Zvetseni kapacity pro obrazek, smajliky vylepseni

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Zvetseni kapacity pro obrazek, smajliky vylepseni

Příspěvek od DEDe »

Malej dotazek nebo rovnou nekolik ,
Nevim kdo tohle forum spravuje ale proc je tak desne omezena kapacita k obrazku k nicku ? V dnesni dobe rychleho internetu a velkych kapacit me to prijde docela smesny ze se to musi tak desne zmensovat a nejde tam dat poradnej obrazek.

A nebylo by spatne to forum trochu vylepsit tak mimochodem :D Je to prastary skin nemozny zvolit jinej, reklam tu je mraky. Jako by to nekdo spustil a nechal to jen zit coz je skoda. kdyz uz tu chodi tolik lidi nemyslite? A pritom to nezabere ani moc casu, treba pridat smajliky nejake co se hodi k autum a diskuzi o aute , napadu je mraky .

Nepisu prispevek jen za sebe ale hodne lidi by mi urcite dalo za pravdu nebo ne ?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvetseni kapacity pro obrazek, smajliky vylepseni

Příspěvek od tatchwud »

DEDe píše:Malej dotazek nebo rovnou nekolik ,
Nevim kdo tohle forum spravuje ale proc je tak desne omezena kapacita k obrazku k nicku ? V dnesni dobe rychleho internetu a velkych kapacit me to prijde docela smesny ze se to musi tak desne zmensovat a nejde tam dat poradnej obrazek.

A nebylo by spatne to forum trochu vylepsit tak mimochodem :D Je to prastary skin nemozny zvolit jinej, reklam tu je mraky. Jako by to nekdo spustil a nechal to jen zit coz je skoda. kdyz uz tu chodi tolik lidi nemyslite? A pritom to nezabere ani moc casu, treba pridat smajliky nejake co se hodi k autum a diskuzi o aute , napadu je mraky .

Nepisu prispevek jen za sebe ale hodne lidi by mi urcite dalo za pravdu nebo ne ?
Nevím,no,nemám sice nic společnýho s tvůrcem fora,ale mě to celkem vyhovuje. Myslím si,že čím jednodušší,tím lepší.Všelijaké kudrlinky zpomalují a odvádějí od věci. Mám osobně dosti běhající inet,ale znám mnoho lidí,kteří to štěstí nemají.Ať už třeba bydlí mimo Prahu,kde namají možnosti rychlého inetu a nebo prostě mají peníze na více potřebnějších věcí.Je to ale samozřejmě věc názoru. :lol:

Zdravím

-----------------------------------------------------
i30, Champaigne Silver, style, 1.6, 09/2008
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

no alespon ti smajlici a skin si muze nastavit jen ten kdo chce svuj vlastni ne aby se menil pro vsechny ale ani ta moznost tu neni :)
takovej smajlik rychlyho auta , kola , vlajecky proste neco co souvysi s autama to by byla sranda nez jen tihle zakladni :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2063
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Velikost obrazku zvetsena na 150x150px myslim ze to je dostacujici.

Nove forum snad casme bude ale ja ted cas nemam, spis by se melo zamakat na hyundaiclub.cz jak uz tady nekdo nedavno sliboval...
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

milosh píše:Velikost obrazku zvetsena na 150x150px myslim ze to je dostacujici.

Nove forum snad casme bude ale ja ted cas nemam, spis by se melo zamakat na hyundaiclub.cz jak uz tady nekdo nedavno sliboval...
Jj, sliboval :oops: :oops: :oops: ...sry, okolnosti nejsou vůbec příznivé, i Morava mi kvůli práci nevyšla, a to jsem do poslední chvíle doufal že to vyjde :x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

supr dik za rozmer jesli jsi zvetsil i kapacitu tak je to supr :) V praci nemam nic na upravu obrazku a je problem to nejak sesekat na 16 K :) Dik :wink: S forem bych pomoci mohl nekolik sem jich uz taky obsluhoval tak jestli chces po nejakych smajlech se muzu mrknout nahrani trva chvilicku, ale jestli tu o to neni moc zajem tak pridavat praci vam i sobe nemusime :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“