Jaký používáte mobil s Avic D3

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

karlmarx
*
Příspěvky: 20
Registrován: 18 dub 2007, 19:25
Bydliště: Brno

Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od karlmarx »

Chystám se ke koupi Samsungu Omnia (SGH-i900) a tak bych chtěl vědět, zda někomu funguje BT připojení k Avicu. Mám SE K750 a SE P1i, oba bez problémů fungují. A co Vy, přátelé? :roll:
Santa Fe 2.2 CRDi 114kW 2007 (na prodej)
Mitsubishi Carisma GLX (sold)
Opel Astra 1,4i (sold)
Škoda 120L (sold)
Reklama
 

Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Vlasťák »

Tak pozor!!! V návaznosti na předchozí diskuzi. Nové telefony jsou obrovský problém kvůli neustále snižovanému BT vyzařování z důvodu úspory baterie. Já jsem si vysnil "tel." HTC Diamond a po několika měsíčním ujišťování o dovozce, že se problém se spojením řeší mi oznámili že mám smůlu a Pioneer to řešit nebude. Tak mám sice v autě fantastické zařízení pro spojení s mob. telefonem (odskoušené na Nokii) a na uchu mám přenosný zařízení :(
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Jurajmt
*
Příspěvky: 19
Registrován: 04 lis 2007, 07:34
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Jurajmt »

Mne Omnia vobec nešla spojit tak som ju vymenil za nokiu N95 8G spojenie mam dobré len sa mi nedarí dostať zoznam tel do rádia.
Hyundai Santa Fe 2,2 Crdi manuál
http://www.novaplast.sk
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Hardcam »

Jurajmt: a mas kontakty nahrane na sim nebo v telefonu?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Zamo »

Používám N6300. Podporuje A2DP, AVRCP - hraje s BT Audio AVIC-D3 - spojení se ale musí provést ručně. Automaticky se připojí jen jako BT HF. Tel. kontakty do AVICu přenáší pouze jednotlivě - neumí dávky.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od karves »

Už se to tady řešilo. Zařízení s Windows Mobile (všechna HTC, Samsung Omnia atd..) jsou nekompatabilní s většinou pevně instalovaných BT. Podrobně se to řeší tady: http://jetwaremobile.com/. Se sílou signálu to nemá vůbec nic společného. Rozumějí si stejně jako maďar se svahilcem. Tam taky řvaní nepomuže. Většina BT zařízení má seznam kompatabilních zařízení a už jenom z jeho existence je jasné, že to snadné nebude. Standartní polohloupé telefony Nokia SonyEricsson apod fungují většinou bez problémů.
SF Elegance AT
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od karves »

Takže konkrétně SE S500i umí úplně všechno. Automaticky se připojí, jde kopírovat celý seznam, když pustím přehrávač propojí BT Audio a jde v pohodě ovládat jak z panelu, tak z volantu.
SF Elegance AT
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od dantasik »

Tak ja pouzivam v sonate HTC Wizard (MDA Vario) a jde to pouze s jetware. pak to chodi v pohode a Samsung U600 chodi v poho a dokonce jsem poslal i davkove seznam a beha v poho. U HTC Wizard po instalaci te aplikace ukazuje signal i silu baterie coz u U600 neukazuje.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Honza K
*
Příspěvky: 41
Registrován: 05 bře 2008, 11:46
Bydliště: Praha východ

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Honza K »

karlmarx píše:Chystám se ke koupi Samsungu Omnia (SGH-i900) a tak bych chtěl vědět, zda někomu funguje BT připojení k Avicu. Mám SE K750 a SE P1i, oba bez problémů fungují. A co Vy, přátelé? :roll:
Bez obav nakupuj.Po aktualizaci softu na : http://jetwaremobile.com/. Se připojuji v pohodě.Jen musím při nastoupení do auta znovu zapnout u telefonu BT jinak se nepřihlásí. To ale bude možná v nastavení.Ještě jsem neměl čas to nastudovat.
TERRACAN 2.9 MT
SF 2.2.CRDI AT ELEGANCE
IX 55 Premium
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Vlasťák »

Honzo K opravdu nejsem ajťák ale na to webu jsem nenašel podporu pro HTC Diamond, poradíš popřípadě i s postupem nahrání SW ? Moje agličtina is werry bad. :(
Díky
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Pavel M »

sonyericsson C 905+C702 oba v poho jak seznam ,tak hudba :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od karves »

Vzhledem k tomu, že poslední verze Jetware je z 18.8.2007 :!: , tak bych tlumil nadšení, a nejdříve si nějakým způsobem funkčnost ověřil. Každý mobil je jiný. U HTC je naprosto jiný HW u současných výrobků, než před dvěma léty. V každém případě je dobré si konkrétní typ ověřit. Kdyby to bylo tak prosté, nemuseli by výrobci vydávat seznamy kompatabilních zařízení :idea:
SF Elegance AT
Honza K
*
Příspěvky: 41
Registrován: 05 bře 2008, 11:46
Bydliště: Praha východ

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od Honza K »

karves píše:Vzhledem k tomu, že poslední verze Jetware je z 18.8.2007 :!: , tak bych tlumil nadšení, a nejdříve si nějakým způsobem funkčnost ověřil. Každý mobil je jiný. U HTC je naprosto jiný HW u současných výrobků, než před dvěma léty. V každém případě je dobré si konkrétní typ ověřit. Kdyby to bylo tak prosté, nemuseli by výrobci vydávat seznamy kompatabilních zařízení :idea:
U Omnie to fakt funguje v pohodě. Ale až po aktualizaci.
TERRACAN 2.9 MT
SF 2.2.CRDI AT ELEGANCE
IX 55 Premium
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od JoKo »

mam omniu a bez akychkolvek problemov sa mi sparuje vzdy s alpine 103bt {parrot bluetooth}. bt mam na telefone zapnute stale, takze len nastupim do auta potocim klucikom a uz sa to sparuje. nemam chut stale to vypinat, zapinat a zabudnut zapnut... aj tak mam 3baterky k telefonu, v aute mam nabijacku, doma mam nabijacku, v praci mam usb kabel...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Re: Jaký používáte mobil s Avic D3

Příspěvek od dudl »

JoKo píše:mam omniu a bez akychkolvek problemov sa mi sparuje vzdy s alpine 103bt {parrot bluetooth}. bt mam na telefone zapnute stale, takze len nastupim do auta potocim klucikom a uz sa to sparuje. nemam chut stale to vypinat, zapinat a zabudnut zapnut... aj tak mam 3baterky k telefonu, v aute mam nabijacku, doma mam nabijacku, v praci mam usb kabel...
](*,) ](*,) ](*,) #-o [-o<
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“