Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radar
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 úno 2008, 14:03
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od Radar »

Milos123 píše:Prosim o pomoc a to ako ste dali dole ten držiak nápojov v stredovej lakťovej opierke v zadu/myslím ten plast/, lebo chcel by som tam ten poťah schovať.
Nemusis ten plastovy drziak vyberat z opierky staci ak okraje potahu zasunies pod okraje drziaku aj prstami. V mojom pripade to slo za 2min. Pozri predchadzajuce foto.
Hyundai i40 VF Bussiness Edition, 1.7 CRDi 100 kW, MT 10/2013

Hyundai ACCENT 1,5 CRDi VGT Elegance Wine Red 12/07 - SOLD
Reklama
 

Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Ty potahy vypadají super 8)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Radar píše:Skus sa ispirovat trebars tymito fotkami. Potahy su od firmy MAD.
Radar, krásna farebná kombinácia zladenia exteriéru a interiéru.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Radar chvalim vyber farby auta :lol: , chvalim potahy! Aka bola ich cena? Vidim to tak, ze by som objednal podobne...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Týýýýýýý jo Radar, ty potahy jsou sakra dobrýýýýý! :D Já je ci taky :D
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Radar
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 úno 2008, 14:03
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od Radar »

Tie potahy som si objednal vo Zvolene v predajni Hyundai. Mali tam aj katalog materialov roznych vzoriek a kombinacii a samozrejme aj cien. Pozrel, prirovnal, vybral a objednal som si. Poprosil som aby to bolo co najskor. Ochota bola na vysokej urovni. Vybavovat zacali ihned a potahy som si zacal montovat do auta uz o tyzden. V podstate sa jedna o firmu MAD(www.autopotahy.sk), ktora ma zastupenie na Slovensku, ale aj v Cechach, Madarsku a na Ukraine. No a cena 4653,-Sk s DPH.
Hyundai i40 VF Bussiness Edition, 1.7 CRDi 100 kW, MT 10/2013

Hyundai ACCENT 1,5 CRDi VGT Elegance Wine Red 12/07 - SOLD
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Radar píše:Tie potahy som si objednal vo Zvolene v predajni Hyundai. Mali tam aj katalog materialov roznych vzoriek a kombinacii a samozrejme aj cien. Pozrel, prirovnal, vybral a objednal som si. Poprosil som aby to bolo co najskor. Ochota bola na vysokej urovni. Vybavovat zacali ihned a potahy som si zacal montovat do auta uz o tyzden. V podstate sa jedna o firmu MAD(www.autopotahy.sk), ktora ma zastupenie na Slovensku, ale aj v Cechach, Madarsku a na Ukraine. No a cena 4653,-Sk s DPH.
Díky za info, objednám to. Jenom musím rozmyslet barvy :-))
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Příspěvek od o5martin »

Radar píše:Tie potahy som si objednal vo Zvolene v predajni Hyundai. Mali tam aj katalog materialov roznych vzoriek a kombinacii a samozrejme aj cien. Pozrel, prirovnal, vybral a objednal som si. Poprosil som aby to bolo co najskor. Ochota bola na vysokej urovni. Vybavovat zacali ihned a potahy som si zacal montovat do auta uz o tyzden. V podstate sa jedna o firmu MAD(www.autopotahy.sk), ktora ma zastupenie na Slovensku, ale aj v Cechach, Madarsku a na Ukraine. No a cena 4653,-Sk s DPH.
Ahoj, mám stejný interiér a chci se zeptat co to je za materiál který si zvolil myslím ten béžovošedý, je to koženka nebo látka ??? nechal sem ti totiž zaslat vzorky MAD a marně mezi nimi hledám to co jsi nafotil....
díky
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

POťah

Příspěvek od ceme »

NAzdar Radar tak zvažujem aj ja autopoťahy ale tie tvoje fotky sa už nedaju pozrieť vieš ich sem dať na novo pretože ukážto asi už nefunguje nikomu Dakujem soráč že ťa zas otravujem ;)

Radar píše:Tie potahy som si objednal vo Zvolene v predajni Hyundai. Mali tam aj katalog materialov roznych vzoriek a kombinacii a samozrejme aj cien. Pozrel, prirovnal, vybral a objednal som si. Poprosil som aby to bolo co najskor. Ochota bola na vysokej urovni. Vybavovat zacali ihned a potahy som si zacal montovat do auta uz o tyzden. V podstate sa jedna o firmu MAD(www.autopotahy.sk), ktora ma zastupenie na Slovensku, ale aj v Cechach, Madarsku a na Ukraine. No a cena 4653,-Sk s DPH.
Uživatelský avatar
Radar
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 úno 2008, 14:03
Bydliště: Zvolen

Re: POťah

Příspěvek od Radar »

ceme píše:NAzdar Radar tak zvažujem aj ja autopoťahy ale tie tvoje fotky sa už nedaju pozrieť vieš ich sem dať na novo pretože ukážto asi už nefunguje nikomu Dakujem soráč že ťa zas otravujem ;)
Zdravím Ťa "ceme". Tu sú tie fotky. Radím všetkým, ktorí si chcú inštalovať tieto autopoťahy svojpomocne a nemáte v tom dostatočnú prax, použite tenké látkové rukavice pre prípadné oderky a škrabance. Nejde o tie ranky ale o krv na nových poťahoch.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hyundai i40 VF Bussiness Edition, 1.7 CRDi 100 kW, MT 10/2013

Hyundai ACCENT 1,5 CRDi VGT Elegance Wine Red 12/07 - SOLD
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nádhera :!: :!:
Od koho jsou?? Hádám od MAD??
Za kolik???
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

TO. Radar. S tou krví Ti dávám za pravdu ! Mám objednaný potahy od pražské firmy AUTOMEGA a jsou tak těsný, že profík od nich, je nandavá 4 - 5 hodin :shock: Takže, až mi auto přijde, tak ho přistavím a nechám si je natáhnout. Pro někoho, kdo to nikdy nedělal, je to prý pěkná fuška !!
...............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vilda píše:TO. Radar. S tou krví Ti dávám za pravdu ! Mám objednaný potahy od pražské firmy AUTOMEGA a jsou tak těsný, že profík od nich, je nandavá 4 - 5 hodin :shock: Takže, až mi auto přijde, tak ho přistavím a nechám si je natáhnout. Pro někoho, kdo to nikdy nedělal, je to prý pěkná fuška !!
...............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue

No, to mi povídej.
Dával jsem do Accenta ty potahy od Abeny a ty jsou opticky a asi aji materiálově méně elastické a byla to celkem sauna... 2 hodiny práce. A oděrky snad na každém prstu :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:
Vilda píše:TO. Radar. S tou krví Ti dávám za pravdu ! Mám objednaný potahy od pražské firmy AUTOMEGA a jsou tak těsný, že profík od nich, je nandavá 4 - 5 hodin :shock: Takže, až mi auto přijde, tak ho přistavím a nechám si je natáhnout. Pro někoho, kdo to nikdy nedělal, je to prý pěkná fuška !!
...............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue

No, to mi povídej.
Dával jsem do Accenta ty potahy od Abeny a ty jsou opticky a asi aji materiálově méně elastické a byla to celkem sauna... 2 hodiny práce. A oděrky snad na každém prstu :lol:
Když jsem je byl objednat, tak je akorád montoval do Fábie a taky se pěkně potil :D Byl jsem v obj. kanceláři skoro hodinu a když sem vylezl ven, tak měl hotový jedno přední opěradlo :shock: jo a taky používaji různý nástroje a udělátka. Tak jsem s ním dal řeč a právě mi řikal, že osobák trvá 4 - 5 hodin ... a to jsou profíci
.........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( v září )
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Jen bych chtěl upozornit všechny, kdo si budou kupovat potahy !! Nekupujte je od ABENY, dneska jsem si je nandaval na svýho Ácu a hrůza hrůzoucí :!: za 3 500 kč !! Příšerně ušitý, vůbec neseději, křivý švy, vytahaný, no příšerný ! Určitě si je nechte ušít od firmy MAD, nesrovnatelný rozdíl. Kdybych potahy koupil někde v Autodoplňcích za 13 stovek, tak by vypadali líp než tyhle :mrgreen:, zase jsem si jednou naběhl ......
...............................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“