Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:
myŠka píše:
Vilda píše: Vem 1.6i, výkonější a silnější motor :wink: a bude nás tady víc. Rozdíl 10 000 Kč je minimální a nečetl jsem tady, že by si na ní někdo ztěžoval. Když pustíš klimu, tak máš pořád 100 kobylek pod zadkem. A potahy si můžeš dát ušít i nechat nandat v Hyundai salonu. Informoval jsem se v AutoPalace v Butovicích.
.....................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Předem se omlouvám za možná blbé otázky. V autech se začínám učit chodit a pochopit různé názvy :), techniku atd.
Když zapnu klimatizaci, tak mi to užírá koníky?
Zvedne se ti trošičku spotřeba a spadne nepatrně výkon

Jo a Vildo, nikdo si neztěžoval na 1,6???
Jestli to nebude tím, že ji tady má zatím jenom Rudolf :)
Ty budeš náš druhý exemplář :lol:
Tak já jsem 1.6tek napočítal, včetně mě čtyři, ale kromě Rudolfa nikdo jinej nepíše :? tak tady myškovi házim laso, aby nás bylo víc :D mohlo nás bejt šest, ale ňákej Zdeněk přeběhnul k naftařům ............ :D :D

Jinak mě je taky jedno, kdo s čím jezdí, já jsem benzíňák a někdo jinej je na naftu. Pravda je, že to s tou chválou na CRDi občas přeháníte a pak se do Vás srdcaři- benzíňáci holt pustěji :D ale aspoň se tu něco děje. Nikdo nic určitě nemyslí ve zlým.
Pro myŠka: Klima ti pár koníku z výkonu motoru ubere, ale u silnýho motoru, jako je 1.6 to neni moc znát. To u 1.2 odřadíš o stupeň dolu :?
.........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Reklama
 

myŠka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 08 srp 2008, 11:26

Příspěvek od myŠka »

Tak jak to tak čtu, radím se a tak, jsem více nakloněný benziňáku 1.6. Během příštího týdne domluvím testovací jízdu. A zkusím si pokud to bude možné jak diesel, tak benziňáka. Vyzkouším ještě v praxi 8)

Jinak tak ještě koukám na zabezpeční vozidla. Má z Vás někdo něco extra? Četl jsem, že někdo napsal, že nejlepší zabezpeční je takové, které nejde vidět :) Známý mi říkal, že měl na aute takový magnet. Namontovaný v palubovce, a druhou část vždy musel přiložit, jinak se nenastartovalo.

Případně, má někdo zkušenosti s nějakým autolocatorem?
Předem zase děkuju za Vaše podněty a připomínky
:wink:
PS: Tohle je fakt sqělé fórum :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

V accentovi mám jenom ten "alarm" od Hyundai, co je s dálkou centrálu a ten Medvěd blok. Víc toho nemám a ani neplánuju.

Za prvý: Je to HYUNDAI za "blbých" 300 000 Kč a tudíš si myslím pro zloděje nic moc značka :lol: To už bych musel mít v autě aspoň nějaké DVD rádio atd, jinak nevím, co by mi tam kradli.

Za druhý: I kdyby to auto někdo chtěl ukradnout, takl to udělá i přes ten zámek zpátečky, alarm atd.

Ve feldě jsem měl pod palubovkou udělaný vypínač přívodu paliva a když mi to v Telči vykradli, tak to obsralo rádio a rozbitá palubovka...samotného auta si ani nevšimli :lol: Do auta se dostali dodnes nevím jak, protože jsem měl zamknuto, zámky, sklo bylo OK. Sami policajti kroutili hlavou.

A ještě jsem neslyšel, že by někdo kradl Accenta. :roll:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

myŠka... Tak jak to tak čtu, radím se a tak, jsem více nakloněný benziňáku 1.6. Během příštího týdne domluvím testovací jízdu. A zkusím si pokud to bude možné jak diesel, tak benziňáka. Vyzkouším ještě v praxi 8)

Jde o to, jestli někdo 1,6 bude mít na prodejně, protže když jsem se chtěl projet, měli nejbližší v Brně :? Tak jsem se projel v 1,4 a pak objednal 1,6 :lol:
Osobně bych asi taky objednal (znovu) 1,6. Běž do ní.
Kolega z práce ji má a spokojenej (je to teda skoro důchodce) :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
myŠka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 08 srp 2008, 11:26

Příspěvek od myŠka »

A je dodávané autorádio odjímatelné? Protože jsem několikrát přišel o rádio. Pravda, že jsem bral vždy jen tatranku...
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

myŠka píše:A je dodávané autorádio odjímatelné? Protože jsem několikrát přišel o rádio. Pravda, že jsem bral vždy jen tatranku...
Pokud to je origoš rádio (viz David C3), mělo by být pevně spojené s autem (palubovkou)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

original

Příspěvek od _miv_ »

ak tam budes mat original Hyundai radio tak to je 2DINove a to nema odnimatelne nic.
Ale pamatam si ze vo firemnom passate sme mali tiez origo VW radio (2DIN) a tam bol odnimatelny taky maly kusok plastu s par ciselnymi tlacitkami. V tom asi bol aj kod. neviem... to uvadzam len pre zaujimavost.
8)
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
myŠka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 08 srp 2008, 11:26

Příspěvek od myŠka »

No jde mi o to, protože většinou rádia dráždí zloděje. A když je neodjímatelné, tak abych neměl jednoho dne rozmlácené okno :(
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

myŠka píše:No jde mi o to, protože většinou rádia dráždí zloděje. A když je neodjímatelné, tak abych neměl jednoho dne rozmlácené okno :(
to sa bohuzial stalo koeovi z fora = czechjoker dostal do okna cihlou, lebo si nejaka smazka myslela zeto 2 DIN radio sa bude dat lahko vytiahnut

BTW k tvoje dileme - zober benzin, na typologiu tvojich tras je 1,4 uplne dostatocna. 1,5 CRDi sa uz hodi asi len pre mna :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

objednaval si tu uz niekto farbu na korekciu skrabancov a podobne ? mne to ma prist buduci tyzden tak ci je to ozaj rovnaky odtien
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

DEXTER píše:objednaval si tu uz niekto farbu na korekciu skrabancov a podobne ? mne to ma prist buduci tyzden tak ci je to ozaj rovnaky odtien
Tak pak se ozvi, protože já si ji chci koupit taky, abych mohl zamaskovat ten škrábanec na nárazníku.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:to sa bohuzial stalo koeovi z fora = czechjoker dostal do okna cihlou, lebo si nejaka smazka myslela zeto 2 DIN radio sa bude dat lahko vytiahnut
Tam nešlo o rádio, ale GPS. Nechal jsem na okně přícucku s držákem, tak to zkusil a bingo, v kastlíku byla i GPS. Myslím, že rádia se budou krást hlavně pro škodovky, při cenách, které za ně v aznp chtějí...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

CzechJoker píše:
Mexican píše:to sa bohuzial stalo koeovi z fora = czechjoker dostal do okna cihlou, lebo si nejaka smazka myslela zeto 2 DIN radio sa bude dat lahko vytiahnut
Tam nešlo o rádio, ale GPS. Nechal jsem na okně přícucku s držákem, tak to zkusil a bingo, v kastlíku byla i GPS. Myslím, že rádia se budou krást hlavně pro škodovky, při cenách, které za ně v aznp chtějí...
hmm.. drziak navigacie (resp u mna kor PDA) tam nexavam furt... PDA vzy beriem (aj ked idem do obchodu).. takze by som asi mal zacat premyslat, ze aj ten drziak budem davat dole.. uz si totiz druhy co spominal ze dostal cihlou kvoli viditelnemu drziaku (kamosovi sa to stalo v ostrave Dubine, zuvacku z radia mal so sebou, ale nechal tam drziak na navigaciu = nic neukradli ale musel menit bocne sklo :(
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mexican - Nazdar, ani ja nenechavam v aute ziadny drziak... Mne taktiez rozbili na starom aute sklo, ale zobrali iba ten drziak :D pdacko som mal doma :P
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Darth Maul
*
Příspěvky: 59
Registrován: 17 čer 2008, 12:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Darth Maul »

myŠka píše:Tak jak to tak čtu, radím se a tak, jsem více nakloněný benziňáku 1.6. Během příštího týdne domluvím testovací jízdu. A zkusím si pokud to bude možné jak diesel, tak benziňáka. Vyzkouším ještě v praxi 8)

Jinak tak ještě koukám na zabezpeční vozidla. Má z Vás někdo něco extra? Četl jsem, že někdo napsal, že nejlepší zabezpeční je takové, které nejde vidět :) Známý mi říkal, že měl na aute takový magnet. Namontovaný v palubovce, a druhou část vždy musel přiložit, jinak se nenastartovalo.

Případně, má někdo zkušenosti s nějakým autolocatorem?
Předem zase děkuju za Vaše podněty a připomínky
:wink:
PS: Tohle je fakt sqělé fórum :!: :!: :!:
Hele, těch 10k za 1.6 navíc fakt není moc, ale kdybys jen kvůli tomu měl čekat čtvrt roku, tak to za to nestojí. Náš Accent 1.4 má najeto 5000 kiláků a už si dovolím říct, že je to hodně živé auto.

Je fakt, že jsem stylem jízdy milovníkem vysokootáčkových mnohoventilových benzíňáků, ale nikomu naftu bezdůvodně nerozmlouvám a kámošce jsem KIA Magentis 2.0 CRDi vysloveně doporučil. Teď jí ho lehce zajíždím a když se smířím s jiným stylem jízdy, má to pro mě zase úplně jiné kouzlo než benzín... :)
Hyundai Accent Elegance, 1,4i MPI DOHC, Ebony Black + béžový interiér, r.v. 05/2008
Ford Focus Kombi Celebration, 1,6 Duratec, Moondust Silver, r.v. 12/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“