svíčky

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Michal.Orlova píše:A ještě jeden dotaz do pranice. Brisky se tu většinou odsuzují. Nezkoušel ale někdo ty tříbodové brisky EXTRA DR15TC-1? Taky jsem slyšel, že Brisk vyrábí svíčky pro Bosche.
Já jo měl jsem je tam ani ne měsíc a hned sem je prodal pryč!!
Na Hyundaie asi dobrý nejsou!!!Nechtělo Mě to chytat za tepla!!A za studena jen tak tak!!Nedoporučuju!! :cry: :wink:
To super Bosch 4,to je jiná káva!!
Abych nezapoměl Brisk jsou takový nemastný a neslaný jako NGK!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Michal.Orlova píše:A ještě jeden dotaz do pranice. Brisky se tu většinou odsuzují. Nezkoušel ale někdo ty tříbodové brisky EXTRA DR15TC-1? Taky jsem slyšel, že Brisk vyrábí svíčky pro Bosche.
Já jo měl jsem je tam ani ne měsíc a hned sem je prodal pryč!!
Na Hyundaie asi dobrý nejsou!!!Nechtělo Mě to chytat za tepla!!A za studena jen tak tak!!Nedoporučuju!! :cry: :wink:
To super Bosch 4,to je jiná káva!!
Abych nezapoměl Brisk jsou takový nemastný a neslaný jako NGK!! :wink:
no cece ja mam taky ty bosch super4, a kdyz jsem vratil zpatky ty NGK tak to taky je takovy pocitove slabsi.. ale nerekl bych ze to nak extra moc ovlivni vykon..
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Taky se zapojím. Před měsícem jsem dával doporučované NGK a mám pocít, že v nižších otáčkách to není to pravé. Předtím tam byly taky NGK, ale šli pěkně od nizkých otáček. :roll:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
ivan píše:
Michal.Orlova píše:A ještě jeden dotaz do pranice. Brisky se tu většinou odsuzují. Nezkoušel ale někdo ty tříbodové brisky EXTRA DR15TC-1? Taky jsem slyšel, že Brisk vyrábí svíčky pro Bosche.
Já jo měl jsem je tam ani ne měsíc a hned sem je prodal pryč!!
Na Hyundaie asi dobrý nejsou!!!Nechtělo Mě to chytat za tepla!!A za studena jen tak tak!!Nedoporučuju!! :cry: :wink:
To super Bosch 4,to je jiná káva!!
Abych nezapoměl Brisk jsou takový nemastný a neslaný jako NGK!! :wink:
no cece ja mam taky ty bosch super4, a kdyz jsem vratil zpatky ty NGK tak to taky je takovy pocitove slabsi.. ale nerekl bych ze to nak extra moc ovlivni vykon..
Radši tam budu mít Bosche než NGK,bač bych nechtěl aby Mi ty NGK-čka propálily písty!!A za druhé my Scoupíčkáři máme kompletní zapalování Bosch,tak co řešit!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
black_sheep píše:
ivan píše: Já jo měl jsem je tam ani ne měsíc a hned sem je prodal pryč!!
Na Hyundaie asi dobrý nejsou!!!Nechtělo Mě to chytat za tepla!!A za studena jen tak tak!!Nedoporučuju!! :cry: :wink:
To super Bosch 4,to je jiná káva!!
Abych nezapoměl Brisk jsou takový nemastný a neslaný jako NGK!! :wink:
no cece ja mam taky ty bosch super4, a kdyz jsem vratil zpatky ty NGK tak to taky je takovy pocitove slabsi.. ale nerekl bych ze to nak extra moc ovlivni vykon..
Radši tam budu mít Bosche než NGK,bač bych nechtěl aby Mi ty NGK-čka propálily písty!!A za druhé my Scoupíčkáři máme kompletní zapalování Bosch,tak co řešit!!! :wink:
jj, proto porad nechapu proc mi vsude rekli ze tam takovy svicky vubec nepatrej.. asi predsudky - stara hyundai - tak to tam prijdou naky vobic brisky..... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

ja som dneska kupil tie boshe tak som zvedavy :) dufam ze demontujem tie stare.a jedna ma stala 100sk som bol milo prekvapeny :) jux jux...uz sa tesim ked to budem skusat ze ako bude bezat teraz ten motoracik moj :D
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Luzmen
*
Příspěvky: 15
Registrován: 05 bře 2006, 19:44

Příspěvek od Luzmen »

ivan píše:
black_sheep píše:
ivan píše: Já jo měl jsem je tam ani ne měsíc a hned sem je prodal pryč!!
Na Hyundaie asi dobrý nejsou!!!Nechtělo Mě to chytat za tepla!!A za studena jen tak tak!!Nedoporučuju!! :cry: :wink:
To super Bosch 4,to je jiná káva!!
Abych nezapoměl Brisk jsou takový nemastný a neslaný jako NGK!! :wink:

Tak zrovna dneska jsem ty hrozný Brisky se třema vyhodil a dal jsem tam nový NGK a skoro jsem se ulek co to udělalo s motorem. Konečně mám pocit, že je tam tolik koní co píšou v techničáku. S briskama to byla lezoba lenošná.
Lantra 1,6 16v Komb.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Luzmen píše:
ivan píše:
black_sheep píše:
Tak zrovna dneska jsem ty hrozný Brisky se třema vyhodil a dal jsem tam nový NGK a skoro jsem se ulek co to udělalo s motorem. Konečně mám pocit, že je tam tolik koní co píšou v techničáku. S briskama to byla lezoba lenošná.
Já !! Ale nemám ani už NGK,ale jezdím na Bosch Super 4 FR 78 X!!! :wink: 8)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Luzmen
*
Příspěvky: 15
Registrován: 05 bře 2006, 19:44

Příspěvek od Luzmen »

[
Tak zrovna dneska jsem ty hrozný Brisky se třema vyhodil a dal jsem tam nový NGK a skoro jsem se ulek co to udělalo s motorem. Konečně mám pocit, že je tam tolik koní co píšou v techničáku. S briskama to byla lezoba lenošná.[/quote]

Já !! Ale nemám ani už NGK,ale jezdím na Bosch Super 4 FR 78 X!!! :wink: 8)[/quote]

A kolik za něs dal?
Lantra 1,6 16v Komb.
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Mám na novejch NGK najeto asi 2000 km a myslím si že si sedli a táhnou už od spodu. Uvidim dále. :P :lol: :P
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Luzmen píše:[
Tak zrovna dneska jsem ty hrozný Brisky se třema vyhodil a dal jsem tam nový NGK a skoro jsem se ulek co to udělalo s motorem. Konečně mám pocit, že je tam tolik koní co píšou v techničáku. S briskama to byla lezoba lenošná.
Já !! Ale nemám ani už NGK,ale jezdím na Bosch Super 4 FR 78 X!!! :wink: 8)[/quote]

A kolik za něs dal?[/quote]
80kč za kus!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Karel Blažek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 led 2006, 15:43
Bydliště: Prachaticko

Svíčky

Příspěvek od Karel Blažek »

Chlapi,po přečtení pár příspěvků na téma svíčky jsem se raději podíval,co to tam vlastně pálí u mého motoru.Tak jsem objevil čtyřbodové BERU.Jenomže nemám zatím zkušenost s jinými a s těmito jsem spokojen,možná proto,že memám srovnání.Takže bych rád vyzkoušel změnu.Podle vašich příspěvků si asi vyberu ze dvou,NGK,nebo BOSCH.Jsem rád,že je tento klub a tak dík za názory.Zkusil někdo z Vás BERU a jakou s nimi měl zkušenost?
Accent 1,3LS 62Kw 12V,maximální spokojenost.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Svíčky

Příspěvek od ivan »

Ahoj Karle a vítej v klubu!! :wink:
Co se týče zapal. svíček!!Tak většina z nás jezdí na Bosch Super 4!!
Já jsem měl před nimi NGK!!Ale ty Mě zklamaly!! :cry:
Tak podelší diskuzi osvíčkách Bosch super 4 jezdím na nich a je to paráda!!Motor se dobře vytáčí,žádné žkubání a špičkově to chytá!!
Jak za studena tak i za tepla!!Se svíčkami Beru nemám žádné zkušenosti!! :cry: Bač je vůbec nekupuji!!To spíše Equiem,taky nejsou špatný!! :wink: Ale Brisk ne! Když tak mrkni sem:https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... c&start=45 Tak sosej!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Kozlovsky
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 črc 2005, 06:03
Bydliště: Praha-Západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozlovsky »

Teď sem do svý Lantry 1,8 l hodil ty Bosch Super 4. Předtim sem tam měl ňáký jednobodový Championy a byly už dost jetý. Po výměně jsem žádnou změnu nepocítil.
Já v autě = kozel zahradníkem
Luzmen
*
Příspěvky: 15
Registrován: 05 bře 2006, 19:44

Příspěvek od Luzmen »

Já !! Ale nemám ani už NGK,ale jezdím na Bosch Super 4 FR 78 X!!! :wink: 8)[/quote]

A kolik za něs dal?[/quote]
80kč za kus!! :wink:[/quote]

Tak to jsem udělal kravinu. Měl jsem zkusit ty Bosche. No něco na tom najedu a pak je prubnu.
A díky.
Luzmen
Lantra 1,6 16v Komb.
Odpovědět

Zpět na „Benzín“