Pneu..problém

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Pneu..problém

Příspěvek od p.esu »

Mám problém s pneumatikama 205/40 17 nízkoprofilový..čim dál častějc se mi stává ,že se upouští přední,většinou levá pneu.Dneska i pravá,známej v servisu my je ted zalepuje,že prej při zatáčení zřejmě uniká vzduch.Má s tim někdo zkušenosti nebo už o tom slyšel?Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu..problém

Příspěvek od MadMaxx »

ja mam ty samy - letnaky, ale uchazeji mi trochu zadni... ale uz asi nejsou nejnovejsi, takze sem se nad tim ani nepozastavoval....
Hyundai Sonata 2.0 2007
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Pneu..problém

Příspěvek od Davepic »

Mám taky ten samy rozměr 205/40/17 jak jsem koupil nove pneu tak se nic nedelo,ale jak se trochu víc už sjížději předky a ty sem tam musim dofouknout..zadky pořad drži je tam pořad o 4mm větší vzorek jak ve předu, že?? takže to může byt celkem normalni jak už je jetá ta guma tak asi nedrží či co
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu..problém

Příspěvek od Jerry159 »

Já teda musím zaťukat na dřevo že mě se nic takového nestalo přez leto.....třeba to je pneumatikama.....jaka to je značka?.....může to být směsí pneumatiky třeba.....rozhodně mě se nic neupouští....
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Pneu..problém

Příspěvek od mirpie »

pokud se to upouštění děje jen při projíždění zatáček, může být problém v šířce disku nebo v jeho patce.. Každý konkrétní disk má k sobě adekvátní šířku pneu, kde bude zaručena těsnost. Např. na disk o šířce 6" nasadíš pneu o šířce 185,195,205 a 215, ale každé takto obuté kolo se bude chovat jinak. Ale stejně si nemyslim, že by např. pneu o šířce 205 nasazené na disku o šířce např. 7" bylo tak "volné", že by to v zatáčce odlehčilo jednu stranu a ufouklo to..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Pneu..problém

Příspěvek od p.esu »

Jde o pneu Fulda Extremo ..nějak tak,sou skoro nový
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pneu..problém

Příspěvek od black_sheep »

mno.. jestli to nebude tema 17" :-) ja bych teda nejradeji na leto 16" ale libi se mi origo kola a navic je mam zachovaly. a na zimu se mi nechce davat 16" - takze koupim 15" a budu mit na leto i zimu stejny rozmer..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pneu..problém

Příspěvek od black_sheep »

jediny co bych teda snesl, jsou ty bile original 16" z verze F2 EVO :-) davali se urco na modre, a k mymu modrymu by krasne sli - to bych klidne tyhle originaly nechal na zimu noo :-) ale to nesezenu :-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu..problém

Příspěvek od DEDe »

p.esu píše:Mám problém s pneumatikama 205/40 17 nízkoprofilový..čim dál častějc se mi stává ,že se upouští přední,většinou levá pneu.Dneska i pravá,známej v servisu my je ted zalepuje,že prej při zatáčení zřejmě uniká vzduch.Má s tim někdo zkušenosti nebo už o tom slyšel?Díky
Me uchazela ted 2 mesice leva predni ted sem prezul a budu resit co s tim ale koukal sem ze tam je docela slusne sjetej vzorek takze to bude asi tim zadni maj proti prednim vzorek suprovej jeste.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE“