Vyndání zadních sedadel

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
berapa
*
Příspěvky: 16
Registrován: 21 črc 2008, 22:49

Vyndání zadních sedadel

Příspěvek od berapa »

Zdravím :) sem autový antitalent :-D Mám Hyunday accent třidverak rv 1998. Jedu na dovolenou ale budu bohuzel spát v autě tak mě napadlo, že bych si udělal vzadu po vyndání sedadel postýlku :) Ale nějak sem nepřišel na to, jak se ty sedadla vyndávají :( Vím, že podobné téma tu už je, ale tam sem odpověď na tuto otázku nenašel, mohly by jste mi prosím napsat nějaký "zhruba" návod :) Díky za odpověď.
Reklama
 

Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

mam teda 5ti dverovyho, ale to snad nebude hrat roli. Jestli si to dobre pamatuju, pac ted nemam auto u sebe, tak tam ze predni strany zespodu cuci takove ocko na kazde strane, za ktere se zatahne a sedacka jde pak normalne vyndat (jakoby nahoru tahnout) :)
Hyundai i40, 2012 Premium
berapa
*
Příspěvky: 16
Registrován: 21 črc 2008, 22:49

Příspěvek od berapa »

aha tak já se na to hned podivam :) no já myslel ze to bude takovýma tema pačkama nahoře pravě :-D
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

Jesli myslis ty "packy" nahore na operadlech, tak ty jsou ke sklapeni operadla...vytahnes je nahoru a na operadlo zatlacis smerem dopredu
Hyundai i40, 2012 Premium
berapa
*
Příspěvky: 16
Registrován: 21 črc 2008, 22:49

Příspěvek od berapa »

Jako myslís opěradlo tam vzadu na celých těch zadních sedačkách? pač já chci vytahnout jenom celý to velký operadlo a lehnout si jako by do kufru :-D anebo dají se nějak vytáhnout jenom ty operky na hlavu u řidiče to by bylo nejlepší :)
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

No zadní sedáky od sedadel jdou oddělat úplně, zadní opěradla jdou sklopit podle toho jestli máš dělený opěradla nebo ne (oddělat asi taky, ale ne uz bez povolovani ruznych sroubu) a opěrka pod hlavu u ridice respektive spolujezdce jde oddelat dost pravdepodobne taky, ale nezkousel jsem. Chce si to jen trosku pohrat :twisted:

Nicmene by me taky zajimalo jak docilit takove nejake luzkove upravy, aby se tam dalo nouzove prespat, nezkouseli jste uz nekdo neco? :P
Hyundai i40, 2012 Premium
skullin
*
Příspěvky: 59
Registrován: 09 úno 2008, 16:46

Příspěvek od skullin »

a accentovi jsem už prespal a ne jednou kdyz sem byl nekde na akci....ale neni to vůbec pohodlne mam tridverak a v zadu se vyspat nejde at se sedadlama udelas cokoliv takze jedine na prednim sedadle...jde dost zklopit a clovek kdyz je upa zniceny po parbe je rad ze ma kde lahnout takze pohoda :D
Hyundai Accent 97 1,3 62Kw......Prodáno
Toyota Avensis 2,0 Tdi 81Kw 2001
berapa
*
Příspěvky: 16
Registrován: 21 črc 2008, 22:49

Příspěvek od berapa »

aha tak to jo :-D no já uz mám naplanovaný jak to udelám myslím ze to bude v pohode :) se mi podarilo vytahnout operku :) a tak s toho ted mám velký letiště takže cajk :)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“