Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od Dettektorr »

Ahoj, možná vám to bude znít jako kravina, ale mám tip na dobrej a hezkej anténí prut místo původního dlouhýho kovovýho drátu.

Tak tedy, zakoupil jsem v baumaxu tuzingovej prut za bratru 199 kč českých. V ceně bylo několik (3) redukce takže nebyl problém s instalací do toho megazávitu, který coupé má. Anténa vypadá opravdu velmi dobře je 30 cm dlouhá a dobře odmontovatelná, sama se nepovoluje neb je celá pogumovaná. To nejdůležitější však terpve přijde.

Očekával jsem, že za mrzký peníz nebude anténí prut kvalitní a byl jsem připraven na to, že ho zase budu muset sundat neb na něj nic nechytím. Velmi mile mě proto překvapilo, že signál se zlepšil! Nejde o zlepšení v řádu třídy, ale rádia mi hrají čistěji a na místech, kde před výměnou nehrála.

Sakumprásk dobrej tip na dobře vypadající anténu s dobrým příjmem a dobrou cenou.

Howg. Čus.
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od black_sheep »

jo tak tohle mam ted doma navic. koupil jsem to jako docasny reseni a uz jsem namontoval novou elektrickou antenu. kdyby to nekdo chtel tak to dam za pulku idealne osobni jednani pac postovny by stalo zbytecne moc :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Re: Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od Dettektorr »

Můžeš potvrdit, můj dojem, nebo jsem prostě natrefil na extra kvalitní kousek?
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od mirpie »

black_sheep píše:jo tak tohle mam ted doma navic. koupil jsem to jako docasny reseni a uz jsem namontoval novou elektrickou antenu. kdyby to nekdo chtel tak to dam za pulku idealne osobni jednani pac postovny by stalo zbytecne moc :-)

ani ses nevyjádřil, jak ti chodí ta neorigo motorická anténa. Mně zatím bez problému.
Jinak ten pogumovanej 30cm prut mám taky navíc, ale už ani nevim, kam jsem ho švihnul. S tím malým prutem to vypadalo hrozně. Ta vysouvačka vyjíždí do délky 100cm, hned to líp vypadá.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od black_sheep »

ale jo. psal jsem to nekam :-) myslim v sekci lantra. no to je fuk. kazdopadne jezdi pomaleji, ale hezky potichu. zapojeni jsem mel obraceny - nez ty :-) a nebzuci mi 2sec po zajeti/vyjeti, alespon zatim. no asi zalezi, jak se polaci vyspej.

Jeste jedna vec - mimo toho zes ji prisrouboval, delal jsi s ni neco? mysli jako nejaka ochrana, promazavat ji apod.? zatim jsem s ni nic nedelal :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Výměna anténího prutu coupé 2. generace

Příspěvek od mirpie »

ne, krom přišroubování a přehození pár dílů z origo anteny jsem nic nedělal, nemazal. Ona je namazaná slušně od výroby..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“