Nějaká levná lakovna ve Východních Čechách?4-oko po kroupách

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
janzavrel
*
Příspěvky: 53
Registrován: 18 bře 2006, 17:31
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Nějaká levná lakovna ve Východních Čechách?4-oko po kroupách

Příspěvek od janzavrel »

Tak jsem si tak dlouho pečoval o svoje 4-oký Coupátko, až přišly minulý týden u nás v Pardubicích ty extrémní kroupy a celý auto mi zmastily. Takže kapota, střecha a levý bok totálně posekaný od krup. Tudíž teď sháním, kdo mi to dá do kupy a rovnou se chytsám na celolak, jelikož navíc na tý jediný pravý straně, ke to auto nepostihlo mám velkej škrábanec přes půl dveří od nějakýho dobráka od klíče. Takže prosím kohokoliv, kdo by věděl o levný lakovně tady ve Východních Čechách, která by mi udělala celolak na autě po kroupách. Dík moc za pomoc a kontakty. Honza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Jsem na tom podobně...akorát mě to neudělaly kroupy ale nějaký dobrák co to naboural byl lýnný udělát lak tak zadní nárázník přední,a levý bok stříkl stříbřenkou tak si představ jak to vypadá k večeru to auto dvě barvy no paráda...:(
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Jerry159 píše:Jsem na tom podobně...akorát mě to neudělaly kroupy ale nějaký dobrák co to naboural byl lýnný udělát lak tak zadní nárázník přední,a levý bok stříkl stříbřenkou tak si představ jak to vypadá k večeru to auto dvě barvy no paráda...:(
nojo, neco jinyho je, kdyz to auto kupujes tim, ze uz ma v haji lak, nez kdyz si lestis sveho milacka a takhle Ti to pobijou kroupy... :( kdyz hlasi tyhle katastrofy tak vzdycky hledam mistecko, kam prip. shovam autak :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
janzavrel
*
Příspěvky: 53
Registrován: 18 bře 2006, 17:31
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od janzavrel »

No jo, je to na nic. Já už to ani nestihl schovat, byl jsem zrovna v práci :-(
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

to já jsem ho uklízel za té bouře ...v trenkách pač než jsem došel nejdřív pro popelnici (lítala po silnici) tak jsem zmoknul a nechtěl jsem mít sedačky mokrý...ale hustá bouřka jsem měl auto vedle baráku a pod stromem a tak jsem to nechtěl ryskovat když na druhý straně baráku spadla borovice tak jsem ho postavil pod barák no a druhý den jsem zjistil že ten strom je zlomený a stačilo se do něj opřít...no halaluja.........jinak budu nejspíš kupovat další coupé ale až příští rok tohle dám do kupy a prodám a pak pojedu do DE něco koupit ČERVENÝHO hlavně 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Jerry159 píše:to já jsem ho uklízel za té bouře ...v trenkách pač než jsem došel nejdřív pro popelnici (lítala po silnici) tak jsem zmoknul a nechtěl jsem mít sedačky mokrý...ale hustá bouřka jsem měl auto vedle baráku a pod stromem a tak jsem to nechtěl ryskovat když na druhý straně baráku spadla borovice tak jsem ho postavil pod barák no a druhý den jsem zjistil že ten strom je zlomený a stačilo se do něj opřít...no halaluja.........jinak budu nejspíš kupovat další coupé ale až příští rok tohle dám do kupy a prodám a pak pojedu do DE něco koupit ČERVENÝHO hlavně 8)
to schvaluju, hehe :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
vašek.63
*
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2007, 17:37
Bydliště: Studenec u Horek

Příspěvek od vašek.63 »

Jiří Vecek (http://www.vecek.cz, Pardubice)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

hele optam se Ti kamarada, co bydli v pardubkach, maj doma nekolik veteranu vehlasne znacky, takze bude vedet co a jak... :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
janzavrel
*
Příspěvky: 53
Registrován: 18 bře 2006, 17:31
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od janzavrel »

OK, díky
Kheliss
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2008, 11:06
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Kheliss »

Hlavně si ten lak nenech dělat u jednoho matlala ve Vysokém Chvojně (jméno a fotky pošlu případně mailem). Právě mi zničil auto-sliboval precizní práci a jelikož nevlastním auto za 2 mega, vytvořil mi na celém boku flekatý pomeranč, s přechody barev se též nepáral a mám tam čáry, postékanou barvu..polovinu věcí neudělal a zvýšil si cenu.. Nedala bych si k němu už ani kolo.. Jinak mi byly doporučovány Veckovi a lituji, že jsem si to k nim nedala..
Uživatelský avatar
janzavrel
*
Příspěvky: 53
Registrován: 18 bře 2006, 17:31
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od janzavrel »

Kheliss píše:Hlavně si ten lak nenech dělat u jednoho matlala ve Vysokém Chvojně (jméno a fotky pošlu případně mailem). Právě mi zničil auto-sliboval precizní práci a jelikož nevlastním auto za 2 mega, vytvořil mi na celém boku flekatý pomeranč, s přechody barev se též nepáral a mám tam čáry, postékanou barvu..polovinu věcí neudělal a zvýšil si cenu.. Nedala bych si k němu už ani kolo.. Jinak mi byly doporučovány Veckovi a lituji, že jsem si to k nim nedala..
Ahoj, tak dík za info. To tě teda lituju. To bych mu asi omlátil o hlavu, kdyby mi takovej šmoula zničil auto a ještě za to chtěl zaplatit. To jsou takový ty rádoby machři, co naslibujou uplně všechno, machrujou, jak jsou nejlepší a ve finále to auto vypadá hrozně. Klidně jsi tady to jméno mohla zveřejnit, ať si každej dává bacha. Příští týden zkusím zajet k tomu Veckovi, dost lidí si ho chválí, tak se tam optám.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“