Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Taky jsem koupil tenhle origo lak a barva stejná nebyla. Já měl stříbrnou metalízu a po zaschnutí a přetření bezbarvým lakem to bylo vždy dobře poznat. Opravný lak byl o dost tmavší než originál.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja som tiez zatrel na kapote od kamena a je to vidiet to by clovek musel pretret tmelom zabrusit a nastriekat , ale aspon je to zakonzervovane :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ta farba uplna blbost to si radsej kupte lak na nechty od oka trafite lepsiu farbu ako to co predava hyundai je to tmavsie najmenej o 5 cisel
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Dneska jsem viděl fungl novýho Accenta :shock: v úplně nový barvě !! Byla to modrá metalíza, ale, ani celadon blue, ani true blue !! Něco mezi. Taková poměnkově modrá a moc krásná !! Sedadla byli taky v modrý barvě ( v originálu ). Hned jsem mazal na internet, ale na stránkách Hyundai tahle barva neni :? Asi na podzim korejci chystají nějaký překvápko :shock: ( škoda, že mám mobil, takovou starou paštiku, bejval bych ho vyfotil )
..................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
redwine
*
Příspěvky: 25
Registrován: 19 srp 2008, 13:33
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od redwine »

Lak na nechty to isti, to je pravda. A na ten vyraz predavacky ked som manzelke vyberal lak na nechty redwine nezabudnem. Cumela jak pulka, aku narocnu manzelku mam,,, chacha... :P
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC, 02/18 Polar White + WP
Hyundai Elantra 1.6i 94kW, Premium, 06/16 Polar White
Hyundai Accent 1.4 16V 71kW, Elegance, 2/08 Wine Red-predaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

mladez, zdravim znova z domu... vratil som sa z norska, blizsie info o trase a spotrebe je vo vlakne "Spotreba 1,5 CRDI pri..."

Accent to vydrzal, 4996 km za 12 dni povazujem za skutocne narocny test. 3 ludia, chladnicka a plny kufor batoziny (s chladnickou cca 70kg)

v Dansku som stretol 2 Accenty sedany, zdravili sa v Nemecku jeden Hatchback ktory ma trhol na dialnici mi bilkol smerovkami (moc potesilo)

5 trajektov, hrdza sa neukazala okrem povrchovej na nabojoch zadnyx kolies

caka ma teraz servisna prehliadka po 30 000 km, budem sa v servise pytat aj na:

- cosi "huci" v motore, mam pocit ze sa uvolnilo ulozenie bloku lebo na volnobehu citelne vibruje predna znacka

- vodicova sedacka sa mierne para a potah je zvlneny, takze zrejme poprosim o precalunenie

do servisu idem znovu do Vista car, Hodonin - o tyzden
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahoj, tak som vcera cvakol 2.000 Sk pokutu za rychlost.. Celu cestu som sa vliekol v kolone asi 70 km rychlostou plus minus, ked sa ukazal kusok volnej cesty, predbehol som, do 20 sekund po predbehnuti ma zastavili.. namerana rychlost 113 km/h. Cesta do miesta urcenia mi pritom trvala 2 hodiny, namiesto beznych 80 minut... s pokutou za rychlost ..aky paradox.. :roll:
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Jinak proběhl první kontakt s prodejcem, ohledně dodání mojí 1.6 a hned pozitivní zpráva :? předání se zpozdí minimálně o týden :( takže Zdendo, vzal jsem si od Tebe mustr :D a nechám si od lékaře napsat sedativa ( budu je asi potřebovat ) :mrgreen:
......................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( možná v říjnu )
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Vilda píše:Jinak proběhl první kontakt s prodejcem, ohledně dodání mojí 1.6 a hned pozitivní zpráva :? předání se zpozdí minimálně o týden :( takže Zdendo, vzal jsem si od Tebe mustr :D a nechám si od lékaře napsat sedativa ( budu je asi potřebovat ) :mrgreen:
......................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( možná v říjnu )
pak se můžem někde v ´Praze potkat :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

David C3 píše:
Vilda píše:Jinak proběhl první kontakt s prodejcem, ohledně dodání mojí 1.6 a hned pozitivní zpráva :? předání se zpozdí minimálně o týden :( takže Zdendo, vzal jsem si od Tebe mustr :D a nechám si od lékaře napsat sedativa ( budu je asi potřebovat ) :mrgreen:
......................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( možná v říjnu )
pak se můžem někde v ´Praze potkat :-)
No, určitě mě poznáš : Holá lebka, která bude hrát barvama :oops: :mrgreen:, ale Zdeněk mě varoval :lol: Nejvíc mě na tom štve, že jsem si neobjednal Rols Rols, ale normálního Accenta ....

.............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No, tak doufám, že to bude jenom opravdu ten týden, protože u mě to taky tak nějak začínalo, ale já jsem byl prý v té době snad jediný exemplář v zemi, kterému se to stalo :oops: Tak držím palečky!!!

Jinak, co už o autě víš, jenom neříkej, že nic...pokud by mělo přijít v září, musí ho mít někde Hyundai systému...to znamená, že musí vědět, že je auto na trase 30 (evropa) nebo 10 (česká republika) - (myslím, že to má takové označení), ale na to se stačí zeptat. Bude vědět o co jde. Ovšem jestli o autu neví v tuto dobu nic, tak už si pomalu začínej vyhledávat 1,4 nebo CRdi :cry:
Mluvím z vlastní zkušenosti :?
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:No, tak doufám, že to bude jenom opravdu ten týden, protože u mě to taky tak nějak začínalo, ale já jsem byl prý v té době snad jediný exemplář v zemi, kterému se to stalo :oops: Tak držím palečky!!!

Jinak, co už o autě víš, jenom neříkej, že nic...pokud by mělo přijít v září, musí ho mít někde Hyundai systému...to znamená, že musí vědět, že je auto na trase 30 (evropa) nebo 10 (česká republika) - (myslím, že to má takové označení), ale na to se stačí zeptat. Bude vědět o co jde. Ovšem jestli o autu neví v tuto dobu nic, tak už si pomalu začínej vyhledávat 1,4 nebo CRdi :cry:
Mluvím z vlastní zkušenosti :?
Ahoj Zdendo, ještě jim dám šanci :!: naftu nechci ani náhodou, to radši tu 1.4, ale nejspíš bych šel do i 30ky :idea: Po prodeji Renaulta mám relativně dost peněz, takže mě to nijak netrápí ... spíš mi vadí přístup prodejce, čekat půl roku na auto kvůli bočním abg. a pak masáž o týdny!! Určitě mi Hyundai nepřijde jako značka, kde by si takové chování mohli dovolit !!! Neobjednal jsem si Ferrarri, ale spotřební vůz za 330 000 Kč :?
Počkám do 20 září a pak začnu jednat a hodně nahlas :twisted: Jo, a o autě nevím vůbec nic .......
..............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak v tvém případě už bych asi jednal stejně.
Balamutili, balamutili a stejně ho...no.
Jde o to, jestli by nebylo lepší jít rovnou na věc s tím, že by jsi koupil něco jiného... já když se zmínil po 6 měsících, že bych byl ochoten vzít jiné auto (CRDi), tak se okamžitě změnila situace a auto jsem měl sehnané cca do 10 dnů. Osobně bych asi do té i30 šel taky (sice mě mrzí, že přesedláš k sousedům k i30) :lol: Ale vím jaké to je být bez auta. Zkuš jim naznačit a uvidíš, co oni na to a samozřejmě požaduj SLEVU :!: :!: :!:

Mně dali slevu cca 35 000Kč.

Pak se ozvi. Ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Tak v tvém případě už bych asi jednal stejně.
Balamutili, balamutili a stejně ho...no.
Jde o to, jestli by nebylo lepší jít rovnou na věc s tím, že by jsi koupil něco jiného... já když se zmínil po 6 měsících, že bych byl ochoten vzít jiné auto (CRDi), tak se okamžitě změnila situace a auto jsem měl sehnané cca do 10 dnů. Osobně bych asi do té i30 šel taky (sice mě mrzí, že přesedláš k sousedům k i30) :lol: Ale vím jaké to je být bez auta. Zkuš jim naznačit a uvidíš, co oni na to a samozřejmě požaduj SLEVU :!: :!: :!:

Mně dali slevu cca 35 000Kč.

Pak se ozvi. Ahoj Zdeněk
Člověče, mě ta 1.6 přijde nějaká začarovaná :shock: jako když si ji objednáš, tak jsou potíže !! Já vím, že to je jenom týden, ale mám takovej nepříjemnej pocit, že ještě něco přijde .... spíš jsem počítal s tím, že mi zavolaji, že auto je připravený a ono ho...no :!: Ale radši počkám do datumu dodání a pak budu jednat. Možná, že se tady zbytečně nasírám ... to víš, půl roku se na něco těšíš a pak :?: Ale, co Tobě budu povídat ..... sám nejlíp víš jak to chutná :D tak, jdu si dát panáčka domácí slivovičky ( od kamaráda z moravy ) a ráno moudřejší večera :wink: jinak informace budu průběžně podávat ....

..........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Hehe, právě jsme se o Tobě a tvém autu bavili s tátou a kamarády a měli jsme taky stejný názor jako Ty :lol: Ty 1,6 jsou asi zakletý...asi jsou tak dobrý, že se jich korejci nechcou jen tak zbavit :wink: Držím pěsti a palce, aby ti to vyšlo už jen proto, až bude někde přijatelný sraz, tak aby jsi se mi pochlubil s 1,6 a možná mi nasadil brouka do hlavy :lol: :lol: Chtěl bych tu 1,6 konečně pořádně vidět a hlavně slyšet. Drž se :!:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“