galloper

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
hanacek
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2006, 08:40

galloper

Příspěvek od hanacek »

zdravím Vás tady. Chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s galloprem? Koupil jsem galloper 2.5TD r.v.1998 a začalo mi nějak cvakt v motoru spíš to vypadá ve vrchní části. Jsou to zvuky jako kdyby to bylo vylágrované, ale auto jezdí pořád bez problému jen ten zvuk je hroznej. Když je to studený tak to nedělá, ale v okamžiku jak se to zahřeje, jak kdyby se tam něco roztáhlo nebo zmenšilo tak to začne. Rada nebo zkušenost by nebyla? Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: galloper

Příspěvek od Rasty »

hanacek píše:zdravím Vás tady. Chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s galloprem? Koupil jsem galloper 2.5TD r.v.1998 a začalo mi nějak cvakt v motoru spíš to vypadá ve vrchní části. Jsou to zvuky jako kdyby to bylo vylágrované, ale auto jezdí pořád bez problému jen ten zvuk je hroznej. Když je to studený tak to nedělá, ale v okamžiku jak se to zahřeje, jak kdyby se tam něco roztáhlo nebo zmenšilo tak to začne. Rada nebo zkušenost by nebyla? Díky.
děláto na volnoběh nebo i v mírných otáčkách, tak 2000. Když to neslyšim tak nemůžu říct přesně ale vypadá to na zvedátka. Pokud by to byly zvedátka, tak mi pomohlo když jsem vypustil olej a dal novej. Asi po 200km to přestalo klepat.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
hanacek
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2006, 08:40

galloper

Příspěvek od hanacek »

děláto to při zvýšených otáčkách tak nad 2000-2500 a víš
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“