Ukazatel stavu paliva

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
marek.buchar
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2008, 11:03

Ukazatel stavu paliva

Příspěvek od marek.buchar »

Dobry den,

muj problem je, ze se mi zasekl ukazatel stavu paliva na polovine, pri dotankovani plne mi stoupl na maximum. Po ujeti par kilometru o trosku klesl a po dotankovani plne zase stoupl na max.
Proste neleze mrcha dolu. :(
Nevite nekdo postup pri oprave_?

Dekuji.


MB
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lucík
*
Příspěvky: 21
Registrován: 04 úno 2008, 10:23
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lucík »

Nevím, jestli máš na mysli to stejné, ale u Hyundaiů ukazatel stavu paliva při vypnutí motoru neklesá. Prostě ta rafička vždycky zůstane v takové poloze, která ti ukazuje stav benzínu :wink:
Lepší živý nebo pod kapotou?
Obrázek

Hyundai Accent 1,3i 12V 62kW, 1997, 3-dv.
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,neklesá.Já to mám taky tak.Trochu mě to štve,protože je to dobrý signál pro zloděje benzínu.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

V Korei šli do sebe a minimálně od modelu 2005 ukazuje jen při zaplém zapalování
Accent LC CF1 1.3 2006
Georg
*
Příspěvky: 31
Registrován: 20 črc 2005, 12:24
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Georg »

Já mám Accenta 1,3 r.1999 a problém stejnej. Pod zadníma sedákama je víčko a pod ním snímač palivoměru. Plovák s ramínkem, které běhá po odporové dráze. Plovák vlastně snímá výšku hladiny v nádrži. Trošku to drhlo, tak jsem ramínko vyrovnal, aby chodilo volně, od té doby bez problému. Jak se to mohlo zkřivit v nádrži, kam většinou nelezu, to fakt nevím. Jo, a taky mi neklesá.
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Georg píše:Já mám Accenta 1,3 r.1999 a problém stejnej. Pod zadníma sedákama je víčko a pod ním snímač palivoměru. Plovák s ramínkem, které běhá po odporové dráze. Plovák vlastně snímá výšku hladiny v nádrži. Trošku to drhlo, tak jsem ramínko vyrovnal, aby chodilo volně, od té doby bez problému. Jak se to mohlo zkřivit v nádrži, kam většinou nelezu, to fakt nevím. Jo, a taky mi neklesá.
Teď už je to OK.Alespoň u i30.Ručička normálně klesne při vypnutí motoru a vyndání klíčku.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“