Tak sem si dneska zrusil auto (foto 4. strana) - prodavam

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Playgamer »

jo docela luxusní fávo? když jsi byl u mne pro to rameno tak to moc luxusne nevypadalo ty sjetý gumy :D hlavně že jsi v pořádku ... a co dělá spálená huba? .... jinak vítej do klubu testerů airbagu :D
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Dr Meduza »

Playgamer píše:jo docela luxusní fávo? když jsi byl u mne pro to rameno tak to moc luxusne nevypadalo ty sjetý gumy :D hlavně že jsi v pořádku ... a co dělá spálená huba? .... jinak vítej do klubu testerů airbagu :D
Nahodou sem jednu sjetou gumu uz vymenil, pac z ni vylezly draty uz :-$
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od black_sheep »

Dr Meduza píše:
Playgamer píše:jo docela luxusní fávo? když jsi byl u mne pro to rameno tak to moc luxusne nevypadalo ty sjetý gumy :D hlavně že jsi v pořádku ... a co dělá spálená huba? .... jinak vítej do klubu testerů airbagu :D
Nahodou sem jednu sjetou gumu uz vymenil, pac z ni vylezly draty uz :-$
:lol: tak co jsi delal? zes to takhle rozsypal v 50ti? ty nemas ABS? nebo to byla unava, zkrat ci naky heges na silnici a necekals ho?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Dr Meduza »

black_sheep píše:
Dr Meduza píše:
Playgamer píše:jo docela luxusní fávo? když jsi byl u mne pro to rameno tak to moc luxusne nevypadalo ty sjetý gumy :D hlavně že jsi v pořádku ... a co dělá spálená huba? .... jinak vítej do klubu testerů airbagu :D
Nahodou sem jednu sjetou gumu uz vymenil, pac z ni vylezly draty uz :-$
:lol: tak co jsi delal? zes to takhle rozsypal v 50ti? ty nemas ABS? nebo to byla unava, zkrat ci naky heges na silnici a necekals ho?
No ja sem hlavne necekal ze ten prede mnou to zadupne a zastavi na cervenou az daleko v krizovatce
Tak sem na to normalne dupnul, abysme to projeli oba a kdyz sem si uvedomil ze on uz stoji, tak sem byl docela rozjetej z kopce dolu a rano humus na silnici, takze to uz neslo
Navic mam na aute novy gumy z vyprodeje, takze by potrebovaly trochu ojet, aby zacaly poradne drzet
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od zahyx »

Hlavní je ze se nikomu nic nestolo!!
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od mirpie »

podobně mě málem zrušil borec ve Fabii na semaforu v Brně. Já zadupl na oranžovou, abych to stihl zastavit na přicházející červenou, zatímco ten za mnou dupl na plyn, v domnění, že to oba ještě projedeme. Jen díky tomu, že jsem ho sledoval v zrcátku mi nepolíbil kufr, jsem zastavil až na přechodě.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od zahyx »

mirpie píše:podobně mě málem zrušil borec ve Fabii na semaforu v Brně. Já zadupl na oranžovou, abych to stihl zastavit na přicházející červenou, zatímco ten za mnou dupl na plyn, v domnění, že to oba ještě projedeme. Jen díky tomu, že jsem ho sledoval v zrcátku mi nepolíbil kufr, jsem zastavil až na přechodě.
jo takovédle okamziky znám...
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od black_sheep »

jojo muj scoupac to taky zazil. celkem 2x za tu dobu co jsem ho mel. jednou saab turbo, na prechodu u harcovskejch koleji v liberci :) ridila nejaka rozklepana slecna, a to jsem par minut predtim prohlasil "sverte tohleto zensky" kdyz jsem slysel svist turbiny za mnou :lol: nastesti byli obe auta OK, resp ten saab uz mel tak otlucenej naraznik ze fakt nesla mira poskozeni zjistit.

podruhy to byla stara skodovka. ta mela naraznik v riti a zarazenej dovnitr, a na scoupaci jsem mel jen obtisknutou tu gumu co na narazniku mel. dostal jsem to hadrikem dolu :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od zahyx »

black_sheep píše:jojo muj scoupac to taky zazil. celkem 2x za tu dobu co jsem ho mel. jednou saab turbo, na prechodu u harcovskejch koleji v liberci :) ridila nejaka rozklepana slecna, a to jsem par minut predtim prohlasil "sverte tohleto zensky" kdyz jsem slysel svist turbiny za mnou :lol: nastesti byli obe auta OK, resp ten saab uz mel tak otlucenej naraznik ze fakt nesla mira poskozeni zjistit.

podruhy to byla stara skodovka. ta mela naraznik v riti a zarazenej dovnitr, a na scoupaci jsem mel jen obtisknutou tu gumu co na narazniku mel. dostal jsem to hadrikem dolu :lol:
jo zaplat pambu ze to jsou takové sramy
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od black_sheep »

zahyx píše:
black_sheep píše:jojo muj scoupac to taky zazil. celkem 2x za tu dobu co jsem ho mel. jednou saab turbo, na prechodu u harcovskejch koleji v liberci :) ridila nejaka rozklepana slecna, a to jsem par minut predtim prohlasil "sverte tohleto zensky" kdyz jsem slysel svist turbiny za mnou :lol: nastesti byli obe auta OK, resp ten saab uz mel tak otlucenej naraznik ze fakt nesla mira poskozeni zjistit.

podruhy to byla stara skodovka. ta mela naraznik v riti a zarazenej dovnitr, a na scoupaci jsem mel jen obtisknutou tu gumu co na narazniku mel. dostal jsem to hadrikem dolu :lol:
jo zaplat pambu ze to jsou takové sramy
uz nejsou.. :) od te doby dostalo autido komplet novy kabat :lol: akorat jsem ho uz skoro pred dvema lety prodal... 8-[
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od zahyx »

black_sheep píše:
zahyx píše:
black_sheep píše:jojo muj scoupac to taky zazil. celkem 2x za tu dobu co jsem ho mel. jednou saab turbo, na prechodu u harcovskejch koleji v liberci :) ridila nejaka rozklepana slecna, a to jsem par minut predtim prohlasil "sverte tohleto zensky" kdyz jsem slysel svist turbiny za mnou :lol: nastesti byli obe auta OK, resp ten saab uz mel tak otlucenej naraznik ze fakt nesla mira poskozeni zjistit.

podruhy to byla stara skodovka. ta mela naraznik v riti a zarazenej dovnitr, a na scoupaci jsem mel jen obtisknutou tu gumu co na narazniku mel. dostal jsem to hadrikem dolu :lol:
jo zaplat pambu ze to jsou takové sramy
uz nejsou.. :) od te doby dostalo autido komplet novy kabat :lol: akorat jsem ho uz skoro pred dvema lety prodal... 8-[
to jsem nevedel doufam ze se dostanu na ten nejaky sraz jezdis na ne ne
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Engineer »

Foto, foto, foto :twisted: :-&
Kurna to mi je luto.. Drzim palec abz to slo opravit a co najmenej casu a penazi ti to zabralo... :!:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Jerry159 »

Tak kde pakje to foto.... :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
jonathanvanreed
*
Příspěvky: 33
Registrován: 18 lis 2008, 09:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od jonathanvanreed »

no mne sa stalo nieco podobne, predomnou borec na thalii zaflekoval na prechode a ja som to uz nestihol ubrzit, a ked som do neho narazil tak som siel asi 20. (tiez dolu kopcom a mokro). On mal iba naraznik trosku dnu, no to moje auti malo cely predok v cudu. Nastastie mi nevystrelili airbagy ale aj tak som mal skodu za 30tis. (z pouzitych dilu takze normalne okolo 90 v servisu). Som musel cely predok vymenit. :-)

Hlavne ze si ok, auti sa spravi, casom. :wink:
Hyundai coupe '97 2.0i G4GF
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem si dneska zrusil auto

Příspěvek od Jerry159 »

víte co je zajimavé :o že se coupe vždycky nabourá na předek :shock: ...já mám kupa nahradních dílu na zadek ale na předek nic :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“