Plnění klimatizace

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Radasseznam
*
Příspěvky: 11
Registrován: 08 kvě 2008, 19:55
Bydliště: Praha

Plnění klimatizace

Příspěvek od Radasseznam »

Nevite chlapi kolik (v gramech) chladiva se dava do klimatizace na Terracana 05 2.9 crdi. Dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Plnění klimatizace

Příspěvek od David PLEVA »

Radasseznam píše:Nevite chlapi kolik (v gramech) chladiva se dava do klimatizace na Terracana 05 2.9 crdi. Dík
Myslím si, že objem chladiva bude přibližně stejný jako u Sonaty. Moje klima má náplň cca 950g.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
bembas
*
Příspěvky: 34
Registrován: 06 úno 2008, 14:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

Teď jsme to nechaly dělat a musel jsem to zjišťovat v hyundaji.Má tam bít 850g+-20g.Jo a dávej bacha na čištění výdechů,má se to vystříkat dezinfekcí.Vše bylo OK do té doby,než vystříkal ten nad rádiem.Rádio KO.Tím výdechem to do něj proteklo.
Nevíš prosím tě,kde je na terracanu kabinový filtr?Dívaly jsme se pod stěračema pod ten plast,a nic jsme tam neviděly,a podle katalogu je prý 130 cm dlohý,tak nevím kam ho dát
Terracan 2.9 CRDI 110KW.r.v.2003 v automatu
Radasseznam
*
Příspěvky: 11
Registrován: 08 kvě 2008, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radasseznam »

bembas píše:Teď jsme to nechaly dělat a musel jsem to zjišťovat v hyundaji.Má tam bít 850g+-20g.Jo a dávej bacha na čištění výdechů,má se to vystříkat dezinfekcí.Vše bylo OK do té doby,než vystříkal ten nad rádiem.Rádio KO.Tím výdechem to do něj proteklo.
Nevíš prosím tě,kde je na terracanu kabinový filtr?Dívaly jsme se pod stěračema pod ten plast,a nic jsme tam neviděly,a podle katalogu je prý 130 cm dlohý,tak nevím kam ho dát
Tak to je smutný, ještě že si tam neměl navigaci. Já se ptal taky v Hyundai na kolik se plní a pán koukal jak jitrnice na co se ho ptám :roll:. Měl sem dojem jako když ještě před tejdnem prodával banány. S pylovým filtrem ti neporadim, protože mám auto pár tejdnů a ještě jsem to nezkoumal. Čekal bych ho pod krytem u stěračů jako ty, ale nečekal bych 130 cm :shock: jinak dík za tu gramáž
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voloda211 »

Pelový filter je za odkladacou skrinkou pred spolujazdcom.Musis ju vysrobovat vonku,potom asi este dva sroby a je tam taky maly kus plastu ktory sa da vybrat vonku a tam to uz mas :lol: Ja som menil minuly tyzden a zistil som ze mi v servise ziadny nedali.Som najazdil asi 20tis km bez filtru :(
Uživatelský avatar
bembas
*
Příspěvky: 34
Registrován: 06 úno 2008, 14:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

My ho tam taky nemáme.Kamarád v servisu taky říkal,že si myslí že bude za tím kastlíkem,ale když tam není tak že to tak asi má bít
Terracan 2.9 CRDI 110KW.r.v.2003 v automatu
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voloda211 »

bembas píše:My ho tam taky nemáme.Kamarád v servisu taky říkal,že si myslí že bude za tím kastlíkem,ale když tam není tak že to tak asi má bít
Nema tam byt?To sa mi nezda vobec,skor to ze by mohol byt za tou mriezkou ale ani to mi velmi nejde k tomu
Uživatelský avatar
bembas
*
Příspěvky: 34
Registrován: 06 úno 2008, 14:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

Kamarád v servisu hledal ten filtr v katalogu,a našel tam jen ten 130 cm,ale podle něho má bít za tím kastlíkem.Tak nevím,do hyundaje se mi nechce chodit,jsou tu totální trotli
Terracan 2.9 CRDI 110KW.r.v.2003 v automatu
Jameson
*
Příspěvky: 18
Registrován: 29 lis 2006, 12:39
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA

Příspěvek od Jameson »

Je za kaslikom u spolujazdca. Vybrat ho je dost srobovania - neviem ako inde, u modelu 2002 je tam taka mrchava kovova lista, ktora zavadzia jej jednoduchemu vybratiu. Uz si to presne nepamatam, rozoberal som ho posledne pred rokom, ale treba najskor vyvesit kaslik a vyklopit ho dopredu, ale mam pocit, ze som musel uvolnit aj ten srob vpravo od konzoly a dat dole cely ten bocny plast... Totiz auto mi raz pri jazere nasalo stiny a po zapnuti klimy v aute smrdelo ako na stanicnom hajzli. Nadaval som ako pohan. Zobral som ho do servisu na vycistenie. Dva dni z prieduchov smrdel alkohol a potom zasa curanica. Na zabitie. Tak som kupil novy pelovy filter a tu dezinfekciu, rozobral co sa dalo (moc sa toho nedalo), riadne to vystriekal - najhorsie bolo dostat sa k vymenniku ci ako sa to vola, taka rebrova sranda, tam bolo humusuuu, vywapkovat sa to nedalo, pristup k tomu rozumny nebol, uvolnil som co sa dalo, dal von ventilator a vsetko okolo, az to vyselo len na tych chladiacich trubkach, do tych som fusovat nechcel, no blazninec, vystriekal som do toho 2/3 toho sprayu, zvysok fukol do prieduchov, vymenil filter, cele to zosroboval - pomohlo, stanicny hajzel skoncil... Pristup je tam vsak totalne nedomysleny... Ak zasa dakde nasajem daky sajrajt, tak sa asi zblaznim... Kazdopadne filter tam samozrejme byt musi a v servise to nema moc velky vyznam davat robit...
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“