Dotatecne pridani centralu

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Dotatecne pridani centralu

Příspěvek od dzakobo »

Ahoj mam dotaz jestli to uz nekdo delal a jestli s tim ma zkusenosti a mohl hodit nejakou radu,cemu se mam napriklad vyhnout a tak.. :o)Jo jinak mam objednanej central,ze ma motorek i na kufr,tak jestli uz to treba nekdo resil a mohl hodit nejakou radu:o)pripadne jestli ma nejaky fotky,jak ma pripojeny predni dvere..:o)Mam accena I, 3-dverko
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Do předních dveří řidiče je potřeba motorek (sériově je tam pouze přepínač), jinak myslím, že jediný problém budeš mít s výrobou uchycení motorku pro kufr....
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

Potřeboval bych poradit jak vyndat ten přepínač z řidičových dveří.Měl jsem sundanej tapecírunk a povolil jsem šroub co je za tapecírunkem a ještě to na něčem drželo.Je možné ,že to drží ty tři šrouby co drží mechanismus otevírání dveří.Myslel jsem tyto šrouby.
Obrázek
A omlouvám se za použití Honysovi fotografie.Díky.
Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

drzi to na dvou stoubech v plechu a na táhle ktery vede k zamku ...
Na tahle je platova sponka .... odcvaknes, otocis a vytahnes tahlo .. pak povolis dva srouby odpojis kabel a spinac mas venku ....
Kdyz tak vyfot ty rozebrany dvere a v lepsi kvalite ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

A zkouseli jste to nekdo uz delat ten central i na kufr?Pripadne jak jste prichtyili ten motorek..:o)a pri delani centralu jste rozdelavaly dvere?ja myslel,ze to ani nejde..ze se sunda tapec a dela se to jenom takhle..
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

dzakobo píše:A zkouseli jste to nekdo uz delat ten central i na kufr?Pripadne jak jste prichtyili ten motorek..:o)a pri delani centralu jste rozdelavaly dvere?ja myslel,ze to ani nejde..ze se sunda tapec a dela se to jenom takhle..
Musis se podivat, kde mas tahlo od mechanickyho otevirani kufru ... a potom k tomu paralellne pridat treba tohle ..
http://www.dstechnik.cz/elektromagnetic ... dd1f94332c
.... a mas po problemu ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo a jak myslis rozdelavat dvere ? ..... Tim ze sundas tapec a odlepis tu folii pod nim, tak to mas hotovy ....
Pak uz by jsi musel rezat flexou ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

No ja mam central,ktery ma i moznost otevirat kufr a mam k tomu i motorek,jen mi slo o to,jestli nekdo nema treba nejaky foto nebo nejakou radu jak to tam pridelal aby mi to slapalo. :D
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

tak central uz mam v aute :o) slape to super,ale jen mam dotaz,jestli nekdo nevi jak se mam rozumne dostat (a pripadne ktery to jsou) ke kabelum na blinkry a relatka v aute. Relatko jsme nasli,ale je schovany za plastem,ktery je soucasti cely palubky a sundavat palubku...to se mi fakt zrovna nechce...tak jestli to nahodou nekdo neresil a nedokazal by poradit...plus jeste jeden dotaz.Mam i vystup na odevirni kufru,ale kdyz jsem rozdelal jak spodni cast zamku(tak co to otvira lanko od ridice) tak horni (odevirani licem) tak bylo jasny,ze na horni cast ten motorek pridelat nepujde,protoze to tahlo nejede v 1 ose,ale ve 3 a to by ten motor rozhodne neutahnul!a pak jsem koukal dolu a tam by to nejak slo,ale jde o to,jak to rozumne pridelat do toho kufru.Tak jestli to nema nekdo vyfoceni pripadne by mi dokazal poradit.dikes moc!!
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

Tak centrál na klíč už je zprovozněný.Nakonec jsem přepínač nemusel vyndavat.Problém byl v táhle od zámku.Ale přeci kdybych někdy musel na kterých šroubech to tedy drží.
Obrázek
Povolil jsem ten označený,ale ještě to na něčem drželo.
Ještě prosba.Kdo jste si dodělával dálkové na centrál do Accenta?Kam a jak jste uchytili motůrek ve dveřích řidiče?Díky. :lol:
Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

cau,tak ja jsem si ten central delal ted o vikendu..:o)byla to celkem prdel!Nehorsi vec co je je poradne utahnout sroubky na tahle od motorku s tim co ovlada zamek...to bylo docela kruty!!jinak motorek mam umisteny kousek pod podelnou osou tahla zamku.a zatim slape jak hodinky,jen potrebuju dohledat ty kabely na smerovky..tak kdyby nekdo vedel.. :o)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Zulu
*
Příspěvky: 58
Registrován: 15 čer 2008, 20:23

Příspěvek od Zulu »

Vita píše:
dzakobo píše:A zkouseli jste to nekdo uz delat ten central i na kufr?Pripadne jak jste prichtyili ten motorek..:o)a pri delani centralu jste rozdelavaly dvere?ja myslel,ze to ani nejde..ze se sunda tapec a dela se to jenom takhle..
Musis se podivat, kde mas tahlo od mechanickyho otevirani kufru ... a potom k tomu paralellne pridat treba tohle ..
http://www.dstechnik.cz/elektromagnetic ... dd1f94332c
.... a mas po problemu ....
tak tento odskok je naprostej Shit .... spravoval jsem uz nekolik aut a tento odskok si dela co chce .... jestli chces odskok tak z vrakace z Lantry a nebo si sezen wolcvagnackej mechanicky odskok a nebo nebud hloupy a kup si obyc motorek na central ...das mu pouze pruzinku a mas to za par korun
1,5 Glsi J1 92
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

No tak nad tim jsem taky premyslel...ale ono je jednoduchy si rict dam tam motorek a pruzinku..ale realizace uz je horsi..ono totiz neni v kufru moc mista kam dat ten motorek...a do vika kufru se dat neda..nemel by totiz silu to tahlo utahnout..to uz jsme zkouseli...
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“