audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JuloKE
*
Příspěvky: 35
Registrován: 12 úno 2008, 20:44
Bydliště: Košice

Predne repro+vyskace

Příspěvek od JuloKE »

For bobo852
Hyundai Elantra 1.6 Phantom Black 2013
Hyundai Accent 1.4 Elegance 2007
Reklama
 

bobo852
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2007, 11:48
Bydliště: Nitra

Re: Predne repro+vyskace

Příspěvek od bobo852 »

Vdaka, cez vikend chcem tie predne prehodit, foto sa mi hodi.
Nasiel som uz aj ten manual, pre ostatnych je v sekcii Download a staci ten flash dat vytlacit do pdf a mate pekny manual.

V vzadu v plate uz mam Sony XS-F6935,16x24cm, 300W
a do predu idu Sony XSF1735,16,5cm,200W
aj radio uz mam nahodene Sony

Tie vyskace vpredu mas origo, alebo si ich dorabal? Lebo vizeraju dorabane.
Tucson 2,0 CRDi VGT 103 kW DYNAMIC PLUS 4x4 2009 Black + Accent 1,4 Black
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

v úterý dávám nové zadní repro Magnat power plus cena 2000,- tak pak napíšu jak to hraje...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
JuloKE
*
Příspěvky: 35
Registrován: 12 úno 2008, 20:44
Bydliště: Košice

Příspěvek od JuloKE »

Vyskace dorabane- vpredu aj vzadu Sony X-ployd. Plastovy uchyt repro vo dverach som zvacsoval. 16,5 mi nechceli sadnut.
Prajem prijemnu pracu.
Hyundai Elantra 1.6 Phantom Black 2013
Hyundai Accent 1.4 Elegance 2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Obrázek

Tak tyhle Magnaty za 2tis mě hrajou v zadním platě... jinak bez návodu jak sundat to plato který sem tady našel bych to dělal asi 2 dny... dík a je to vážně mnohem lepší... hlavně to má v zadu výšky a středy!!! možna ještě časem dokoupím komponetní nové přední repro... uvidím.. čaau
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

No, když už jsme u toho audia, jak je na tom s citlivostí a příjmem vůbec to origo integrovaný rádio? Má nějaký zvukový korekce, loudness nebo ekvalizér? Jaký má to rádio vlastně výkon?
Naposledy upravil(a) cert dne 03 lis 2008, 11:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

funkce skoro žádné... jinak jen Basy výšky leva prava zadek a předek :-)
ale hraje to docela pěkne..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Jak tak auto poznávám a používám, tak hodnotím reproduktory jak vpředu, tak vzadu jeko poměrně mizerný :( . Můj předchozí Golf hrál mnohem lépe. Takže přijde na řadu výměna repro - vzadu to je jasný - 6x9 placů, ale co vpředu? Tam jsou 165mm? Jo a jinak jak demontovat zadní plato jsem se tu dočetl, ale jak na výplň (tapec) předních dveří jsem se tu nedočetl... Písněte někdo pls jak na to. Díky
PS: nebudou na tu výměnu repro mít v salonu připomínky ohledně záruky?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Jak tak auto poznávám a používám, tak hodnotím reproduktory jak vpředu, tak vzadu jeko poměrně mizerný :( . Můj předchozí Golf hrál mnohem lépe. Takže přijde na řadu výměna repro - vzadu to je jasný - 6x9 placů, ale co vpředu? Tam jsou 165mm? Jo a jinak jak demontovat zadní plato jsem se tu dočetl, ale jak na výplň (tapec) předních dveří jsem se tu nedočetl... Písněte někdo pls jak na to. Díky
PS: nebudou na tu výměnu repro mít v salonu připomínky ohledně záruky?
Souhlas !! vzadu mám taky pěkný plecháče ..... půjdou do světa :D a oni na serv. prohlídkách kontrolujou i repráky ?? :? U Renolda jsem je měnil taky a na serviskách nikdy nebyl problém ........ přece, to auto je moje :D to bych na něj nesměl 4 roky ani sáhnout :? teď jsem přezul zimní gumy, tak mi vezmou záruku na plech. disky ?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Souhlas !! vzadu mám taky pěkný plecháče ..... půjdou do světa :D a oni na serv. prohlídkách kontrolujou i repráky ?? :? U Renolda jsem je měnil taky a na serviskách nikdy nebyl problém ........ přece, to auto je moje :D to bych na něj nesměl 4 roky ani sáhnout :? teď jsem přezul zimní gumy, tak mi vezmou záruku na plech. disky ?
Hraje to mizeně, že jo? Oni ani ty přední nejsou nic extra... Už mám vybranou náhradu - MAC AUDIO - snad to bude dobrý, nechci do toho narvat těžký prachy za nějakou superšpičku. No, jestli to kontrolujou na servise nevím, ale ono to je jako se vším - záleží, jak se k tomu postaví ten dotyčný servisák. Kdysi jsem se na to ptal u Opla a tam mi řekli, že to je zásah do el. instalace vozu čímž padá záruka na elektroinstalaci. S tím přezutím to je jiná... :) .
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Souhlas !! vzadu mám taky pěkný plecháče ..... půjdou do světa :D a oni na serv. prohlídkách kontrolujou i repráky ?? :? U Renolda jsem je měnil taky a na serviskách nikdy nebyl problém ........ přece, to auto je moje :D to bych na něj nesměl 4 roky ani sáhnout :? teď jsem přezul zimní gumy, tak mi vezmou záruku na plech. disky ?
Hraje to mizeně, že jo? Oni ani ty přední nejsou nic extra... Už mám vybranou náhradu - MAC AUDIO - snad to bude dobrý, nechci do toho narvat těžký prachy za nějakou superšpičku. No, jestli to kontrolujou na servise nevím, ale ono to je jako se vším - záleží, jak se k tomu postaví ten dotyčný servisák. Kdysi jsem se na to ptal u Opla a tam mi řekli, že to je zásah do el. instalace vozu čímž padá záruka na elektroinstalaci. S tím přezutím to je jiná... :) .
Jasně, myslel jsem to jako srandu :D pak by nám zbývalo, je přehodit za origoš a po servisce je dát zase zpátky ( teda ty nový )
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Teď ještě zjistit, jak se rozebírá ten tapec ne dveřích.... :?:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

kolko cm maju predne repro ? ked som to mal rozobrate som to neodmeral :?
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: audio

Příspěvek od CzechJoker »

Nejsem žádný audiofil, ale moje origo repráky s origo rádijem hrají imho celkem dobře. Není to sice harman-kardon, ale když dám volume na 17-20, tak taková Metallica hraje celkem pěkně.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: audio

Příspěvek od dav »

CzechJoker píše:Nejsem žádný audiofil, ale moje origo repráky s origo rádijem hrají imho celkem dobře. Není to sice harman-kardon, ale když dám volume na 17-20, tak taková Metallica hraje celkem pěkně.
Máš recht, každej vymejšlí, ale na poslech v autě to jde. :D
Byl - Accent 1.6
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“