centrální ovládání

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Redvous
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 čer 2008, 12:52
Bydliště: Olomouc

centrální ovládání

Příspěvek od Redvous »

Odešel mi jeden ovladač k centrálnímu zamykání,takže mám pouze jeden a kdyby mi v něm došla baterie tak by mohl být problém s otevřením auta. Je potřeba koupit originální k Santa Fe nebo je to celkem jedno jaký ovladač k tomu je? pouze se naladí ta frekvence pod kterou se auto otevře?
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 110kw, 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální ovládání

Příspěvek od zahyx »

Redvous píše:Odešel mi jeden ovladač k centrálnímu zamykání,takže mám pouze jeden a kdyby mi v něm došla baterie tak by mohl být problém s otevřením auta. Je potřeba koupit originální k Santa Fe nebo je to celkem jedno jaký ovladač k tomu je? pouze se naladí ta frekvence pod kterou se auto otevře?
musi ti to nekdo přes diagnostíku naucit novej ovladac do řídící jednotky a pouzít jakej koliv ovladac nelze jsou ruzne druhy
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
dcpaja
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2009, 10:00

Re: centrální ovládání

Příspěvek od dcpaja »

Ahoj, mám ten samý problém.Poradí někdo jak to řešit? V Hyundai mi řekli ovladač + nakódování cca 3200 Kč. :-k
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální ovládání

Příspěvek od zahyx »

dcpaja píše:Ahoj, mám ten samý problém.Poradí někdo jak to řešit? V Hyundai mi řekli ovladač + nakódování cca 3200 Kč. :-k
jak jsem psal v predesle odpovedi jinak ovladace nenaucis
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“