nefunguje stahovanie okien - prosim o pomoc surne

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slipknot
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2008, 21:17

nefunguje stahovanie okien - prosim o pomoc surne

Příspěvek od slipknot »

zdravim pri oprave vypinacov - predne vypinace su zlomene, dorabal som ich - motorceky fungovali vsetky - nechtiac som jeden z vypynacov nejako skratoval a uz mi neidu ani tie okna ktore predtym sli, prosim vas o pomoc poistky su v poriadku. plis silbermond@centrum.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Rozhodne bych nedoporucoval ty vypinace na okna opravovat ... nejspis se ti to nepodari ...
Ja bych je vymenil ....
Takze na tvuj problem, vymen vypinace (treba za starsi, ale funkcni) a mas po problemu ...
Resil jsem to stejny u lantry a uz me to slape.
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
slipknot
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2008, 21:17

vdaka

Příspěvek od slipknot »

dakujem za radu len je trosku problem - zohnat cely panel s vypinacmi a orig.novy stoji moc ak ma niekto nech ponukne
______________________________________________________________

2.00 GLS, r.v.1997 70kw
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No ja ty cudliky na Skupaci opravoval sam a byla to pohodicka, nevim teda jakej mas rok ale u starsiho auta by to nemel bejt problem... napis kterj si zkratoval ten centralni nebo nejakej na oknech spolujezdce ci vzadu?
U stahovani okynek je problem v tom ze musis mit zapojeny vsechny vypinace aby to behalo :idea:
Kdyz mas vypojenej vypinac na dverich spolujezdce tak to okynko na dverich spolujezdce nestahnes ani tim centralnim na dverich ridice.
Toho bych se ridil a zkusil podle toho zapremyslet co by mohlo byt odpalene.
Mimochodem mas sekvencni stahovani okynek nebo normalni manualni?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
slipknot
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2008, 21:17

a

Příspěvek od slipknot »

no zapojene su vsetky vypinace oni aj fungovali kym som nejak skratoval vypinac na hlavnom paneli u ridice-a konkretne vypinac na strane spolujazdca, odislo asi nieco na tom plosaku nejaka suciastka alebo nieco, u ridice sekvencne - zhanam cely ten panel aj s vypinacmi, r.v. je 1997,
BigHead
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2008, 00:26

Re: a

Příspěvek od BigHead »

slipknot píše:no zapojene su vsetky vypinace oni aj fungovali kym som nejak skratoval vypinac na hlavnom paneli u ridice-a konkretne vypinac na strane spolujazdca, odislo asi nieco na tom plosaku nejaka suciastka alebo nieco, u ridice sekvencne - zhanam cely ten panel aj s vypinacmi, r.v. je 1997,
Pred nedavnem jsem mel podobny problem. Odesel mi imobilizer (nesel nastartovat motor a take prestaly makat okna). Kdyz me tahli do servisu, tak jsem si chtel stahnout okno a nechtene jsem si sroubovakem zpusobil zkrat.
Po oprave jsem hledal zavadu, protoze novy panel ovladani stoji cca. 5000Kc. Zavada byla takova, ze se mi na plosnem spoji, ktery je zespodu panelu, vypalilo asi 1 cm medeneho spoje. Tak jsem to od neblizsich pajecich bodu spojil dratkem a vse funguje bez problemu.
Hezky den preji.
Uživatelský avatar
slipknot
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2008, 21:17

Příspěvek od slipknot »

no musim na to pozriet - dakujem za radu
Odpovědět

Zpět na „SONATA“