje najčastejšie, aké percento nepodarkov zíde z výrobnej linky atď. Napr.:

1. bezvýznamná vada - aká, koľko
2. závažná vada - aká, koľko

a dokonca by mohol spočítavať koľkokrát tam bude chyba kontrolky airbagu, klepanie nápravy - na koľkých autách a podobne. asi by som chcel veľa, takú štatistiku. ale kto je doma v excely, mohol by sa pokúsiť........ :wink:
zaujimave.. ale komu to pomoze? statistika je pekna vec, ale vzdy tu existuje nieco ako stastie.. teda ak 96% vyrobkov zhori, tak mas oznost byt medzi 4% ktorym to nehori

kazde auto ma iste problematicke casti. Aj toyoty, lexusy.. proste kazda znacka sa potyka s istymi poruchami... ale je to vzdy na konkretnom kuse auta ako sa to prejavi.. myslim ze na fore uz vela clenov popisalo, co im funguje a co nie. Existuju tu veci (problemy) ktore sa dotykaju viacerych (rozumej dvoch-troch) uzivatelov - kontrolka Airbagu a existuje (existoval ) problem ktory sa dotykal vsetkych s istym typom motorizacie - skakanie otacok u 1,4. Uplne vsetkych majitelov accentu nezozenies a ludia co chodia na toto forum je len mizive percento uzivatelov accentu. Teda ak tu 3 z 20 ludi tvrdi ze im blbne konktrolka airbagu moze to byt bud 0,001 % zo vsetkych accentov v CR a SR ale moze sa stat ze tym 17 z fora prialo stastie lebo celemu zvysku majitelov accentov blbne elektronika

dufam ze som to popisal jasne.. v marketingu som odrobil par rokov, teda viem ze prieskum moze ked tak urobit nanajvys dovozca (pretoze pozna vsetkych majitelov) ale aj tu sa stane ze odpovie len cast majitelov (tak to proste je)

ak mas auto v zaruke, niet co riesit -
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Re: chcelo by to nejakú tabulku

Příspěvek od EB trupo »

Mexican píše:
EB trupo píše:Neviem, či už to niekto navrhoval, ale nedal by sa no forum, prípadne cez odkaz urobiť nejaká štatistika prehľadu problémov accenta. myslím, tým, že každý by si mohol kliknúť na niektorú z možností a programček by vyhodnotil, aká chyba sa vyskytuje najčastejšie, aké percento nepodarkov zíde z výrobnej linky atď. Napr.:

1. bezvýznamná vada - aká, koľko
2. závažná vada - aká, koľko

a dokonca by mohol spočítavať koľkokrát tam bude chyba kontrolky airbagu, klepanie nápravy - na koľkých autách a podobne. asi by som chcel veľa, takú štatistiku. ale kto je doma v excely, mohol by sa pokúsiť........ :wink:
zaujimave.. ale komu to pomoze? statistika je pekna vec, ale vzdy tu existuje nieco ako stastie.. teda ak 96% vyrobkov zhori, tak mas oznost byt medzi 4% ktorym to nehori

kazde auto ma iste problematicke casti. Aj toyoty, lexusy.. proste kazda znacka sa potyka s istymi poruchami... ale je to vzdy na konkretnom kuse auta ako sa to prejavi.. myslim ze na fore uz vela clenov popisalo, co im funguje a co nie. Existuju tu veci (problemy) ktore sa dotykaju viacerych (rozumej dvoch-troch) uzivatelov - kontrolka Airbagu a existuje (existoval ) problem ktory sa dotykal vsetkych s istym typom motorizacie - skakanie otacok u 1,4. Uplne vsetkych majitelov accentu nezozenies a ludia co chodia na toto forum je len mizive percento uzivatelov accentu. Teda ak tu 3 z 20 ludi tvrdi ze im blbne konktrolka airbagu moze to byt bud 0,001 % zo vsetkych accentov v CR a SR ale moze sa stat ze tym 17 z fora prialo stastie lebo celemu zvysku majitelov accentov blbne elektronika

dufam ze som to popisal jasne.. v marketingu som odrobil par rokov, teda viem ze prieskum moze ked tak urobit nanajvys dovozca (pretoze pozna vsetkych majitelov) ale aj tu sa stane ze odpovie len cast majitelov (tak to proste je)

ak mas auto v zaruke, niet co riesit -
ako sám určite "najlepšie vieš" Mexican, každá štatistika slúži k výpočtu pravdepodobnosti. Je jedno koľkí sa do toho zapoja, či to bude milión, alebo len desiati. Ja by som veľmi rád vedel čo ma asi tak ešte čaká a pri určitej pravdepodobnosti ani neminie. Koľko ma to asi bude stáť, alebo či istá chybička je len pre "pár vyvolených". ale kto by dnes chcel vedieť čo ho čaká zajtra, najmä ak to bude platiť už v eurách však.... a ešte čosi, určite by sprehľadnilo výpis závad, nakoľko len NEW ACCENT má štyri strany tém s nekonečne sa opakujúcimi závadymi roztrúsenými kdekoľvek len nechceš........
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

EB trupo: ale to ze je to roztrusene je chyba nas uzivatelov... ze novackovia necu citat a hned zakladaju nove vlakna.. ked som na toto forum prisiel, tak v Novy Hyundai Accent bolo 80 stran, kazdu som si poctivo presiel (po veceroch, pri prestavkach v praci) a nemal som odvahu zalozit vlakno kym som nemal 100 prispevkov

ide o to aby uzivatelia trochu premyslali nad formulaciami svojich otazok, je casto lepsie vyuzivat SZ seniorom fora alebo pouzivat vyhladavaciu funkciu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja tady začal psát od 6 strany :-) a ted je tam 162!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

problem

Příspěvek od _miv_ »

tak pani odhalil som problem uz to tu niekto spomenul ale neviem to najst... asi som oslepol...

poprsalo ani nie nejako silno ale normalne a rano som otvoril prave zadne dvere a vylialo sa na zem hadam zo 2dcl vody.
voda sa evidentne drzi medzi tesnenim na karoserii a tesnenim na dverach...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Baterie

Příspěvek od Pavel46 »

Tak jsem zažil také jeden problém - vyteklá, spíš vyvařená baterie! Šel jsem dolít ostřikovače a koukám, že mám mokrou baterku a kolem ní loužičky. Triöchu jsem si líznul a ona kyselina. Teplá voda, soda, umejt a do servisu. Tam to prohlídli změřili nabíjení a po konstatování, že nabíjení je OK napsali novou baterku. Vše ještě znova neutralizovali, umyli i motor a cca za tři hod. vše hotovo. Zatím spokojen
Hezký večer přeji :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Zatekanie vody

Příspěvek od _miv_ »

Bobík píše:Nazdar chalani,
prosím vás o radu...vždy po dlhšom daždi sa po otvorení ľavých predných aj zadných dverí na Accente vyleje spoza tesnenia dosť vody. Pokúšal som sa to reklamovať pri prvej garančke, ale v servise samozrejme "nič nezistili". Nejedná sa o pár kvapiek, to by mi nevadilo. To množstvo vody je také, že to človeku po otvorení dverí poriadne obleje topánky. Mám z toho urobené aj video, kto by mal záujem, pošlem mu to na mail.
Ešte pred tým, ako to začnem so servisom poriadne riešiť, chcel by som vedieť, či máte niekto podobný problém.
Ďakujem
AJ JA MAM PRESNE tento isty problem.
kde si bol v servise? mas to uz vyriesene?
Video mam z toho aj ja.
kukni par riadkov hore to tiez popisujem...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
llubos
*
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2008, 07:06
Bydliště: Bratislava

Re: Zatekanie vody

Příspěvek od llubos »

_miv_ píše:
Bobík píše:Nazdar chalani,
prosím vás o radu...vždy po dlhšom daždi sa po otvorení ľavých predných aj zadných dverí na Accente vyleje spoza tesnenia dosť vody. Pokúšal som sa to reklamovať pri prvej garančke, ale v servise samozrejme "nič nezistili". Nejedná sa o pár kvapiek, to by mi nevadilo. To množstvo vody je také, že to človeku po otvorení dverí poriadne obleje topánky. Mám z toho urobené aj video, kto by mal záujem, pošlem mu to na mail.
Ešte pred tým, ako to začnem so servisom poriadne riešiť, chcel by som vedieť, či máte niekto podobný problém.
Ďakujem
AJ JA MAM PRESNE tento isty problem.
kde si bol v servise? mas to uz vyriesene?
Video mam z toho aj ja.
kukni par riadkov hore to tiez popisujem...
mam to aj ja - doteraz som to neriesil - ake problemy z toho hrozia?
Accent Elegance, 1.5 CRDi VGT, 08/2007, Gold beige
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“