Stresne okno ...

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Stresne okno ...

Příspěvek od Tomson-tr »

caute,chcel by som sa vas opytat ci nemate nahodou niekto skusenosti so zatekanim cez stresne okno na scoupecku...
ja uz neviem co mam robit,prosim vas poradte mi

dik...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresne okno ...

Příspěvek od Romanko999 »

Ja som mal problém na Favorite zatekalo mi strešné okno bol som zúfali. Zhanaľ som nove tesnenie ale nikde som ho nevedel nájsť, tak som sa rozhodol toto stare repasovať, kúpil som prípravok na gumy, riadne vyumyval v jarovej vode! natrel pastu a založil.. stále mi to zatekalo teraz z iného miesta ale:) u mna bol problém v tom, šrouby ktore držia pánty so strešným oknom boli vydraté a nedali sa poriadne pritiahnuť, vymenil som im za nové a od vtedy žiadny problém....
PS: možno by pomohol aj silikón ale potom by sa už nedalo otvárať okno
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Stresne okno ...

Příspěvek od Tomson-tr »

Romanko999 píše:Ja som mal problém na Favorite zatekalo mi strešné okno bol som zúfali. Zhanaľ som nove tesnenie ale nikde som ho nevedel nájsť, tak som sa rozhodol toto stare repasovať, kúpil som prípravok na gumy, riadne vyumyval v jarovej vode! natrel pastu a založil.. stále mi to zatekalo teraz z iného miesta ale:) u mna bol problém v tom, šrouby ktore držia pánty so strešným oknom boli vydraté a nedali sa poriadne pritiahnuť, vymenil som im za nové a od vtedy žiadny problém....
PS: možno by pomohol aj silikón ale potom by sa už nedalo otvárať okno

presne,ked som mal dole strop tak sa mi zdalo ze mi kvapka cez tie srouby,nebol som si isty ze ci presne tade,ale teraz si ma uistil ze to bude tym,takze by malo stacit ich vymenit?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresne okno ...

Příspěvek od Shelby_nr »

nazdar...ja som mal rovnaky problem co ty...ale mne to zatekalo tak ze bola tam normalne diera od hrdze tak to bol ten plech vyzrany od hrdze...tam nepomohlo nic ine ako vymenit celu tu cast z ineho auta...tak som vymenil a teraz vsetko je v pohode....dalej ti to moze tiect cez tie srobiky co tu bolo spominane. alebo z tej vane kde je okno ustia 4 kanaliky ktorymi voda odteka cez gumove hadicky von...no vsak ked si uz mal dole tapacir stropny. uz si mohol hned zistit kde je chyba, mal si naliat vodu a kukat kadial to tece a hned opravit 8)
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Stresne okno ...

Příspěvek od Tomson-tr »

bude to urcite cez tie srobiky,cet week to skusim zhodit a uvidim ...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Stresne okno ...

Příspěvek od Romanko999 »

Noo na tej strobicke je taka tesnacia guma tu nestrat:) ak ju tam teda ovšem máš...... tak daj vediet ako si dopadol
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“