Řidičské umění.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Řidičské umění.

Příspěvek od rbrodsky »

Tak včera jsem jel u nás ve Šternberku přes ECCO HOMO kdo zná. Jezdí se tu závody dovrchu. Jedu si to v pohodě se svou Lantrou 1.8 GT a domáčkla se na mě nějaká nová nadupaná Audina A6. Tak před zatáčkou vracečkou jsem si podřadil a v pohodě jsem ji projel. Ten blb za mnou byl nalepenej na centrimetry. Při výjezdu ze zatáčky na to dupl tak jsem ho pustil a taky teda přidal a byl za ním (bezpečná vzdálenost ale držel jsem krok) a tak asi hleděl ža se za ním drží nějakej Hyundai v kopci. Příšla další zatáčka a jak to držel pod plynem tak mu začal ujíždět zadek přejel do protisměru a div se nerosekal o svodidla a přitom moje Lantra v té same rychlosti držela svůj směr a ani gumy nehvízdaly. Nechápu co stím udělal že najednou vyletěl. Bylo soucho čisto. Tak jsem hned spomalil a nechal jsem toho blbca s drahým autem co ani nemá to sví auto pod kontrolou jet dopryč.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od XMira »

Lidi dokazou hodne zajimavy veci - dneska jsem vyjizdel od baráku a na krizovatce proti me vyjizdela blondyna s puntem, ktery melo pootevrenou haubnu. Vzhledem k tomu, ze pak pokracovala smerem z mesta, kde urcite pojede s "vetrem o zavod", pozorne sleduji dnes cely den zpravy z regionu :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od dantasik »

rbrodsky píše:Tak včera jsem jel u nás ve Šternberku přes ECCO HOMO kdo zná. Jezdí se tu závody dovrchu. Jedu si to v pohodě se svou Lantrou 1.8 GT a domáčkla se na mě nějaká nová nadupaná Audina A6. Tak před zatáčkou vracečkou jsem si podřadil a v pohodě jsem ji projel. Ten blb za mnou byl nalepenej na centrimetry. Při výjezdu ze zatáčky na to dupl tak jsem ho pustil a taky teda přidal a byl za ním (bezpečná vzdálenost ale držel jsem krok) a tak asi hleděl ža se za ním drží nějakej Hyundai v kopci. Příšla další zatáčka a jak to držel pod plynem tak mu začal ujíždět zadek přejel do protisměru a div se nerosekal o svodidla a přitom moje Lantra v té same rychlosti držela svůj směr a ani gumy nehvízdaly. Nechápu co stím udělal že najednou vyletěl. Bylo soucho čisto. Tak jsem hned spomalil a nechal jsem toho blbca s drahým autem co ani nemá to sví auto pod kontrolou jet dopryč.
Proste to neukociroval :)Nepustil plyn a pak mel pridat potazmo si mel lip naject:)
Nekdo kdo dostal od papinka prasule na karu nebo si ji doma vypujcil a mysli ze kdyz ma 4kruhy ze je to buh vi jaky auto :)
A vsadim se ze to urcite byl nejakej chrochtak (nafta) :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od pepan »

ecce je mazec.tohle mě dělaj tady každou chvíly,tady jsou ještě ti magoři s fábiema se spojlerama a maj 60kw a držej se mě za zadkem.v kopci nemaj šanci na rovince top mastím 120 tak mě předjedou aspon ve vesnici.ubožáci
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od rbrodsky »

Co jsem si koupil Lantru tak během toho půl roku co s tím jezdím mi připadá že okolní řidiče nějak dráždí ten nápis na kufru 1.8GT. Ono je to hodně živý autíčko. Na těch 127 koníků a váhu 1100kg to je supr svezení. Ale já to využívám jen na rovinkách a do kupců nebo na dálnici. V zatáčkách raději nezkouším hranici fyzikálních možností abych neohrožoval sebe a okolní řidiče a spíš jezdím opatrněji abych to měl vždy pod kontrolou a měl nějakou razervu narozdíl od ostatních.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od viki_ »

rbrodsky píše:...okolní řidiče nějak dráždí ten nápis na kufru 1.8GT...
Taky se mi zda - viz muj podpis :mrgreen:
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Řidičské umění.

Příspěvek od shwaara »

Ostatni ridice az neuveritelne drazdi antiradar na skle:) Mam zlatou sonatu bez jakychkoli uprav a napisu. Dokud jsem mel AR schovany v narazniku, nemel jsem zadne problemy se zavodniky a lepenim na prdel. Kdyz jsem si ho pichl na sklo, hned denne potkam aspon jednoho takovyho typka:)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Odpovědět

Zpět na „Pokec“