Nahradni zarovka 16W :?

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od geronimo_cz »

Zdravim vsechny,
mam takovej mensi problem a stopro nejsem jedinej.. znamej si koupil Kiu Rio a rikal, ze ma v zadnim svetlometu 16W zarovku.. ze to ma v manualu.. tak mi to nedalo a podival sem se k sobe.. a na co sem nenarazil - mame ji tam taky.. automaticky sem se hned podival do krabicky s nahradnima zarovkama a pojistkama, co sem si kupoval primo u prodejce huyundai v ty modry tasce (trojuhelnik, lano, lekarnicka, rukavice, vesta, a ty zarovky). no a tam neni.. nechapu teda, proc to nabizej, kdyz pouzitelny z tech deseti sou asi 4.. no ale to by nebylo to nejhorsi.. nejak bych to prezil.. horsi je to, ze se neda ta 16W zarovka sehnat.. koukal sem na netu a nic.. ptal sem se u nas ve firme na doprave a prej takovy zarovky nejsou... tak se chci v tejdnu stavit u prodejce, jestli je ma, protoze kdyz narazim na nejakyho "inteligentnicho" policajta, tak si nenecham dat kvuli tomu pokutu, ze? navic, kdyz to je do svetel...
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od Sokyno »

geronimo_cz píše:Zdravim vsechny,
mam takovej mensi problem a stopro nejsem jedinej.. znamej si koupil Kiu Rio a rikal, ze ma v zadnim svetlometu 16W zarovku.. ze to ma v manualu.. tak mi to nedalo a podival sem se k sobe.. a na co sem nenarazil - mame ji tam taky.. automaticky sem se hned podival do krabicky s nahradnima zarovkama a pojistkama, co sem si kupoval primo u prodejce huyundai v ty modry tasce (trojuhelnik, lano, lekarnicka, rukavice, vesta, a ty zarovky). no a tam neni.. nechapu teda, proc to nabizej, kdyz pouzitelny z tech deseti sou asi 4.. no ale to by nebylo to nejhorsi.. nejak bych to prezil.. horsi je to, ze se neda ta 16W zarovka sehnat.. koukal sem na netu a nic.. ptal sem se u nas ve firme na doprave a prej takovy zarovky nejsou... tak se chci v tejdnu stavit u prodejce, jestli je ma, protoze kdyz narazim na nejakyho "inteligentnicho" policajta, tak si nenecham dat kvuli tomu pokutu, ze? navic, kdyz to je do svetel...
Kapinku malo sem te pochopil to tu zarovku mas napsanou v manualu nebo si ji na vlastni oci vydel v zadni lampe???? se mi to zda jako najaky preklep v manualu a ne realita. :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
vipe

Příspěvek od vipe »

Pánové já ji tam mám taky jako každej další. Podívej se TADY je to v reálu a dá se normálně sehnat třeba tady
http://narva.netdirect.cz/detailPage.asp?DPG=41216
http://www.autozarovky-philips.cz/index ... ecord=4588
http://www.autokap.cz/obchod/hledat.php?text=12V+16W

Jo a co se týče tý povinný výbavy teda náhradních žárovek tak jsem si všimnul až po dvou letech po koupi že mi tam dali sadu žárovek s H7 velký nožový pojistky no pasovala snad jedna žárovka, pro mě do Getze úplně nah..o hlavně že tam bylo velký logo Hyundai. Tak bacha co vám tam při koupi dávaj aby to páslo. Problém nastane až při silniční kontrole když Vás zastaví že Vám nesvítí hlavní světlo a ať si vyměníte žárovku na místě pak budete koukat jak puk. :shock:
Naposledy upravil(a) vipe dne 26 říj 2007, 14:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vipe byl rychlejsi, je to normalne dostupna zarovka....nepanikarte:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7917
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Hardcam píše:Vipe byl rychlejsi, je to normalne dostupna zarovka....nepanikarte:)
whaaaaaaaaaaaaa :-) UZ SOM ZACAL PANIKARIT :-) so samo ze si robim prdel, mam nejak stastie alebo co, ale vzdy som sa zbavil auta skor ako sa mi vypalila prva ziarovka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od Gandalf »

Mě v prodejně Hyundai spíše doporučili, než kupovat nějakou "dokonalou sadu", tak mi poskládají žárovky dle požadavku. Prošel jsem si přehled žárovek v manuálu a vypsal asi 6 typů, které stojí za koupení (občas jsou k využití na více místech v autě současně). Co se týká pojistek je taky v manuálu poměrně velké množství různých hodnot, ale nechám si poradit, které stojí za to kupovat do zálohy. Policajt tohle sice kontrolovat může, ale jen velmi těžko bude studovat, co přesně v autě je třeba a jestli to tam skutečně máme. Druhou věcí je, že se např. pojistka zpravidla dá dočasně nahradit jinou stejné hodnoty ze svorky s méně potřebným nebo nepoužívaným spotřebičem.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od tom »

Gandalf píše:Mě v prodejně Hyundai spíše doporučili, než kupovat nějakou "dokonalou sadu", tak mi poskládají žárovky dle požadavku. Prošel jsem si přehled žárovek v manuálu a vypsal asi 6 typů, které stojí za koupení (občas jsou k využití na více místech v autě současně). Co se týká pojistek je taky v manuálu poměrně velké množství různých hodnot, ale nechám si poradit, které stojí za to kupovat do zálohy. Policajt tohle sice kontrolovat může, ale jen velmi těžko bude studovat, co přesně v autě je třeba a jestli to tam skutečně máme. Druhou věcí je, že se např. pojistka zpravidla dá dočasně nahradit jinou stejné hodnoty ze svorky s méně potřebným nebo nepoužívaným spotřebičem.

Náhradní pojistky jsou standartní výbavou accenta.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od Schwarzie »

Náhradní pojistky jsou standartní výbavou accenta.

a kde jsou?????
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od adam221 »

Pri poistkovke... Ja ich tam par mam :D
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nahradni zarovka 16W :?

Příspěvek od tom »

adam221 píše:Pri poistkovke... Ja ich tam par mam :D

Já taky
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“