sportovní pružiny

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

můj accent stál 3roky zavřenej a když sem ho pořídil měl 40000kč najeto a byl jako nový.a tady investice za 10000kč???kde si to vzal???pružiny se pohybujou kolem +-5000kč jo sou pružiny za 8000kč třeba od Enza KW jenže takový pružiny musíš mít doplněný i sport tlumiči.a navíc se dělají pružiny podle tvrdosti.za 15000kč mám komplet sport podvozek.a že peníze srát do starýho auta no nevím,je to hobby.spousta tuning aut sou starý a půlka těch borců je má v takovým technickým stavu jako půlka národa nemá.(když beru opravdu ty co to berou vážně ne pumpaře tuning)ale každýho názor já jen řek že do toho má jít a navíc má accenta z 2005 a to je nový auto!!
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

lukas.frela píše:můj accent stál 3roky zavřenej a když sem ho pořídil měl 40000kč najeto a byl jako nový.a tady investice za 10000kč???
kč .... koruny české
km ... kilometry ;-)
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

ježíš tak sem se v té rychlosti přepísk se stane :)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

lukas.frela píše:ježíš tak sem se v té rychlosti přepísk se stane :)
no dyt jo!

A kolik te ta kara stala?
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

dával sem za něj 87000kč a je to 98.no a něco sem do něj už investoval :)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

lukas.frela píše:dával sem za něj 87000kč a je to 98.no a něco sem do něj už investoval :)
pekna cena! :) to ma nekdo kliku :wink:
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

to musíš umět nakupovat :D ba ne myslím že ta cena byla solidní za ten stav. viděl samý šlupky za ty peníze a vtom stavu co sem kupoval já byli dražší
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

lukas.frela píše:to musíš umět nakupovat :D ba ne myslím že ta cena byla solidní za ten stav. viděl samý šlupky za ty peníze a vtom stavu co sem kupoval já byli dražší
Jak psal Felotron!! To má někdo kliku!! :lol: 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

...nebo taky štěstí! Gratuluji! :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

lukas.frela píše:dej to na zem.není to zas tolik pravda.měl sempředchozí káru taky na zemi a když nejezdíš vyloženě po poli tak auto tolik netrpí.a ten omlácený chladíč to je divný.3 cm rozdíl snížení nemůže být tak znatelný na tom aby si měl rozmlácený chladíč.eště se mi to nestalo.každýž auto dávám na zem.líp to sedí můžeš profrčet zatáčku a dřepí to a nehoupe se to.a navíc norma je taková že na seriové tlummiče se max sničuje 4cm pak to zatraceně trpí.nejlépe je na original tlumiče to sundat tak o 3cm.lidi co nikdy neměli teto podvozek to nemohou posoudit a na řečích jiných nereaguju.musíš vědět sám.a spoilery sou bomba žádný HRABLO pokud to ladí a je to akorát

nedelej to!! ja mam auto snizeny ENZO pruzinama o 40mm a fak bych za to usekl ruce tomu kdo je tam dal :lol: hruuuza, sice to auto sedi uplne nehorazne ale troska snehu a dru podvozek od zacatku do konce, po ceste do Liberce nadavam pul cesty pac jsou tam mikrodiry ktery asi nikdo opravovat nebude, neda se tomu vyhnout a pri 30ti to je rana jak kdyz ma upadnout kolo a to mam tlumice novy! no a predni naraznik ted budu calovat, jel jsem ve vysoky trave a vzal jsem parez :( proste - uz nikdy vic neco snizit!! Mozna tak auto na obcasny projizdky, ale ne na denni pouzivani! sice je to fakt hezci takhle niz, ale vetsi kola by to taky vyresili!
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

a ty jezdíš po lesních cestách jo když bouráš pařezy??ten by si potkla i kdyby si to neměl snížený.a kdyby si to snížil jen o 3cm tak sníh dřít nebudeš o podlahu tomu věř.jo ten co je tam dal to měl dát o 3cm dolů ne o 4cm.já dávám o 3cm na auta a nestěžuju si.
Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

sportovni veci existuji...

Příspěvek od bumbrle »

... ale ne u nas, ale jde to objednat, fakt to prijde vyzkousel jsem to na predni rozperne tyci z shark racingu .... chce to ale mit embosovanou platebni kartu
stranky jsou:
http://performancestylingcentre.com.au/
nebo
http://www.sharkracing.com
hodne stesti:-)
Sonata 2,0 CRDi Elegance - 2006, Trajet 2,7 V6 Automat - 2004, i30 CW 1,6 CRDi (manželky)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

snížení podvozku

Příspěvek od rade622 »

Nevím, ale po zkušenostech z letošní zimy bych si raději auto zvýšil. Snižování se mi zdá v našich podmínkách a na našich silnicích jako silně kontraproduktivní. Zase na druhou stranu, pokud má někdo pocit že si tu hubu rozbije lépe a více ve vlastnoručně upraveném autě, proč ne, výsledek se počítá. :)
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TechGen »

Zmenilo sa od konca tejto diskusie nieco? Znizovat alebo nie? Praskla mi jedna pruzina, takze ich idem menit a uvazujem ci normal ci sport.
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Sport!
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“