problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Mickey007
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 čer 2007, 21:35

Příspěvek od Mickey007 »

To jsou s největší pravděpodobností ložiska kol. Dělá jenom když jedeš rovně? Když zatočíš na stranu tak to přestane? Dle měho jsou to fakty ty ložiska.
Accent 1,5 CRDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Vývody k zadním sedadlům

Příspěvek od Pavel46 »

Když je řeč o klimatizaci, chci se jen zeptat jak vám hodně fouká vzduch z vývodů u podlahy k zadním sedadlům. Ať mám přepinač vzduchu v kterékoli poloze, tak se mi zdá, že to fouká dost málo
Přeji hezký den :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:Vilda mno tak sa snad nezabijem... a jedna otazka este - ked to rozbehnem, vypnem motor tak musim zastat.. Ak by som sa v tych 60-70km/h pokusil nastartovat, neznicim katalyzator? ja len aby som bol pripraveny na vsetko

ak sa neozvem do dvoch dni, tak lezim niekde v priekope :?
Docela jsem se zasmál :lol: když v 60 km/h vypneš motor a znovu nastartuješ, tak zařadíš trojku a pokračuješ v jízdě 8) jako by nic ... a kdyby něco, tak mám kamaráda, co vlastní pohřební ústav :D tak Tě pohřbí za minimum i v Brně :P :P i v příkopu ...
...........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Vilda píše:
Mexican píše:Vilda mno tak sa snad nezabijem... a jedna otazka este - ked to rozbehnem, vypnem motor tak musim zastat.. Ak by som sa v tych 60-70km/h pokusil nastartovat, neznicim katalyzator? ja len aby som bol pripraveny na vsetko

ak sa neozvem do dvoch dni, tak lezim niekde v priekope :?
Docela jsem se zasmál :lol: když v 60 km/h vypneš motor a znovu nastartuješ, tak zařadíš trojku a pokračuješ v jízdě 8) jako by nic ... a kdyby něco, tak mám kamaráda, co vlastní pohřební ústav :D tak Tě pohřbí za minimum i v Brně :P :P i v příkopu ...
...........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
morbidný humor :D :D :D :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

vyfuk

Příspěvek od rybana1 »

Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Takhle vypadal výfuk u Twinga po 6,5 letech provozu, když jsem ho minulý měsíc prodával :? Nevím, jestli u Accenta vydrží tak dlouho, asi ne :evil:
...............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Vilda: ten hukot je sposobeny loziskom predneho laveho kolesa. Bude vymenene - smola ze bol piatok, museli to objednat z Prahy. Hotove to bude v pondelok.

Technik povedal, ze som dosiel o 5 minut 12 :P Ked to vymenia, budem mat toho najtichsieho Accenta na svete (uz som si na ten sialeny hukot zacinal zvykat)

rybana1: yiaiks, to je aj dost na rok.. povrchova korozia to asi nebude.. Hmm a to nechcem vidiet u benzinovych motorov, kde su teploty vyssie. U mna je vyfuk OK
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

[quote="Mexican"]Vilda: ten hukot je sposobeny loziskom predneho laveho kolesa. Bude vymenene - smola ze bol piatok, museli to objednat z Prahy. Hotove to bude v pondelok.

Technik povedal, ze som dosiel o 5 minut 12 :P Ked to vymenia, budem mat toho najtichsieho Accenta na svete (uz som si na ten sialeny hukot zacinal zvykat.

To je docela zajímavý, většinou dřív odejde ložisko na pravým kole :? no, hlavně, že se to nevysypalo někde na dovolený ........
..................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ten výfuk a to ložisko mě u Accentu docela mrzí. Citroen C3 co jsem měl, tak po 160 tis ložiska a výfuk naprosto v pohodě!!!!! po 5 letech

jinak mám rýhu od dodávky na levých zadních dveřích 0,5 x 1 cm :-(

taky mě trochu něco hučí ale asi to budou pneu dělá to od přezutí tak uvidím za 2 měsíce jak tam dám zimní 14 pneu jestli bude ticho
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 zas tak tragicky by som nevidel. Ten technik je tam 2 roky a toto je druhe lozisko u Hyundai (Santa Fe a ja), je to chyba od vyroby, stratilo to samomazaciu schopnost
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

lozisko je opravene, a ano - mam to najtichsie auto na svete :P cesta z Hodonina do Brna bola uplna base.. tak verim, ze sa mi problemy budu vyhybat dlho. Znova musim ocenit profesionalitu servisu vo Viste
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:lozisko je opravene, a ano - mam to najtichsie auto na svete :P cesta z Hodonina do Brna bola uplna base.. tak verim, ze sa mi problemy budu vyhybat dlho. Znova musim ocenit profesionalitu servisu vo Viste
Tak to je dobrá zpráva :!: já jen doufám, že stejně profesionální přístup budou mít i v AutoPalace v Butovicích :?

.............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Co se týče přístupu, rychlosti a ochoty, byl jsem v Autopalacu Butovice vždy spokojen. Práce odvedena dobře a v požadovaném termínu. S autem samotným už to bylo horší :( . Mohu doporučit p. Caletku a p. Klíra.
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Dneska jsem při pomalé jízdě zaregistroval takové divné bouchání a cinkavé zvuky z kufru. Už jsem začal nadávat a pak jsem si uvědomil, že tam vezu několik lahví dobrého moravského vína...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

CzechJoker píše:Dneska jsem při pomalé jízdě zaregistroval takové divné bouchání a cinkavé zvuky z kufru. Už jsem začal nadávat a pak jsem si uvědomil, že tam vezu několik lahví dobrého moravského vína...
paranoia :lol:
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“