HELP: netopí!!!

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Hardcam »

Nekteri by se meli vratit zpet do autoskoly...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od DEDe »

Hardcam píše:Nekteri by se meli vratit zpet do autoskoly...:)
jak to myslis ? nepamatuju si ze by v autoskole rikali kde se nachazi chladic a jak ho profouknout ci co to chce delat to taky nevim :ú
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Peter Marek
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2008, 13:41
Bydliště: Hlohovec

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Peter Marek »

No už som ho našiel , odpojil hadice, napol vapku, prehnal aspon 100 litrov vody, no nehorázne bordelu tam bolo a auto hreje jak ďas
Hyundai coupe 1.6 BA+LPG r.v. 1997
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od slavino »

Vasco píše:
Bruno píše:A dříve ti to topilo??? Funguje ti ovládání topení modré a červené pole????
Ještě včera ráno to topilo jako čert, přesně tak, jak jsem tomu zavelel!!!! Ovládání topení modré a čerevné pole (kruhový ovladač) se otáčí jako vždy.
cau chlape.uz ti to topi?mozna by som mohol pomoct.tak pisni a uvidime nech nepisem zbytocne ak ti to uz funguje
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Vasco »

slavino píše:
Vasco píše:
Bruno píše:A dříve ti to topilo??? Funguje ti ovládání topení modré a červené pole????
Ještě včera ráno to topilo jako čert, přesně tak, jak jsem tomu zavelel!!!! Ovládání topení modré a čerevné pole (kruhový ovladač) se otáčí jako vždy.
cau chlape.uz ti to topi?mozna by som mohol pomoct.tak pisni a uvidime nech nepisem zbytocne ak ti to uz funguje
Ahoj, omlouvám se za delší nepřítomnost na fóru, ale byl jsem v Itálii. Samozřejmě s Coupečkem. Šlapal jako hodinky. (3metry sněhu:-)
Co se týká topení, tak už jsem to spravil.
Měl jsem každý den malou kaluž chladící kapaliny. Tak jsem se na..al, lehnul pod to a dotáhl všechny hadičky. Některé byly povolené docela dost!!! Pak jsem teprve dolil do chladiče chlad.kap. a od té doby to šlape. Dověděl jsem se, že před zimou se vlivem poklesu teplot některé hadičky povolují. A bylo to tak. Takže doporučuju zkontrolovat a dotáhnout všechny hadičky. Můj problém je vyřešen.
Přeji klidné a pokojné Vánoce všem!
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Dr Meduza »

Nazdar, mel bych dotaz na nekoho kdo ste tu resil problem s topenim, me se asi ucpalo, nebo neco podobnyho se mu stalo a chtel bych se zeptat jakej je zespoda k tem hadicim od topeni pristup?
Koukal sem ze zezhora se k nim tezko nak dostanu, abych je odpojil, takze zbejva to zkusit zespoda
Jo a este otazecka, nevite jakej primer maj ty hadice, mam tam totiz zapojeny i LPG, to se normalne vyhrejva, ale je to tam jako odbocka, tak sem premejslel, ze bych to zapojil aby to zapojil za sebe, ale na to tam musim dat naky spojky, tak bych potreboval vedet, jak velky
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Vasco »

Nazdar, týkalo se to 2. generace. Taky mám zapojený LPG, to se dá ale pěkně rozpoznat a nazaměníáš to. Musíš opravdu zespodu (já mám doma montážní kanál), vzít světlo a dotáhnout vše. KOnkrétně to nevím, dotáhl jsem co se dalo. Teď mně zase někudy utíká kapalina v ostřikovači, takže to musím absolvovat znovu.
Když tam budeš, dotáhni hadice všechny!! Nic nepokazíš.
Hodně štěstí! V.


Dr Meduza píše:Nazdar, mel bych dotaz na nekoho kdo ste tu resil problem s topenim, me se asi ucpalo, nebo neco podobnyho se mu stalo a chtel bych se zeptat jakej je zespoda k tem hadicim od topeni pristup?
Koukal sem ze zezhora se k nim tezko nak dostanu, abych je odpojil, takze zbejva to zkusit zespoda
Jo a este otazecka, nevite jakej primer maj ty hadice, mam tam totiz zapojeny i LPG, to se normalne vyhrejva, ale je to tam jako odbocka, tak sem premejslel, ze bych to zapojil aby to zapojil za sebe, ale na to tam musim dat naky spojky, tak bych potreboval vedet, jak velky
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP: netopí!!!

Příspěvek od Dr Meduza »

Vasco píše:Nazdar, týkalo se to 2. generace. Taky mám zapojený LPG, to se dá ale pěkně rozpoznat a nazaměníáš to. Musíš opravdu zespodu (já mám doma montážní kanál), vzít světlo a dotáhnout vše. KOnkrétně to nevím, dotáhl jsem co se dalo. Teď mně zase někudy utíká kapalina v ostřikovači, takže to musím absolvovat znovu.
Když tam budeš, dotáhni hadice všechny!! Nic nepokazíš.
Hodně štěstí! V.


Dr Meduza píše:Nazdar, mel bych dotaz na nekoho kdo ste tu resil problem s topenim, me se asi ucpalo, nebo neco podobnyho se mu stalo a chtel bych se zeptat jakej je zespoda k tem hadicim od topeni pristup?
Koukal sem ze zezhora se k nim tezko nak dostanu, abych je odpojil, takze zbejva to zkusit zespoda
Jo a este otazecka, nevite jakej primer maj ty hadice, mam tam totiz zapojeny i LPG, to se normalne vyhrejva, ale je to tam jako odbocka, tak sem premejslel, ze bych to zapojil aby to zapojil za sebe, ale na to tam musim dat naky spojky, tak bych potreboval vedet, jak velky
No uz to zase zacalo topit, tak na to radsi nakou dobu sahat nebudu :roll:
Jinak ja mam na hadcich ty pruzinovy stahovaky, takze se nic dotahnout neda
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE“