Pneu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
puma
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 úno 2009, 19:07

Re: Pneu

Příspěvek od puma »

no ja mam nove na galisi tje 235ki
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od pepan »

já sháním právě,letní nejlépe a klidně jetý aspon 5mm
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
puma
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 úno 2009, 19:07

Re: Pneu

Příspěvek od puma »

no na leto mam zase 265 kumho take 80 percentne na predaj ked tak
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od pepan »

já mám 265univerzály ale ty sem chtěl nechat třeba na zimu a koupit letní třeba i 265 nebo 235ale letní.kdybys věděl tak napiš :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
puma
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 úno 2009, 19:07

Re: Pneu

Příspěvek od puma »

zimne mam este jedni continental 235 najazdil som nanih tak okolo 500km tje kumha bi som predal tak za 6000 tisic ale o letnih sa skusim popitat
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od pepan »

poptej,dík
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
thunder
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 bře 2009, 12:04
Bydliště: Trencin - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od thunder »

ten vzor, co ma snek je popisovany ako 30% cesta 70% teren. mam rovnaky vzor, ale od vyrobcu fedima. vola sa extrene evolution, rozmer 31x10,5x15 a ma naviac spevnenu bocnicu a na nej tiez drapak.
na to, ze su to primarne terenne pneu, oznacovane ako MT, idu na ceste potichu a maju solidne vedenie. su to ale protektory, tak ako vranik, takze su dost tazke.
som s nimi max spokojny, na ceste aj v terene...
treba povedat, ze rozmer nesuhlasi s technicakom (drazdia policajtov), pneu je vacsia a auto sa zda byt lenivejsie. prejazdnost v terene vsak neporovnatelne lepsia...
dudus
*
Příspěvky: 30
Registrován: 14 úno 2009, 21:26

Re: Pneu

Příspěvek od dudus »

Na ty protektory pozor.Mně bouchnul na zadku ve 120 na dálnici při předjíždění kamionu.
Měl jsem co dělat to ukočírovat.Ta guma se roztrhala na cáry.Ale nevim jak byly starý.Třeba už přesluhovaly.
Každopádně od té doby nechci protektory ani vidět. [-X
Uživatelský avatar
thunder
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 bře 2009, 12:04
Bydliště: Trencin - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od thunder »

nie je protektor ako protektor. ked ti natavia len behun, je to ine ako ked sa robi uzavrety celoplast. chodim na nich dost brutal teren po roznych povrchoch, ale zatial nemali najmensi problem, dokonca ani defekt. ale skutocne by som si dal velky pozor na to, od akeho vyrobcu to je. fedima je spicka, veril by som aj vranikovi.
hovori sa este, ze protektor je problem vyvazit. na velkej offroad gume je ten problem vseobecne a na protektoroch mam tolko zavazia ako aj na origo bfg at pneu na druhom aute.

pravda je, ze na tom nechodim velke rychlosti. aj ked 140 zvladnu obidva moje offroady ked treba, tak na nich chodim do 100, aj po dialnici. rychlejsie len zriedka a aj to kratkodobo...
dandy008
*
Příspěvky: 93
Registrován: 24 lis 2008, 09:24
Bydliště: Ostrava

Re: Pneu

Příspěvek od dandy008 »

To máš dost odvahu. Mě se zdá, že celoprotektory jsou do 120-140km/h. Já jezdím na celoprotektorech u Jeepu stále a nikdy jsem neměl nejmenší problém. Je, ale pravdou, že mi nevydrží déle než Tři roky. Spíše dva. Na osobák bych, ale protektor nedal. S ním lítam i 170 a to bych měl strach, že se roztrhne. :twisted: :twisted:
H.Galloper 2.5 D TCI, 2001
Kawasaki ZZR-1100
Co ti ujede, nedoháněj. Život máme jeden.
Uživatelský avatar
thunder
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 bře 2009, 12:04
Bydliště: Trencin - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od thunder »

odvahu v com? v terene? tam su tieto celoplaste lepsie ako fabricke pneu. videl som uz niekolko skaredych bocnych prierazov, co je na celoprotektore ovela menej pravdepodobne. tiez pri podhusteni celoplast lepsie drzi tvar, neborti sa tak ako pneu na makkych bocniciach.

na dzip by som si dal kludne tiez celoprotektor rovnakej znacky aj vzoru, ale 33´protektory sa vraj nerobia na 15´disk a vacsi tam nechcem. tak som asi odkazany na nejaku fabricku BFG MT, alebo nieco podobne. :(

na obrazku vidiet vzor aj bocnicu... (btw. taham patrola... :D )
Přílohy
gall.jpg
gall.jpg (72.35 KiB) Zobrazeno 1157 x
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od pepan »

já do protektoru nejdu,mám špatný zkušenosti.raděj připlatím a mám klid.ikdyž ted naháním z druhé ruky páč mám univerz a potřebuju aspon zimní.léto odjezdím s 265tkama
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
dandy008
*
Příspěvky: 93
Registrován: 24 lis 2008, 09:24
Bydliště: Ostrava

Re: Pneu

Příspěvek od dandy008 »

Ahoj Thuny.. Pěkný kraťas,já mám dlouhý. Na kolik máš ten naviják t.
H.Galloper 2.5 D TCI, 2001
Kawasaki ZZR-1100
Co ti ujede, nedoháněj. Život máme jeden.
Uživatelský avatar
thunder
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 bře 2009, 12:04
Bydliště: Trencin - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu

Příspěvek od thunder »

5,5t vraj cinsky, ale taha pekne. montaz mi robil profesionalny upravca v ziline a je to fakt profi praca.

na jeepe mam 4,5t a nie je o nic horsi, vytiahnem s nim z blata takeho isteho patrola, ako aj s tym silnejsim :mrgreen: .

a keby bolo moc zle, tak mam k nim kladku, takze dvojnasobna tazna sila. problem skor je, ze obe auta su prilis lahke a tahaju sa na zabrzdenych kolach k tahanemu. musim casto hladat vhodnu terennu nerovnost pod kolesa alebo sa uvazovat k stromu.

inak, montaz navijaku vpredu ma zvlastny efekt... prestanes zapadat v smere navijaku a zarucene vzdy zapadnes tak, ze by ti pomohol jedine zadny... :mrgreen:

toto je ale skor na inu temu, tato by mala byt o pneu...
Uživatelský avatar
šnek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 03 bře 2009, 21:44

Re: Pneu

Příspěvek od šnek »

ty vado tak couvej a budes mit navijak vzdy tam kde ho potrebujes :D/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“