offroad day 2008

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
ivson
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 říj 2006, 17:33
Bydliště: Praha

offroad day 2008

Příspěvek od ivson »

Tak Santaci za tyden tu mame offroad day.Jelikoz jsem loni nestihl registraci, tak jsem si to letos pohlidal a uz se tesim...Doufam, ze to bude fajn den a otestujeme nejen nase Fecka...Tak ahoj za tyden.
Santa Fe,stribrna met.,elegance,2.2 D,manual
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

HORD 2008

Příspěvek od Marty »

Dobře děláš, když takhle hlídáš :lol:
Pokud jedeš poprvé, tak myslím nebudeš litovat. Já jsem stihnul loňský a předloňský ročník a veliká spokojenost. V roce 2006 jsem sem dával docela dlouhý článek s popisem průběhu HORDu - zkus dohledat. Letos vypadá předpověď, že by konečně mohlo být na trati taky trošku bláta. Doufejme. V sekci Srazy je toto téma otevřené taky, ale účast docela vlažná - stejně jako tady.
Jedeš v sobotu nebo v neděli?
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
ivson
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 říj 2006, 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od ivson »

Jedeme v sobotu a tvuj popis jsem cetl. Dobra prace - a nejen tvuj temer detailni popis mne nadchl, tak jsem zvedav co na nas letos prichystaji...Nalakal jsem i kamarada, ten ma uplnou funglovku, tak hlida kazdy skrabanecek, tak uvidime...
Santa Fe,stribrna met.,elegance,2.2 D,manual
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

A mne nikdo nepozval. :(
Možná proto, že když jsem byl pozván s mým prvním SF (to jsem ho měl čerstvě asi 2 měsíce) a v Milovicích jsem ho brutálně zdrapal větvičkama, kterým se ani při nejlepší vůli nedalo vyhnout, tak jsem hrozně špačkoval, kterej že to .... plánoval tu trať. :D
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od Marty »

ivson píše:Jedeme v sobotu a tvuj popis jsem cetl. Dobra prace - a nejen tvuj temer detailni popis mne nadchl, tak jsem zvedav co na nas letos prichystaji...Nalakal jsem i kamarada, ten ma uplnou funglovku, tak hlida kazdy skrabanecek, tak uvidime...
Já jedu na HORD až v neděli. V noci z pátku na sobotu se chystám na jiný offrouďácký orientační závod, takže v sobotu ráno bych byl asi dost mrtvej.
Když budeš mít chuť a sílu, napiš sem v sobotu večer pár postřehů z akce, jak se ti to líbilo, co vymysleli za pěkný vychytávky a tak. Ať se my nedělní máme na co těšit.

Dík a v sobotu přeju hezký zážitky
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“