Žárovky do světlometů

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Mlhovky nastavit nejdou.......mne spíše překvapilo, že svítí i při dálkových světlech :idea:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Reklama
 

Maťo
*
Příspěvky: 22
Registrován: 13 lis 2008, 18:47

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Maťo »

Čaute acctenťaci! Po dnešnej fujavici na východe,skoro ráno ešte vtme som znova zapol hmlovky a mal som nervy,že mi to svieti len pod nohy. Keď som vošiel do garáže nedalo mi a kľakol som si pred náraznik a nahmatal otvor pod hmlovkou a našiel tam skrutku nastavovania. Potočil a ono to fungovalo.Takže nastaviť hmlovky ide!!!!!!!M.
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance,Celadon Blue.6/2008.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Mexican »

Maťo píše:Čaute acctenťaci! Po dnešnej fujavici na východe,skoro ráno ešte vtme som znova zapol hmlovky a mal som nervy,že mi to svieti len pod nohy. Keď som vošiel do garáže nedalo mi a kľakol som si pred náraznik a nahmatal otvor pod hmlovkou a našiel tam skrutku nastavovania. Potočil a ono to fungovalo.Takže nastaviť hmlovky ide!!!!!!!M.
klobuk dolu... dpc a to som vcera daval dole kryt motora (bol som v montaznej jame) .. no nic, poriesim... slo to rukou alebo treba na to nejake naradie?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Maťo
*
Příspěvky: 22
Registrován: 13 lis 2008, 18:47

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Maťo »

Ľahko rukou.
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance,Celadon Blue.6/2008.
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Tak to koukám jako puk :shock: Ještě jsem nikdy neslyšel, že by se daly originál mlhovky nastavit....teda pokud zrovna nebyly upevněny na nějakém kloubu.....
Ještě by mne zajímalo, jak se v mlhovce mění žárovka.....asi to nebude jen tak.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od antek »

rokolo píše:Mlhovky nastavit nejdou.......mne spíše překvapilo, že svítí i při dálkových světlech :idea:

Mám takový dojem,že se změnilo "nesmí fungovat s dálkovými" na "nesmí se používat s dálkovými"
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

To je možný....nezjišťoval jsem to...
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Martun »

Tak to cumim. A celou dobu me to stve ze to sviti do zeme! A to jsem mel sundanej naraznik a nevsimnul jsem si toho... Tak to dik za info, nato se teda fakt mrknu a drobet to posteluju :D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Maťo
*
Příspěvky: 22
Registrován: 13 lis 2008, 18:47

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Maťo »

Čaute accenťáci!Dnes som sa dostal knastaveniu hmloviek,celkom jednoduché.Skrutka má na konci trojhrannú hlavičku,ktorá sa dobre chytá prstami.Nastavil som to len tak odhadom na stene.uvidim po tme naceste.Pozrel a vyskúšal som aj demontáž žiarovky.Ak sa pozerá do svetla z predu vidiš na objimke žiarovky tri výstupky a v parabole tri otvory potočíš v smere hodinových ručičiek,výstupky zapadnú do otvorov apotiahneš smerom do zadu aje to vonku.Montáž opačne. :hyu: M.
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance,Celadon Blue.6/2008.
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od cert »

Maťo píše:Čaute accenťáci!Dnes som sa dostal knastaveniu hmloviek,celkom jednoduché.Skrutka má na konci trojhrannú hlavičku,ktorá sa dobre chytá prstami.Nastavil som to len tak odhadom na stene.uvidim po tme naceste.Pozrel a vyskúšal som aj demontáž žiarovky.Ak sa pozerá do svetla z predu vidiš na objimke žiarovky tri výstupky a v parabole tri otvory potočíš v smere hodinových ručičiek,výstupky zapadnú do otvorov apotiahneš smerom do zadu aje to vonku.Montáž opačne. :hyu: M.
Jaká je v mlhovce vlastně žárovka? Předpokládám, že H3....
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Maťo píše:Čaute acctenťaci! Po dnešnej fujavici na východe,skoro ráno ešte vtme som znova zapol hmlovky a mal som nervy,že mi to svieti len pod nohy. Keď som vošiel do garáže nedalo mi a kľakol som si pred náraznik a nahmatal otvor pod hmlovkou a našiel tam skrutku nastavovania. Potočil a ono to fungovalo.Takže nastaviť hmlovky ide!!!!!!!M.
Teda já jsem jsi před nárazník nekleknul, ale nahmatal jsem rukou otvor pod mlhovkou a zjistil jsem, že je celý zaslepený. Tak nevím, jestli si myslel stejný otvor :?:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Maťo píše:Čaute accenťáci!Dnes som sa dostal knastaveniu hmloviek,celkom jednoduché.Skrutka má na konci trojhrannú hlavičku,ktorá sa dobre chytá prstami.Nastavil som to len tak odhadom na stene.uvidim po tme naceste.Pozrel a vyskúšal som aj demontáž žiarovky.Ak sa pozerá do svetla z predu vidiš na objimke žiarovky tri výstupky a v parabole tri otvory potočíš v smere hodinových ručičiek,výstupky zapadnú do otvorov apotiahneš smerom do zadu aje to vonku.Montáž opačne. :hyu: M.
A kudy si se dostal na tu demontáž žárovky? To prostrčíš ruku někde pod nárazníkem a nahmatáš objímku? Na podzim jsem si to při výměně kol trochu obhlížel a mlhovka mi připadala nedostupná......
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Maťo
*
Příspěvky: 22
Registrován: 13 lis 2008, 18:47

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Maťo »

Čau :hyu: Pod hmlovkou asi v strede v nárayniku je trojuholnikový otvor do neho dáš ruku smerom hore a hneď by si mal nahmatať skrutku nastavenia. Objimka žiarovky je trocha vyšie ale na ľavo alebo pravo.Žiarovku som bližšie neskúmal.M. :hyu:
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance,Celadon Blue.6/2008.
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Dobře....až bude přijatelnější počasí, tak to řádně prozkoumám.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Pavel46 »

cert píše:
Maťo píše:Čaute accenťáci!Dnes som sa dostal knastaveniu hmloviek,celkom jednoduché.Skrutka má na konci trojhrannú hlavičku,ktorá sa dobre chytá prstami.Nastavil som to len tak odhadom na stene.uvidim po tme naceste.Pozrel a vyskúšal som aj demontáž žiarovky.Ak sa pozerá do svetla z predu vidiš na objimke žiarovky tri výstupky a v parabole tri otvory potočíš v smere hodinových ručičiek,výstupky zapadnú do otvorov apotiahneš smerom do zadu aje to vonku.Montáž opačne. :hyu: M.
Jaká je v mlhovce vlastně žárovka? Předpokládám, že H3....
Není tam H3, je tam HB3,HB4,H11 nebo H8, nejspíš ta HB3. Kdysi jsem to hledal, mám to poznačené, ale nevím kde. Vím, že se tady skoro nedala koupit. Když najdu, dám to sem
Hezký večer přeji 8)
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“