Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od Borek »

No v nynější cenové válce aut,si moc s cenou vyskakovat nebudou.Právě,že si myslím,že s tím turbo 2,0l,by cena mohla kolem 600000,-Kč být.Ale že by ho už začali prodávat v Evropě a zrovna u nás :shock: -podle velikosti trhu,trochu pochybuji.Stejně bych raději sáhl po těch dvou 6 válcích-to budou lahůdky(třeba dojde i na ten 8V-spíš v USA :( ).
Pravda je,že když se u nás začal Tiburon prodávat,tak i podle tabulek SDA se těch našich předfaceliftových verzí prodávalo i dvakrát tolik za rok,než teď.Ale i teď to byly slušné prodeje a určitě jsou rádi za každých pár desítek prodaných aut v této cenové třídě. :wink: Jsem zvědavý,co se z toho vyklube.Možná,že chtějí s Genesisem začít v srdci Evropy,kde mají fabriku. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od laxo18 »

ja by som bol najradsej aby sa predaval genesis ci uz sedan alebo coupe aj u nas v europe ale ako vidim , tak pre europu budu asi iba hyundai s oznacenim i uz ani sonata sa nebude predavat nahradi ju i40 aj pride mi to skor ako take poeuropcovanie sa kazdy model bude dizajnovo moc identicky ako u VW skoda vid celna maska ja som neni moc zastanca tejto idologie ale i30 sa mi moc paci len aby zas tie auta neboli rovnake to zas nechcem, s genesisom to bude vypadat iba na americky trh ale dufam ze sa mylim a pridu aj sem ale mam pocit ze ked pridu sem tak im cenu pekne vyrubu
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od Tringi »

Ták, a Coupé už není ani na slovenském http://www.hyundai.sk :evil:
...ani na hyundai.pl
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od Borek »

Vždyť to říkám......něco se děje. :shock: Je jasné,že turbo motory už jsou v Genesisu Coupe odzkoušeny(vyšlo několik článků) a v Americe by je s nějakými turby nakopali do pr...,když je tam prodávají s lahůdkovými 6 válci(ten 3,8l/6V :hyu: mňam).Takže s Evropou počítají.Tuším,že v březnu budou nějaké významné autosalony(Ženeva,Paříž...)hlavně v červnu Brno-že by kvůli Víťovi,aby ho viděl první :shock: :D -tak by měli příležitost,přivítat ho v Evropě a následně v prodejnách tady. =D> Předpovídám i slušnou cenu/výbavu. [-o<
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od Borek »

Tak mám další informace-v provozu je pro dealery v Evropě(u nás)objedn.systém(PC)a obj.čísla na náhradní díly a doplňky na Genesis :shock: .Co to asi může znamenat,když už je funkční systém obj.náhr.dílů?????Kdo to ví. :D Zatím nikdo-uvidíme,co z toho za pár týdnů(odhaduji)vyleze.Myslím,že jde jen o výběr správného autosalonu.No uvidíme. [-o<
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od dantasik »

jako genesis bude urcite supr auticko, ale me by stval ten nahon na zadek, bych to pak videl jen jako sezoni auto :(Oproti micine co mam. Micka je pouzitelna i na snehu a to v paradni forme. Pokud by se nepocitalo prevyseni apod veci co jsou ciste veci terenich aut tak micka se vyrovna kdejakymu terenimu vozu. Ale treba az to tu bude tak to nekdo otestuje a uvidi se :)Preci jen v koreii snih nemaji :)

Mimo to coupe je pouzitelne na snehu taky dobre vzhledem k nahonu na predek a motor v predu. Problem s vyjezdem jsem nikdy nemel i kdyz nekdy to bylo obtiznejsi.
Naposledy upravil(a) dantasik dne 12 úno 2009, 15:35, celkem upraveno 1 x.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od DEDe »

to si snad prvni koho by na sportovnim aute stval nahon na zadek aspon co sem tak slysel:)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od laxo18 »

to Borek : znamena to ze sa chysta genesis do EU ? to by ma moc potesilo inak niekde som cital ze hyundai bude predstavovat svoje nove motory jedna sa o diesle a benziny 2.0 s vykonom kolo 200 konikov dost nizkou spotrebou
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od dantasik »

Tak vzhledem k tomu ze s autem jezdim dene a nekupuju si jedno auto, ktere strcim v zime do garaze a vytahnu ho az v lete...A stacilo mi videt stary bmw 325tds, ktery mel kamarad a na mokru stim jel jak priposranej...pac to nema zadnou stabilizaci podvozku, ale treba si precti lidi co vlastni mazdu RX-8, kterou jsem mel taky delsi dobu v merku. Na zimu nepouzitelne auto a pokud nekdo fakt nema jeste druhy auto a todle strcit do garaze tak je to fakt blby :(A komu se chce dneska zivit 2auta. Stoji to plno prachu uz jen i prostorove skladovat gumy, hlidat prohlidky platit a pod...
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od laxo18 »

no tak nasiel som jednu stranku ale ja som o tych motoroch cital niekde inde tak sem hodim aspon toto

http://auto.pravda.sk/hyundai-vyvija-no ... aktual_P39
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od DEDe »

Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Hyundai Coupe 2.0CVVT 16V 105kW 2004/04 - prodáno

me neco minulo ?? Si na coupe nedavno montoval CAI a ted koukam ja se bavis o poctu aut ze kupe je fuc? Co tak rychle najednou ? Snad si to tim CAI po 14 dnech nezadrel :))

pekne menis park to tu mame nejakyho milionare co kupuje kazdy dva roky novou karu ? :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od dantasik »

Nene :)
Coupe slo do vykupu se vsim i s CAI. Auto jezdilo gut. Ale sonata byla na cistici kure (tepovani a pod) a zrovna prijel majitel autosalonu prave stim Evem X. Tak sem vyskemral at me sveze a majitel to auto ani nesetril a ukazal mi vse co se s autem da delat - neskutecny i ja sem mel strach :)Opravdu kouzla. No pak jsem se teda domluvil jeste s rodici ze jim prenecham komplet sonatu a ja si poridim evo...:)Tak sem zjistil co me daji za coupe - dostal jsem 205 000Kc stim ze jsem jim tam nechal CAI, 2sady kol a puvodni sani. Pak jsem si sel jen vyridit papiry na evo a bylo...jeste teda jsem mel evo pujceno na vikend. V podstate v patek vecer (17:30) jsem se vezl evem jakoze ukazku. V nedeli v 10:00 jsem si ho jel pujcit. A v pondeli vracejda kde jsem se uz domlouval konkretni podminky...v utery jsem si ho sel vzit :)Ale ted uz jsem musel slibit i pred rodicema ze si dam pokoj pac ty meli v prvni chvili strach ze se v tom nekde zabiju :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od DEDe »

dantasik píše:Nene :)
Coupe slo do vykupu se vsim i s CAI. Auto jezdilo gut. Ale sonata byla na cistici kure (tepovani a pod) a zrovna prijel majitel autosalonu prave stim Evem X. Tak sem vyskemral at me sveze a majitel to auto ani nesetril a ukazal mi vse co se s autem da delat - neskutecny i ja sem mel strach :)Opravdu kouzla. No pak jsem se teda domluvil jeste s rodici ze jim prenecham komplet sonatu a ja si poridim evo...:)Tak sem zjistil co me daji za coupe - dostal jsem 205 000Kc stim ze jsem jim tam nechal CAI, 2sady kol a puvodni sani. Pak jsem si sel jen vyridit papiry na evo a bylo...jeste teda jsem mel evo pujceno na vikend. V podstate v patek vecer (17:30) jsem se vezl evem jakoze ukazku. V nedeli v 10:00 jsem si ho jel pujcit. A v pondeli vracejda kde jsem se uz domlouval konkretni podminky...v utery jsem si ho sel vzit :)Ale ted uz jsem musel slibit i pred rodicema ze si dam pokoj pac ty meli v prvni chvili strach ze se v tom nekde zabiju :)
no mazec jen tak se prez vikend rozhodnou si koupit auto za mega to je pekny :wink: Vzorova laska na prvni pojezd. Jak vidis tak ukazkovy jizdy to se nevyplati to setrit hned jedno prodal :) 217 Kw to je ponekud jinej vykon to teda jo . Covece tak to oba hyundaje sli k panu a uz nejses vlastne hyundajak kurna skoda .
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od dantasik »

Sonatu maji sice rodice ale ne vsude muzu jezdit Evem...takze stejne sni budu jezdit i ja nebo si prohodime auta. A furt je sonata psana na moje jmeno :)Takze Hyundajak jeste stale a porad jsem :)

Jinak dylema bylo veliky. Vzhledem k tomu ze jsem chtel oturbit puvodne svoje coupe. Jenze po dlouhych debatach s hujerem me presvedcil ze je lepsi na to prdet kvuli tomu ze fakt najezdim hodne. Pak hlavne je velkej rozdil v mitsu a coupe. Predstav si sonatu a coupe dohromady + 4x4 a vzniklo by zhruba evo...Prijedu v nem urcite na jeden ze srazu pokud to nebude vadit ale doufam ze ne :)Bud na Roudnou nebo na moravu. Pak prijedu jeste sonatou pac ta je vysperkovana taky pekne. Spis vidim ze pokud budu moct tak roudnou vezmu evo a moravu sonatu :)Ale to se uvidi esli me tam budete chtet :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé GK 2007+ už jen 2,7l? ...a teď už ani to ne

Příspěvek od vipe »

dantasik píše:Spis vidim ze pokud budu moct tak roudnou vezmu evo a moravu sonatu :)Ale to se uvidi esli me tam budete chtet :)
To víš že jo. :D/ Jinak gratuliji ke koupi Dane.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“