Terracan

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Terracan

Příspěvek od Robo1166 »

Caute chalani :) som tuna novy.Mam terracan kupil som ho asi pred pol rokom a mam s nim problem.Ak sa mi motor zohreje asi na 70 tak zacne brutalne dymit na modro a ked pride na teplotu 90 tak to prestane.potom je to OK.ale aj ked dymi tak aj kolisu otacky.Cerpadlo je vrajze dobre,ale sem tam blikne CHEEK.Dakujem ](*,) za radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Terracan

Příspěvek od Hardcam »

Co tesneni pod hlavou?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Re: Terracan

Příspěvek od Robo1166 »

no praveze tesnenie pod hlavou je menene
Sempres
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2008, 23:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Terracan

Příspěvek od Sempres »

a nebo ti jde olej přes torbínu do sání.....
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Re: Terracan

Příspěvek od Robo1166 »

no dik a ako to mam zistit???ze mi ide tlej cez turbo do sani???a ak ide co odporucas co mam spravit???
Palo TT
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2013, 16:51

Re: Terracan

Příspěvek od Palo TT »

Zdravím Vás.
Včera som si kúpil Terracan, rok výroby 2003, objem valcov 2902 cm3 , 110 kW.
Poznám jeho celú históriu, ale aj tak by som chcel od vás poradiť ohladne údržby. Na čo si mám dávať pozor, kde bývajú najčastejšie závady a pod.

A ešte jedná, trocha netradičná otázka. Chcem sa spýtať, či Terracany sú nejak moc v obľube autičkárov. Pýtam sa preto, lebo sa neviem rozhodnúť, či si auto mám zabezpečiť ešte nejakým systémom ( rozmýšľam nad Zederom ), alebo postačuje jeho zabezpečenie od výroby.

Za odpoveď ďakujem :)
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: Terracan

Příspěvek od Radim Paták »

Tak tě vítám mezi námi :D :wink: Co ti poradit? Terracan vyžaduje stejnou pozornost, jako každé jiné auto:wink: . Zaměř se ale hlavně na palivový systém. Je opravdu hodně náchylný k poruchám. Pokud možno, netankuj žádný hnůj a do nafty lej aditivum. Alespoň trošku tím zredukuješ ty biosračky, které papaláši schválili k legálnímu ničení motorů našich miláčků. Hnal bych ty ekoblby klackem :oops: . A k tvé druhé otázce. Za pět let, co mám terryho, jsem se nesetkal s odcizením auta této značky a ani tady na fóru nikdo neinformoval o jeho krádeži, takže snad můžeš být klidný :wink: ...Snad :mrgreen: :lol: :-k
Palo TT
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2013, 16:51

Re: Terracan

Příspěvek od Palo TT »

Dík za rady.
Moc si toho vážim a moc jsi mi pomohl.
Ešte raz dík :)
Uživatelský avatar
Leos2
*
Příspěvky: 64
Registrován: 17 lis 2009, 18:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Terracan

Příspěvek od Leos2 »

Mimo aditiv, ( já leju pouze od firmy VIF ) ( nebo také v obalu Sheron 1L to je také VIF ) ale jen litrovka!!!.
Dále leju ještě olej do nafty 1:800 ale pouze 2T plná syntetika. lépe maže to tvoje 110 kw neslavné čerpadlo .

tzn 0,1L na 80 L nádrž

Obrázek
Obrázek
Hyundai Terracan 2006 , předtím Hyundai H-1 Starex 4x4
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“