Nic proti ženskejm, ale...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Jasan, určo budeš lepší jak Weena
:lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

hej už se těším jak vám to (jednou) natřu...to budete čumět jak pééro z gauče :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Pozor, pozor aby si ty nečumela...... :lol:
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Hele Joudýne až toho najedeš co já, tak pak přijď :wink:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

nojono... :cry:
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

K tý blondýně v Pajeru jsem dostal e-mailem pěkný komentář a tak se s váma podělím. Kdo již někde četl odpustí:
Miláčku jsi to ty? Jak kdo volá? Já! Přece tvoje prdelka Miláčku,
stal se problém. Ne, nejsem v tom. Miláčku, s tím tvým novým stříbrným
Mičubiči bude něco v nepořádku. Neee, cédéčko už nepřeskakuje. Tos
opravil moc pěkně. Víš trochu se odřelo. Ne cédéčko. Autíčko.
Ne, rám i elektrony jsou v pořádku.
Ale Mičubiči je jako ohnutej. Jen trošku. Ze strany.
Jak z který strany?
Z obou stran přece. Promáčknutý? A ty se ani nezeptáš, jestli se mi
něco nestalo? Ty už mě nemiluješ? Ne, nic se mi nestalo. Jsi tak pozorný,
že se ptáš. Miluju tě. Já vůbec nevím, jak se to stalo. To oni. Oni
se na mně domluvili a schválně na mě začali najíždět. Viděli ženskou za
volantem a ..
Prasáci. No jako řidiči. Jako řidiči od tramvají. Jsou tak bezohlední.
No já jí chtěla předjet a v tom se v protisměru objevila druhá...
Oni jezdí jak prasata. Jako u Karláku víš. Kousek před tím butikem.
Já myslela,že někam uhne. Jasně že vím, že tramvaj jezdí po kolejích.
Neříkej mi krávo.
Včera večer jsi mi říkal úplně jinak, když jsem ti ho ....
Jakto že tramvaj neuhne? Vždyť si mi říkal, že když je vpředu ten
ochranný rám, tak že každej ještě rád uhne. Tys mi to špatně vysvětlil.
Já nevím, jestli je to prohnuté. Určitě asi ano, ne?
Nemluv tak nahlas, já tě slyším dobře.
Bohužel se nemohu dojít podívat. Já nemůžu ven. Ani přes centrál.
Ano zavolala jsem policajty. Nic neříkají. Jen se blbě smějou, devianti.
Budeš si na ně stěžovat? Miláčku dostaň mě odsud. Prosím.
K tobě do pelíšku... Jasně že vím, kolik stojí třívrstvá metla.
Já vím že je Mičubiču na lízink. Lízink ty rád, ne ...chichi.
Ty to s tou pojišťovnou nějak uděláš. Jsi nejlepší Jasně že se
těším, až mě dostaneš do ruky. Pa zlato. Pa.
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nic proti ženskejm, ale...

Příspěvek od Espero »

No nic proti ženským.... V sobotu 22.11. si to v Praze Vršovicích pěkně stojím (s tou novou Dacií) jako druhý v řadě na červenou a najednou zezadu rána jako z děla - do zadku mi bez brzdění vrazila Felicia Combi plnou rychlostí v padesátce. Rána jako z děla. Odrazila mě na auto vpředu (KIA) takže jsem poničil předek sobě a zadek jemu. jenže domino pokračovalo, KIA se odrazila do křižovatky a tam jí sejmul jeden, co jel na zelenou. Ta felda měla předek zkrácený dobře o 2/3. Vylezla z toho ženská, tak asi 1,5 metru do výšky, vzádu měla v sedačce půlroční mimino. Z dalšího pak, až přijeli policajti, vyplynulo, že nadýchala nějakých 1,8 promile alkoholu. No mně ten náraz nějak pošramotil páteř, šel jsem prudce dozadu - v okamžiku bouračky jsem nebyl opřený, ale něco jsem richtoval na rádiu, policajti mě pak nechali odvézt do špitálu, ale nic moc se nestalo, naražená páteř, páteřní blok, mám teďna krku ortézu, takže ho mám pěkně v teplíčku, akorát, že to bolí. No nechtějte vědět jak dopadla moje 11 měsíců nová Dacia - před chvílí jsem přišel ze servisu - zadní část vozu je sražená šikmo dolů, bočnice vyboulená, zadní oboje dveře děravé - proražené, zadní výfuk a přední i zadní nárazník uražený. Ale co horšího, prý jestli bude zvlněná kufrovní podlaha dá se čekat, že budou hnuté i úchyty zadní nápravy - v takovém případě by se mohlo jednat i o výměnu kastle za novou, v lepším případě, v tom horším by přikročili k vytahování kastle na rovnací stolici. - to bez diskuze. Budu muset nějak do servisu za tím hlavním - dneska tam nebyl, aby projednali rovnou tu novou kastli s pojišťovnou, s rovnanou kastlí by se mi opravdu, ale opravdu jezdit moc nechtělo. No a je to leasingové auto, takže prodej v úvahu pro ztrátu důvěry k tomu bouranému autu proto nepřipadá v úvahu.

No nechtěl bych být v kůži té ženské, čtyři rozbité auťáky, škoda 400 - 500 tisíc, riziko kriminálu v důsledku mého zranění. No a protože byla zpitá jak zákon káže, pojišťovny jí oškubou jako husu a pokuta půjde taky do desítek tisíc, k tomu zákaz řízení.....

Jenže H1 mám zazimovanou, baterku od ní na reklamaci, dacii mám napadrť a teď můžu jezdit tak akorát na trakaři.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nic proti ženskejm, ale...

Příspěvek od DEDe »

Espero píše:No nic proti ženským.... V sobotu 22.11. si to v Praze Vršovicích pěkně stojím (s tou novou Dacií) jako druhý v řadě na červenou a najednou zezadu rána jako z děla - do zadku mi bez brzdění vrazila Felicia Combi plnou rychlostí v padesátce. Rána jako z děla. Odrazila mě na auto vpředu (KIA) takže jsem poničil předek sobě a zadek jemu. jenže domino pokračovalo, KIA se odrazila do křižovatky a tam jí sejmul jeden, co jel na zelenou. Ta felda měla předek zkrácený dobře o 2/3. Vylezla z toho ženská, tak asi 1,5 metru do výšky, vzádu měla v sedačce půlroční mimino. Z dalšího pak, až přijeli policajti, vyplynulo, že nadýchala nějakých 1,8 promile alkoholu. No mně ten náraz nějak pošramotil páteř, šel jsem prudce dozadu - v okamžiku bouračky jsem nebyl opřený, ale něco jsem richtoval na rádiu, policajti mě pak nechali odvézt do špitálu, ale nic moc se nestalo, naražená páteř, páteřní blok, mám teďna krku ortézu, takže ho mám pěkně v teplíčku, akorát, že to bolí. No nechtějte vědět jak dopadla moje 11 měsíců nová Dacia - před chvílí jsem přišel ze servisu - zadní část vozu je sražená šikmo dolů, bočnice vyboulená, zadní oboje dveře děravé - proražené, zadní výfuk a přední i zadní nárazník uražený. Ale co horšího, prý jestli bude zvlněná kufrovní podlaha dá se čekat, že budou hnuté i úchyty zadní nápravy - v takovém případě by se mohlo jednat i o výměnu kastle za novou, v lepším případě, v tom horším by přikročili k vytahování kastle na rovnací stolici. - to bez diskuze. Budu muset nějak do servisu za tím hlavním - dneska tam nebyl, aby projednali rovnou tu novou kastli s pojišťovnou, s rovnanou kastlí by se mi opravdu, ale opravdu jezdit moc nechtělo. No a je to leasingové auto, takže prodej v úvahu pro ztrátu důvěry k tomu bouranému autu proto nepřipadá v úvahu.

No nechtěl bych být v kůži té ženské, čtyři rozbité auťáky, škoda 400 - 500 tisíc, riziko kriminálu v důsledku mého zranění. No a protože byla zpitá jak zákon káže, pojišťovny jí oškubou jako husu a pokuta půjde taky do desítek tisíc, k tomu zákaz řízení.....

Jenže H1 mám zazimovanou, baterku od ní na reklamaci, dacii mám napadrť a teď můžu jezdit tak akorát na trakaři.
To sou situace a clovek to vzdycky odnese nevine a nenadela nic no jo baba nema jezdit nalita a jeste kdyz jede s ditetem to si ma davat sakra bacha nezodpovednost nic vic. Tak doufam ze ti to dopadne co nejlip muze a nebudes na auto cekat moc dlouho nez to daj dokupy. Ale uplne te chapu skoro nove auto a i kdyz to ted zpravi muze to byt hodne problemu dal a uz to nebude pocit noveho auta ale snad to bude ok a tvoji duveru si zase ziska :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Re: Nic proti ženskejm, ale...

Příspěvek od vlastaFR »

http://www.youtube.com/watch?v=G82y7SGOP-c
ale myslim ze tohle tema ma bejt v jiny sekci :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“