HAVAROVANE COUPE F2 NA PREDAJ

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

to jsou jen mracika, jinak jsou to normalni svetla.. ;) popravde ty svetla jsou desny...

vypadalo pekne zachovale to auti, je to fakt skoda... jaktoze slo pres strechu?? nejaka hloupa nahoda, nebo nejaka jezdecka chyba? a nebo nedostatek coupatek, ze se to stava tak casto?

jinak tohle neni F2 evoluce, ta se prodavala v britanii pouze, mela pravostrane rizeni, interier v kuzi, zvyseny vykon o 12% a tim padem o 0.5sec lepsi zrychleni na stovku, kozeny volant, chromovanou radicku, bile budiky a koberecky z ovci vlny :) na venek se to poznalo podle predniho narazniku a zadniho kridla ala. zavodni special coupecka, vzadu ovalna koncovka a vyfukove potrubi s rozsirenym prumerem, nejake lepsi brzdy a lite kola 16" v bile barve. Prodavali se vyhradne v modre a stribrne barve... vic toho takhle z hlavy nevim, ale je to tady nekde na foru popsane.. staci pouzit hledani nebo google :-) z F2 to ma akorat prahy a vzadu napis... :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

black_sheep píše:to jsou jen mracika, jinak jsou to normalni svetla.. ;) popravde ty svetla jsou desny...
mě je jedno jak vypadaj ... pochopil jsem že to jsou njen mračítka ... ale abych mohl opravit coupe tak potřebuju levé přední světlo a to nutně :(
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

Richi píše:Marek_PD ak chceš kludne si ho pridi vychutnať :) ale nieje priamo v PD, nehoda sa stala keď sa šlo cez Šutovce na Nitr. Rudno, isto tu cestu poznaš, tak je na chalupe v Liešťanoch, ale ak by si šiel okolo, kludne sa zastav, má to aj bedernú opierku 8)
P.S.: Ď za postup :wink:
jj neni zac.
hej vim co je to za cestu celkom sranda ked na to slapes :twisted: ale u teba to vidim dobre nedopadlo :(
hej cez liestany mozno pojdem z dedkom v stredu alebo v stvrtok(pojdeme na chatu opravovat traktorik ktory pred vyse 30 rokmi spravil dedko z pioniera :) )
inak kde mas cca tu chatu :?: a bedrovu podperu mame aj na accente :o ale ked chvilu soferujem na letisku pri dlzine tak som zistil ze mne je lepsie ked tam neni ta opierku(snad hovorime o tej podpera chrbta)

Edit: inak coupatko bola fakt nadherne te kola a ta farba na nom genialne ladili jedine co sa mi nelubi ako black_sheep spominal su te "mracitka" ale teraz to je uz jedno
inac obcas som z neho videl vystupovat takeho starsieho pana to si ty alebo nejaky pribuzny?
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Playgamer píše:
black_sheep píše:to jsou jen mracika, jinak jsou to normalni svetla.. ;) popravde ty svetla jsou desny...
mě je jedno jak vypadaj ... pochopil jsem že to jsou njen mračítka ... ale abych mohl opravit coupe tak potřebuju levé přední světlo a to nutně :(

aha, tak to je jina, to by sis mracitko sundal... mozna zbytecna otazka, zkousel jsi annonci? a vyhledavat googlem, pak takovy klasiky jako sbazar.cz, auto.bazos.cz aj.?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

ne to jsem zatim nezkoušel ... obvolal jsem snad všechny vrakoviště a zkoušel jsem to tady na klubu což jsem očekával že někdo bude mít ...
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

kolizie Hyu coupe

Příspěvek od Ľuboš »

Pisal som pred casom o naraste otocenych coupe a znova je to tu : Zasa o jedneho krasavca menej ... Niekto mi vtedy odpovedal,ze zmateny prispevek! /citat/ A la la stale je to zial aktualne . Davajte pozor ved leto je este pred nami !!!!! Želam vela stastnych km....... Lubos
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kolizie Hyu coupe

Příspěvek od black_sheep »

Ľuboš píše:Pisal som pred casom o naraste otocenych coupe a znova je to tu : Zasa o jedneho krasavca menej ... Niekto mi vtedy odpovedal,ze zmateny prispevek! /citat/ A la la stale je to zial aktualne . Davajte pozor ved leto je este pred nami !!!!! Želam vela stastnych km....... Lubos
mno coz o to, o tom zadna co pises, obsahove a myslenkove tedy naprosto v poradku, ale ten projev, z nej neslo mnoho pochopit, proto to bylo takovy zmateny :)

je to divnyy, nejak se mi to nelibi, asi to necham snizit radeji driv, nez se mi to povede otocit jako mnoha lidem tady, ikdyz je fakt ze z podvozku coupe nemam dobry pocit tak to tak nerezu jako s scoupe, ptz. s tim jsem slikal gumy kdyz jsem mel naladu na sportovni jizdu :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

Komunikacia

Příspěvek od Ľuboš »

No vidis priatelu ked sa chce vsetko ide ....... To,ze ludia su rozni zarucuje pestry a zaujimavy zivot. Keby kazdy pisal jednym sposobom ver tomu,ze by bola nuda . Odhadujem Ta na važnejsieho Hyukamosa no je to v pohoooo..... Hlavne ,ze si rozumieme Cao pekny den Tvoja informacia o Scoupe a rezanych zatackach je zaujimava !!!! To sa podvozok Coupe pri vyvoji zhorsil od Scoupe??? Pripustam ved vyrobcovia napriklad u skodovky idu tiez s Fabiou dozadu a nie do predu Cao Pekne prazdniny Lubos Toto tvrdenie vychadza z nazorov uzivatelov:
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

black_sheep píše:to jsou jen mracika, jinak jsou to normalni svetla.. ;) popravde ty svetla jsou desny...

vypadalo pekne zachovale to auti, je to fakt skoda... jaktoze slo pres strechu?? nejaka hloupa nahoda, nebo nejaka jezdecka chyba? a nebo nedostatek coupatek, ze se to stava tak casto?

jinak tohle neni F2 evoluce, ta se prodavala v britanii pouze, mela pravostrane rizeni, interier v kuzi, zvyseny vykon o 12% a tim padem o 0.5sec lepsi zrychleni na stovku, kozeny volant, chromovanou radicku, bile budiky a koberecky z ovci vlny :) na venek se to poznalo podle predniho narazniku a zadniho kridla ala. zavodni special coupecka, vzadu ovalna koncovka a vyfukove potrubi s rozsirenym prumerem, nejake lepsi brzdy a lite kola 16" v bile barve. Prodavali se vyhradne v modre a stribrne barve... vic toho takhle z hlavy nevim, ale je to tady nekde na foru popsane.. staci pouzit hledani nebo google :-) z F2 to ma akorat prahy a vzadu napis... :-)
Áno, máš pravdu F2 evolution to nieje, toto je len F2, je to na počesť učinkovania firmy Hyundai v seriály Formula 2... dovážalo sa len na niektoré trhy, napr. ako toto moje bývalé do Holandska (Nizozemsko)
Na rozdiel od FX má navyše hlinikové prahové lišty, sieťovinu v prednom nárazníku a označenie na zadnom názazníku...Inak to isté ako FX
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Marek_PD píše:
Richi píše:Marek_PD ak chceš kludne si ho pridi vychutnať :) ale nieje priamo v PD, nehoda sa stala keď sa šlo cez Šutovce na Nitr. Rudno, isto tu cestu poznaš, tak je na chalupe v Liešťanoch, ale ak by si šiel okolo, kludne sa zastav, má to aj bedernú opierku 8)
P.S.: Ď za postup :wink:
jj neni zac.
hej vim co je to za cestu celkom sranda ked na to slapes :twisted: ale u teba to vidim dobre nedopadlo :(
hej cez liestany mozno pojdem z dedkom v stredu alebo v stvrtok(pojdeme na chatu opravovat traktorik ktory pred vyse 30 rokmi spravil dedko z pioniera :) )
inak kde mas cca tu chatu :?: a bedrovu podperu mame aj na accente :o ale ked chvilu soferujem na letisku pri dlzine tak som zistil ze mne je lepsie ked tam neni ta opierku(snad hovorime o tej podpera chrbta)

Edit: inak coupatko bola fakt nadherne te kola a ta farba na nom genialne ladili jedine co sa mi nelubi ako black_sheep spominal su te "mracitka" ale teraz to je uz jedno
inac obcas som z neho videl vystupovat takeho starsieho pana to si ty alebo nejaky pribuzny?
Takže aute je už predané, asi pred hodinkou si preňho prišiel jeden pán z PD, naložilo sa a išlo smer servis...Vraj do mesiaca by malo byť hotove a znovu bude na čo pozerať :wink:

Máš recht, tie mračitka boli hnusné ale nechcelo sa mi ich dávať dole, ja som take auto už kúpil a keď už tam boli nech tam už su, babrať sa mi s tým moc nechcelo a to by som musel vyberať svetlo a na čo siahne ruka zlepšovatela stoji za...

Ten starší pán je môj otec a viezol sa v ňom asi len 2x keď mal auto v servise, inak tiež Hyundai ale Sonata
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Apropo podvozok na Coupe.
Je to jeden z najlepších podvozkov, aj keď ladený trochu komfortnejšie ale zas za tu cenu ponúkol veľa zábavy - viacprvkový záves.
Ma len jednu velkú nevýhodu a to zlé vyváženie (asi ako väčšina aut s motorom vpredu a pohonom predných kolies) a preto pri prudkom ubraní plynu v zákrute vie byť parádne pretáčavé... A žial na to aj doplacaju :roll:
Cez zimu pri nízkých rýchlostiach je to celkom sranda tak odtrhnúť :wink: ale pri väčších rýchlostiach aj keď na suchom povrchu to nepripraveného vodića dosť zaskočí a pokial už nemá nejaké tie km v rukách a nohách tak to skončí mimo trať... teda smer lesík, lúka, pole
Auto je inak neutrálne pekne dlho, aj pri prudkých zmenách smeru držalo stopu, neťahalo predok von zo zákruty, aj pri prejdení cez nerovnosť sa rýchlo ukludnil a auto sa nerozhodilo.
Takže na bežnú vozbu úplne o.k. a keď má človek chuť si trochu zajazdiť a vyblbnúť sa na okreske tak vies celkom splniť očakávania
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

ooo tak gratulujem mozes sa zacat obzerat po novom :D
asi vim aku ma tvoj otec sonatu- striebornu na alutekoch ne?(aspon myslim ze je to ta znacka)
inak pekne zhrnutie vlastnosti coupe :)
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Marek_PD píše:ooo tak gratulujem mozes sa zacat obzerat po novom :D
asi vim aku ma tvoj otec sonatu- striebornu na alutekoch ne?(aspon myslim ze je to ta znacka)
inak pekne zhrnutie vlastnosti coupe :)
Ď! snažil som sa :D
a trafil si sa, je to tá sonáta s brnenskými značkami na alutec-och...
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Odpovědět

Zpět na „COUPE“