polepenie auta

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Mě se třeba Líbí když je auto jenom v jedne barvě bez polepu atd...Ale to je každeho věc u tebe se mi třeba líbi jak to maš sladěne tu zelenou s černym to je supr...Nalepky bych tam už víc nelepil ať to nemáš moc přeplacané...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

popravde...to kridlo je hnus...a ked to vezmes logicky....na street car dat wrc kridlo....pomlcim...nic v zlom...tie nalepky...zralok ma to N prilis vyrazne...ked to bude stejne jak zvysok napisu bude to good...toyo tires by som dal skor na prah dveri...ku zadnemu kolesu...r-evolution to ani neviem co je...snad to vies ty...a monroe by som tam nedal tiez...inak zvysok je good...nie som zastanca samolepiek znaciek...kedze sa z toho stava uz tuzing ale ked to mam povedat objektivnejsie tak plati co som napisal vyssie :) inak auti je good a ten naraznik tiez nie je spatny...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

maxik píše:Sorry lukino ale myslim že tvůj názot je decentně mimo mísu myslim že to nikdo nedělá proto že by chtěl machrovat ale že se mu to tak líbí
ouki douki, ale je to můj názor a on chtěl kritiku. Taky sdílím názor ať si každý se svým autem dělá co chce, to je v poho, já jen otevřeně řekl názor. Mimochodem, mě se zdá celý to auto hnusný, ale někomu se líbí holky, druhýmu vdolky ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David PLEVA »

No mě se to celkem líbí, ale víš jak sto lidí, sto chutí, tak by se to třeba líbilo mně (kapota polep karbon a stavitelné hliníkové křídlo):

http://nahrajto.tym.sk/download.php?file=168685

Omluvte grafické zpracování, nechtělo se mi s tím piplat.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

2 Dragunov: to druhé by už jakžtakž šlo... ale opravdu ten žraloj se tam moc nehodí IMO.
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ten přední nárazník a křídlo to auto pořád kazí.. Nárazník by měl mít pozitivní sklon a co nejmín hran. Coupé je kulatý zaoblený auto, ty hrany to kazí,. Křídlo by mělo být malý a kulatý.. Jinak tu černou kapotu bych nechal, ta se hodí ke každé barvě..Ale opět znovu a dokola, at si to kolega majitel udělá jak chce.. Jen tam hlavně nedávej pruhy přes celý auto a nálepky typu sport, turbo, V6 atd... Ono pak když tě v kopci předjíždí kdejaký seriový auto s rakví na střeše, navíc ještě v naftě, vypadá to dost úsměvně..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

mirpie píše:ten přední nárazník a křídlo to auto pořád kazí.. Nárazník by měl mít pozitivní sklon a co nejmín hran. Coupé je kulatý zaoblený auto, ty hrany to kazí,. Křídlo by mělo být malý a kulatý.. Jinak tu černou kapotu bych nechal, ta se hodí ke každé barvě..Ale opět znovu a dokola, at si to kolega majitel udělá jak chce.. Jen tam hlavně nedávej pruhy přes celý auto a nálepky typu sport, turbo, V6 atd... Ono pak když tě v kopci předjíždí kdejaký seriový auto s rakví na střeše, navíc ještě v naftě, vypadá to dost úsměvně..
Minulý týden stojím na semaforech a předemnou nějaký maník ve Škodovce Fabii... Na zadku měl napsáno HTP(to péčko bylo v červený - myslím že 44kilo) a za tím RS... No povím vám že jsem se s autem z těch semaforů nemohl odlepit - tak mě smích bolelo břicho. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

o tom přesně mluvim... :D. Jiný kafe byla Celica GT Four, ve který je 2,0T, hrubě přes 200koní a na zadku štítek 1.4 :D
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

David PLEVA píše:No mě se to celkem líbí, ale víš jak sto lidí, sto chutí, tak by se to třeba líbilo mně (kapota polep karbon a stavitelné hliníkové křídlo):

http://nahrajto.tym.sk/download.php?file=168685

Omluvte grafické zpracování, nechtělo se mi s tím piplat.
Tohle vypadá nejlíp.
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

mirpie píše:o tom přesně mluvim... :D. Jiný kafe byla Celica GT Four, ve který je 2,0T, hrubě přes 200koní a na zadku štítek 1.4 :D
Tak takhle blbej nejsem i kdybych viděl na Celice 1.4 do honičky bych se s ní rozhodně nepouštěl... Zavánělo by to solidním fiaskem. :lol:
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak kdyby to byla ta nejslabší 1,8 85kW (těch i jezdí nejvíc), tak tu bys utrhl, teda s dvoulitrem, ne s jednašestkou..Kámoš právě nedávno na Celice 1,8 zadřel motor
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

Poplep Hyu

Příspěvek od Ľuboš »

SLOBODA SLOBODA!!!!!!!!! Daj si tam co Ti srdce raci ved je to ako ked sa chlapom pacia ženy !!!!!! Jedna stihla,druha plnsia ,blond, čierna a vseci ich mame radi . ja skorej citim stoho polepu dojem platenej reklami Ale pozor aj to je sloboda!!!!!!!!!!! Cao ľubos
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

tak za tie ok-neony borec slubil neonik do kufru, tak preco nie a je to mlady chalanisko tak preco mu v podnikani nepomoct !!! uz som sa rozhodol:

pod zkladko tie reklamy, na dvere tie neony a zrolok prec. zralok ma ine miesto a to:

budem prerabat hudbu v kufri a bude tam taka zelena kožusinka a tam ho dam vyšit. chystam sa na to tento vikend, zalezi od pošty. co pridu komponenty.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

dragunov87: no kdyby ti dal celé podsvětlení podvozku, kufru a interiéru tak mlčím ale za jeden neonek do kufru to nemyslíš vážně :shock: Hele nedávej to tam a já ti pošlu do kufru neon taky :wink: Za takovouhle reklamu ti dnes firmy platěj třeba 2000Kč měsíčně a ty to budeš vozit za jeden neon v hodnotě 500Kč? Blázne
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „COUPE“