HAVAROVANE COUPE F2 NA PREDAJ

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

HAVAROVANE COUPE F2 NA PREDAJ

Příspěvek od Richi »

Stalo sa čo sa stalo, moje milovane Coupatko sa ocitlo na streche a teraz je na predaj, nieje extra zdemolovane :cry: , zručný klampiar si s nim poradí hravo.
Je velmi zachovalé, je to model F2!!! z holandska, výfuk REMUS, originál 17 palcove kolesá hyundai, všetko v pôvodnom stave, diely len original hyundai, žiaden pofidérny tuning!

tu je odkaz na inzerát:

http://hyundai-coupe.autobazar.eu/2-0-1 ... 17531.html

Ak by mal niekto záujem neváhajte ma skontaktovať, či už na fore, mailom alebo telefonicky.
AUTO PREDÁVAM V CELKU NIE NA DIELCE!!!
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Zajímavé, že skoro všechny Coupatka co se tu rozstřelila skončili na střeše...Ty ale zase to není tak hodně bouchlé jak na to koukam
Naposledy upravil(a) Davepic dne 07 črc 2008, 19:30, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

taky koukám, na to že to bylo přes boudu to vypadá fajn. Jak povídá smolný bratr, tohle by zručný klempíř dal dohromady..
Akorát by to pak chtělo celolak, je to nemocné skoro na všech místech...


Pouvažuj o opravě
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

strasna skoda takeho nadherneho coupatka :shock: :evil:
kedze byvam aj ja v PD tak som par krat tuto krasku zahliadol na zapotockoch a dokonca ju mam aj v mobile odfotenu..je jej fakt skoda ale snad sa ti ju podari predat nech si mozes kupit nove :mrgreen:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Opravovať sa nebude, nemam dielňu ani vela známych čo by ju mali, skôr uvažujem o tom že si doveziem jedno ako tak o.k. z nemecka a dam to na SPZ, a toto bude na dielce, alebo z GB, tam su celkom lacne, prehodim riadenie nalavo a take F2 Evolution by sa v našich končinach pekne vynímalo 8)
Ale chce to zmenu, hyundaiov som sa presýtil, ideme pozreť do inej firmičky... :wink:
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Marek_PD píše:strasna skoda takeho nadherneho coupatka :shock: :evil:
kedze byvam aj ja v PD tak som par krat tuto krasku zahliadol na zapotockoch a dokonca ju mam aj v mobile odfotenu..je jej fakt skoda ale snad sa ti ju podari predat nech si mozes kupit nove :mrgreen:

Ak by si chcel ešte mi ostali nejake pekne fotočky tesne pred nehodou, tak môžem poslať :lol:
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

radsej by som od teba chcel predne sedacky :mrgreen: hned by som do accentika bral len nikdo z SK nepredava coupe na ND(a neni iste ci by pasovali lebo nevim jake ma rozmery ta konzola v coupe) :(
ale ne jasne daj nejake(myslim ze mozes aj do tejto temy) som zvedavy
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Marek_PD píše:radsej by som od teba chcel predne sedacky :mrgreen: hned by som do accentika bral len nikdo z SK nepredava coupe na ND(a neni iste ci by pasovali lebo nevim jake ma rozmery ta konzola v coupe) :(
ale ne jasne daj nejake(myslim ze mozes aj do tejto temy) som zvedavy
Pozri na toto coupe:
http://hyundai-coupe.autobazar.eu/1-6i- ... 97092.html
s tým pánom som volal a vraj má ešte komplet interier, tak aj nejaka ta sedačka by sa ti možno ušla :)
Ale prirpav sa na to že budeš trochu nižšie, moc vyškovo sa nedaju nastavovať, len predna časť sedáku :!:

A foto sa pokusím dať, hneď ako pridem na to ako :shock:
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

no to stymi sedackymi neni ani moc dolezite(kedze nemam vodicak a tak skoro nebudem) ale je pravda ze hente vyzeraju fajn a dokonca kozicka :twisted: len zase vzadu by boli serie...no to budem riesit ked budem mat papiere ale dik ze si to sem dal :wink:
obrazky skus cez http://imageshack.us/ musis to nahravat po jednom obrazku.
tu mas navod
Obrázek
a potom si znova otvoris toto forum a pomocu Ctrl+V sem skopirujes ten link a je to :)
P.S. bola by moznost ze by som si mohol zo srandy vyskusat jak sa v tych sedackach sedi(kedze si z pd tak by som dobehol tam kde ho mas)
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

Bože... takové škody... :cry:
Hmmmm... Na kolik by asi vyšla oprava... podle fotek to odhaduju tak na 25-30k + lak (když tak mě opravte)... Že bych se pokusil sehnat kupce na moje auti (i když já svou "Dianu" miluju) :oops: :D
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

neoplatilo by sa to skor predat na suciastky ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Nie, na súčiastky sa to ešte neoplatí, dá sa to opraviť, len ako som spomínal chce to šikovného klampiara a nejakého mechanika... Inak po technickej stránke je to auto tip top, na tom som si dal záležať :wink:

Oprava by vyšla na nejakých 40-50tis Sk, možno aj menej, ale nemam čas, ani chuť sa do toho púšťať, burane auto už raz bolo burane a darmo, to nikdy nebude posluchať tak ako predtým...

Marek_PD ak chceš kludne si ho pridi vychutnať :) ale nieje priamo v PD, nehoda sa stala keď sa šlo cez Šutovce na Nitr. Rudno, isto tu cestu poznaš, tak je na chalupe v Liešťanoch, ale ak by si šiel okolo, kludne sa zastav, má to aj bedernú opierku 8)

P.S.: Ď za postup :wink:
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Tu je zopár slúbených foto, asi týždeň pred nehodou... ach tá nostalgia :cry:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Richi píše:Nie, na súčiastky sa to ešte neoplatí, dá sa to opraviť, len ako som spomínal chce to šikovného klampiara a nejakého mechanika... Inak po technickej stránke je to auto tip top, na tom som si dal záležať :wink:

Oprava by vyšla na nejakých 40-50tis Sk, možno aj menej, ale nemam čas, ani chuť sa do toho púšťať, burane auto už raz bolo burane a darmo, to nikdy nebude posluchať tak ako predtým...

Marek_PD ak chceš kludne si ho pridi vychutnať :) ale nieje priamo v PD, nehoda sa stala keď sa šlo cez Šutovce na Nitr. Rudno, isto tu cestu poznaš, tak je na chalupe v Liešťanoch, ale ak by si šiel okolo, kludne sa zastav, má to aj bedernú opierku 8)

P.S.: Ď za postup :wink:
Zachovále je to máš pravdu nemáto ani nic najeté...Za kolik ho prodáš??
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

ahoj můžu se zeptat co to znamená F2? :) jinak neprodal bys světla? a mžná ten výfuk?(stačí mi jen levé přední světlo ... :)
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Odpovědět

Zpět na „COUPE“