1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Spokojenost s přístupem servisu???

ANO
17
71%
NE
2
8%
CIASTOCNE
5
21%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od rokolo »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jsem zjistil, že mi nejde vypnout autom. foukání klimy :(
Podle návodu jsem to při koupi vypnul a pohoda, po včerejší garančce mi to už nejde!
Dělali mi něco s airbagama a vypnuli baterku.
od té doby mi to nejde vypnout:(
A jsme doma :idea: přitom odpálili ty žárovky :!: Ještě může začít zlobit řídící jednotka a je vymalováno, ale nechci malovat čerta na zeď :arrow:

Zděněk napsal: Byla objevena na mé auto (podle VIN čísla) svolávací akce.
Problém: Uvolnění zkratovacího jazýčku (něco s airbagama)

Zkratovací jazýček.......myslím, že to je dost výstižné :!:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od Borek »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj, tak 1. servosní prohlídka je pryč.
Servis Pyramida Pruhonice (pobočka Pelhřimov)

Výměna oleje (5L) 1L 562 Kč 2810 Kč
Výměna filtru oleje 211 Kč
Výměna filtru klimatizace 810 Kč
Žárovka H4 (2x) 118 Kč
Drobný materiál 45 Kč

Celkem......................................3994 Kč[


Tak to je ranec :shock: :shock: :shock: .Dobře,že jsi to napsal.Alespoň ostatní vidí,kam nechodit na servis :( .
Olej mají předražený všude(také jsem nadával,když mě tam dávali Shell Helix Ultra 0W-40 za vyšší cenu,než se dal koupit v nejdražším litrovém balení na benzínce,ale o tolik předražený jako tvůj Castrol nebyl a olej je to opravdu jeden z nejlepších(výhradně používaný u Ferrari)-pro představu počítali něco kolem 550,-Kč/l,teď používám Texaco 5W-40 API SL za 120,-Kč/l-náplň 4l-balení po 5l),to stejné je s cenou filtru :shock:-origo v servisu počítali 130,-Kč(teď si měním sám-90,-Kč)a filtr klimatizace za 810Kč :shock: -nechápu :roll: -v Tiburonu je určitě větší a stojí do 300,-Kč(Filtron).
Tam fakt nasadili vysokohorské ceny :roll: .Co mě také vadilo jako tobě,že ani v Hradci Králové,ani v Pardubicích,nemohl člověk být u auta.Nebo kdyby bylo alespoň vidět nějakým okénkem na dílnu(jak tady někdo psal,že to mají jinde),tak je člověk klidnější,když vidí,že ti "OPRAVDU"alespoň ten olej vyměnili. :wink: A vrchol jsou ty prasklé žárovky-"náhodou praskly obě a zrovna když rozsvítili,aby předpisově dojeli ze dvora na dílnu" :D .To by mě vytočili pěkně do ruda :lol: .Origo Philips vydržely přes 50000km.
Takhle tam udělají pár garanček a když si to lidi mezi sebou řeknou,tak tam budou bez práce :mrgreen: .Škoda,že nejsi blíž-tady je malý,ale dobrý servis/prodejna Hyundai,s ochotnými a šikovnými lidmi-SAS Česká Třebová. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od Martun »

Zdarec! Na 1.servisni prohlidce jsem byl v Pardubicich. Tam jsem ho i koupil. Cenu uz nevim presne,ale neco kolem 4tis. Bez geometrie,tu jsem nechtel. Spokojenost byla, co se taky da skazit na vymene oleje a vycisteni klimy a filtru ze?:-) Ale reknu vam na rovinu ze kdyz jsem videl ty mlady kluky co to budou delat, tak jsem moc duvery v to nedaval. Kdybyste je potkali nekde ve meste, tak je poslete spis do zakladky,nanejvejs ucnak.. Uvidime dalsi prohlidku..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od rokolo »

Ještě mne tak napadlo, slyšel jste někdy někdo o té svolávací akci na "zkratovací jazýček" :?:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od Vilda »

Taky si myslím, že Zdenkovi ty žárovky ukradli !! Pan technik se podíval, uviděl kvalitní žárovky a normálně je vyměnil =D> Zdenda pak dostal do ruky nějaký vadný, co se jim tam někde váleji. Proto nikoho nenechají koukat na opravu, aby na tyhle levárny měli klid. U Renaulta jsem taky na dílnu nemohl, ale stál jsem za skleněnou stěnou a krásně viděl, co mi s vozem dělaji.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
peter culka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 čer 2008, 18:06
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od peter culka »

Ja by som mal isť na 1.servisnú s CRDičkom o pár dní, ale keď pozerám ceny oleja, tak sa mi robia kruhy pred očami, veď olej Castrol Magnatec 5W/40 si viem zohnať za 60€ a nie ako tu píšu 100€ a stačí 5l a nie 5,5l.Pravdepodobne pôjdem do DS alebo do TT, ešte si zistím hodinové sadzby. V BA to máme asi s daňou za "veľkomesto". Dúfam, že nebudú proti, keď budem mať vlastný olej.
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od majco »

peter culka píše:Ja by som mal isť na 1.servisnú s CRDičkom o pár dní, ale keď pozerám ceny oleja, tak sa mi robia kruhy pred očami, veď olej Castrol Magnatec 5W/40 si viem zohnať za 60€ a nie ako tu píšu 100€ a stačí 5l a nie 5,5l.Pravdepodobne pôjdem do DS alebo do TT, ešte si zistím hodinové sadzby. V BA to máme asi s daňou za "veľkomesto". Dúfam, že nebudú proti, keď budem mať vlastný olej.
pozri si príspevky z vlákna 3. garančka. aj rybana1 je od TT a predsa išiel do DS. tak ako všetci (vrátane mňa), čo sme boli na serviskách v DS sme boli spokojní. :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od rybana1 »

peter culka píše:Ja by som mal isť na 1.servisnú s CRDičkom o pár dní, ale keď pozerám ceny oleja, tak sa mi robia kruhy pred očami, veď olej Castrol Magnatec 5W/40 si viem zohnať za 60€ a nie ako tu píšu 100€ a stačí 5l a nie 5,5l.Pravdepodobne pôjdem do DS alebo do TT, ešte si zistím hodinové sadzby. V BA to máme asi s daňou za "veľkomesto". Dúfam, že nebudú proti, keď budem mať vlastný olej.
hodinove sadzby v TT a DS su rovnake
ja som uprednostnil DS kvoli tomu, ze si mozes priniest vlastny olej(na com dost usetris)
mozes si ho sice priniest aj v TT,ale do faktury ti napisu vetu: "Zakaznik si priniesol vlastny olej, technologicky nevhodny"
co sa mne osobne vobec nepaci :!:
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od Donald »

To si dovolili dost. U elantry CRDi předepisuje výrobce olej třídy API CE nebo lepší /viskozitu podle klimatického pásma, tedy úplně stačí 15W-40. Nepíše se tam nic o tom, že to musí být nejlepší a nejdražší Catrol nebo Shell ze smluvního servisu. Takže jsem si přinesl svůj minerál, který přesně odpovídal požadavku a pánové v Butovicích ani necekli.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od EB trupo »

tak aj ja už mám po 1. garančke, bol som na nej pred dvoma týždňami:
- výmena oleja (olej mi dali oni, viem moja sprostota :-()
- výmena filtra oleja
- kontrola a nastavenie geometrie
- obhliadka karosérie
chlapík pri tom strávil 2hod. a mňa to stálo rovných 210 eur = cca 6326 Sk - servis Spišská Nová Ves
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
juraj37
*
Příspěvky: 24
Registrován: 10 úno 2009, 21:24
Bydliště: Senica-SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od juraj37 »

Zdravim všetkých, chodte do Euroman Senica tam su dobre ceny a super personal. ochotní. pomôžu so všetkým, dajte mi vediet a ja Vam vybavim dobre ceny aj na ND, PS: pracujem tam... :D
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od peaty »

juraj37 píše:Zdravim všetkých, chodte do Euroman Senica tam su dobre ceny a super personal. ochotní. pomôžu so všetkým, dajte mi vediet a ja Vam vybavim dobre ceny aj na ND, PS: pracujem tam... :D
Aka reklama :lol: . Ale na druhej strane nemozem tvrdit, ze to nie je pravda, kedze zatial je z mojej strany spokojnost. Na prelome marca-aprila ma tam mate, tak uvidim, ci budem spokojny :D
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od adam221 »

juraj37 píše:Zdravim všetkých, chodte do Euroman Senica tam su dobre ceny a super personal. ochotní. pomôžu so všetkým, dajte mi vediet a ja Vam vybavim dobre ceny aj na ND, PS: pracujem tam... :D
Nazdar, toto sa mi paci... Zaciatom buduceho mesiaca idem na garancku.. Budem nad tym uvazovat.. Mozem byt na garance pri aute?
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od peaty »

adam221 píše:Nazdar, toto sa mi paci... Zaciatom buduceho mesiaca idem na garancku.. Budem nad tym uvazovat.. Mozem byt na garance pri aute?
Mozes... Aspon minuly rok to tak bolo :D
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
juraj37
*
Příspěvky: 24
Registrován: 10 úno 2009, 21:24
Bydliště: Senica-SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní prohlídka 1,5 CRDi

Příspěvek od juraj37 »

mozes pokial podpises papier ze si bol oboznameny o bezpecnoti ale len vynimoce, zakaznik by v servise nemal co robit! :hyu:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“