Modré podsvícení palubní desky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Martin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 18 kvě 2005, 19:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje budíky :-)

Příspěvek od Martin »

meexiko píše:Takhle vypadaj moje budíky :-)

Obrázek

Obrázek
Ty budíky jsou super. Můžu se zeptat, kde jsi je sehnal? Všude na webu, kde jsem koukal, mají na všechny možný auta, ale na ACCENTA jsem ještě nenearazil :cry: !
Hyundai ACCENT '95 1,5i 12V
Reklama
 

Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Já už sem jetam měl když sem auto kupoval.
Zkus hledat na různejch forech(auto, tunning...) tam ti určo někdo poradí :wink:
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
dark1
Příspěvky: 7
Registrován: 20 srp 2005, 22:15
Bydliště: Pov. Bystrica, Slovensko

Příspěvek od dark1 »

lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

jestli máš accenta co meexiko(a já) tak na www.autosamolepky.cznajdeš polepy budíků.mám taky akorát že žluté
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fulli »

LUdia ja som to rozobral a vsetko islo v pohode az kym som sa nedostal k tomu ze neviem ako dostanem von tie original ziarovky z tych plastovych drziakov v ktorych su aby drzali v tej pristrojovke.....skusal som s nimi krutit, tahat ich ale ani sa nepohli a neviem ako na to aby som to uplne neznicil....diky za pripadne rady
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

mě to šlovytahnout uplně krasně...v pohodě..
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jinak pro Jirku ja tam dal ty rozptylky s tou patici ted nevim kecalbych t10 nebo t5 jedna z těch dvou..sioce na hornim uvratu tachometru je to oněco malo slabši ale ne tak že bs nic neviděl....fotka je cca realnej pohled v noci na budiky...jiank taky jsem přemyšlel o tom jak to dělal od martasze bracha že bych z vrchu to provrtal a natahl diody s hora na to misto kde ta rozptylka nece hodit světlo ale to je zbytečnost sviti mito tam už asi pul rok utakhle a pohadka....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Fulli píše:LUdia ja som to rozobral a vsetko islo v pohode az kym som sa nedostal k tomu ze neviem ako dostanem von tie original ziarovky z tych plastovych drziakov v ktorych su aby drzali v tej pristrojovke.....skusal som s nimi krutit, tahat ich ale ani sa nepohli a neviem ako na to aby som to uplne neznicil....diky za pripadne rady
Tady pomůže jen přiměřené násilí dle hesla :" Když to nejde silou, jde to ještě větší silou. A pokud to nejde ani pak, je to tím, že máš malé kladivo...":) - dodatek: pokud to praskne, byla to vada materiálu... :D
Jsou tam asi trošku připečené, takže je potřeba je přesvědčit o tom, že venku z objímky to taky není špatné :)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“