i30 cw - N1 verzia

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
calex107
Příspěvky: 3
Registrován: 13 říj 2008, 17:41
Bydliště: Kosice

i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od calex107 »

dnes som konecne prebral, i30cw s mriezkou vzadu

snad pre zaujemcov, mriezka je super vymyslena ... da sa cela (aj s dolnym plechom) potiahnut az za predne sedadla ... takze clovek moze vyuzit plny kufor pri zlozenych sedadlach.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dire
**
Příspěvky: 281
Registrován: 11 srp 2008, 12:36
Bydliště: Královehradecko

Re: i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od Dire »

Presne tak,alebo sklopit na slozene zadne sedadla, takze ten plech chrani zadne sedadla pred poskodenim tazkym resp. ostrym nakladom. Mrez je sikovna a ani po 10000 km nijak extremne nevrze. A manipulacia s nou je rychla a pohodlna, bez naradia. :) Len z kufru uberie na hlbku cca 5cm :?
Hyundai i30cw, 1.6CRDi Style, 85kW, Vivid Blue
Obrázek
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od Dan4975 »

Vozil jsem v autě tu blbou mřížku asi týden ,pak jsem to nervově nevydržel /při přejezdu jakékoliv nerovnosti to drnčelo jak žebřiňák/ a vyhodil ji z auta. Je to stejně jenom Česká specialita, v evropě takovou blbost /a za takové prachy/ nikde nemají. Policajti na to stejně kašlou a pokud vím ,tak stejně ji většina lidí má doma ve sklepě nebo na půdě.
Navíc se uvažuje o zrušení toho nesmyslu.
Uživatelský avatar
Dire
**
Příspěvky: 281
Registrován: 11 srp 2008, 12:36
Bydliště: Královehradecko

Re: i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od Dire »

Dan4975 píše:Vozil jsem v autě tu blbou mřížku asi týden ,pak jsem to nervově nevydržel /při přejezdu jakékoliv nerovnosti to drnčelo jak žebřiňák/ a vyhodil ji z auta. Je to stejně jenom Česká specialita, v evropě takovou blbost /a za takové prachy/ nikde nemají. Policajti na to stejně kašlou a pokud vím ,tak stejně ji většina lidí má doma ve sklepě nebo na půdě.
Navíc se uvažuje o zrušení toho nesmyslu.
Mne mriezka nastastie drnci minimalne (napr. v meste na kamennej dlazbe), inak o nej neviem.
Len na okraj:
1. Policajti vraj prave v poslednej dobe po mriezkach idu (pocul som od viac ludi + technikov z Hyundaie, Fordu, Skody, ...Preto som ju nesundal)
2. Pri havarii mozes mat problem s tym, ze si na ceste mal technicky nesposobile auto, ktore tam nema co robit (podl TP mas auto N1 s mriezkou) => moze vzniknut problem s poistovnou ?
3. Bojim sa, ze sice od 04.2009 sa planuje zrusenie mriezky, ale bude to platit iba na nove auta, nie spätne :(

Ale samozrejme je to na tebe, ako s tym nalozis :wink:
Hyundai i30cw, 1.6CRDi Style, 85kW, Vivid Blue
Obrázek
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od Dan4975 »

Pojišťovna je v pohodě ,maximálně zaplatíš pokutu policajtům za to ,že tam tu přepážku nemáš. Nemá to nic společného s technickým stavem ,ale je to k vůli finančnímu úřadu za to ,že ti umožní odpočet DPH. Já mám třetí auto za 6let v N1 a nekolikrát mě staveli policajti /pokaždé bez přepážky/a nikdy nic neříkali. Dokonce jsem měl i nehodu a pojišťovnu /Česká poj./vůbec nezajímalo jestli tam mřížka je nebo není. Ale hlavně když potřebuji převést něco většího ,kromě toho ,že sklopím sedačky ,nemusím z ničím manipulovat.
Uživatelský avatar
Dire
**
Příspěvky: 281
Registrován: 11 srp 2008, 12:36
Bydliště: Královehradecko

Re: i30 cw - N1 verzia

Příspěvek od Dire »

"pojistovna je v pohode" - zalezi len na jej benevolencii, teoreticky ty porusujej zakon a ona moze uplatnit sankcie. S autom, ktore nevyhovuje zapisu v TP, nemas co robit na ceste.
Ak to mas na leasing - nie si ani majitel a svojvolne ani nesmies zasahovat do stavu, daneho TP... Atd.
Bol som v lete na dovolnke u. J. Hradce, pan domaci uvazoval o aute a mriezke a ma znamych u policajtov a tiez hovoril, ze vraj dostali nariadenie mriezkam sa venovat. Ale mozno to su len plane poplachy ...
A navyse riskovat doplatenia DPH + penale...
Ale mas pravdu, spusta ludi bez mriezky jazdi :)
Hyundai i30cw, 1.6CRDi Style, 85kW, Vivid Blue
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“