Quick start module set

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímhle startovacím modulem.

http://www.koreanautoimports.com/store/ ... ts_id=1645
Reklama
 

PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

Nikdo nic :( ?
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Borek »

No,podle mě je to blbůstka k ničemu.Startování tlačítkem-proč :?: :roll: .Nevidím v tom žádný přínos,spíše naopak. 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

Já nevím mě se to vždycky na autech líbilo.Jsou to možná zbytečne vyhozený peníze, ale prostě mě láká jen přijít a zmáčknout tlačítko :D :shock:
Uživatelský avatar
Peťan
**
Příspěvky: 102
Registrován: 31 pro 2008, 12:50
Bydliště: Široký Důl
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Peťan »

Každý má svůj vkus,mě se to taky docela líbí.Ale zkušenosti s tím nemám.Jedině se zeptat někoho kdo má Lagunu II
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Lhoty »

přímo s tímhle zkušenost nemám, ale tlačítkem startuju Trabanta i Audinu a je to lepší a rychlejší :D


BTW: neviděl jsem tvoje coupe někde kolem Protivína?
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od LongStar »

karamad to ma v bmw 1 uz v zakladu a je to celkem dobry:) ale on ma jeste tu kodovaci kartu kterou musi zastrcit nez zmackne cudla:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Quick start module set

Příspěvek od Hardcam »

Prali nemas nahodou auto jeste rok v zaruce? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

Myslíš,že bych tím ztratil záruku? I kdybych si to udělal v autorizovaným servisu.Nevím no.Se na to musím zeptat až si tam pojedu udělat ten klíč.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Borek »

LongStar píše:karamad to ma v bmw 1 uz v zakladu a je to celkem dobry:) ale on ma jeste tu kodovaci kartu kterou musi zastrcit nez zmackne cudla:)
To je vůbec luxusní :lol: .Nejdříve někam strkat kartu,potom jinde šátrat po tlačítku.....to je fakt vychytávka :lol: .A při vystupování zase šátrat po tlačítku,chcípnout a šmatlat ve tmě po kartě...no super :mrgreen: .Jestli není lepší zastrčit klíček a otočit s ním,co :?: :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Tringi »

Ve chvíli, kdy to bude fungovat alá imobilizér s trošku větším dosahem, tak bych to bral.

Kartu s čipem mít v peněžence, sednout do auta, zmáčknout čudl a jet by bylo hezké. Jenže stejně člověk musí to auto nejprve odemknout dálkovým ovladačem, takže stejně něco vytahuje z kapsy. Možná kdyby někdo vymyslel, jak to spojit se zámkem, tedy že by klika povolila, jen pokud jsem s tou kartou v dostatečné blízkosti, tak by to bylo ještě zajímavější. Jenže to by chtělo jinou konstrukci zámku a mnohem výkonnější RFID vysílání, které by zase mělo větší nároky na baterii (nebo alespoň frekvenci jízd).

Ve chvíli kdy si to necháš namontovat, tak to budu očumovat a budu ti určitě závidět, ale prozatím nevidím praktický přínos.

Efektní to ale rozhodně bude 8) Koneckonců, kdyby nešlo o efekt, tak nemontuju nápis Tuscani, chromované prahy, nevylepšuju osvětlení a neměním boční blinkry, žejo :lol:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

No já vím je to taková kravinka,ale prý to tak funguje,že máš u sebe čip přiložíš a zmáčkněš.No chtěl jsem jen slyšet názor.Jde mi taky jen o efekt.
Efektní to ale rozhodně bude Koneckonců, kdyby nešlo o efekt, tak nemontuju nápis Tuscani, chromované prahy, nevylepšuju osvětlení a neměním boční blinkry, žejo
Přesně jak píšeš.Prostě bych rád zaexperimentoval a trošku něco pozměnil.O tom ty doplňky jsou ne :)
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Limitz »

Tringi píše:Ve chvíli, kdy to bude fungovat alá imobilizér s trošku větším dosahem, tak bych to bral.

Kartu s čipem mít v peněžence, sednout do auta, zmáčknout čudl a jet by bylo hezké. Jenže stejně člověk musí to auto nejprve odemknout dálkovým ovladačem, takže stejně něco vytahuje z kapsy. Možná kdyby někdo vymyslel, jak to spojit se zámkem, tedy že by klika povolila, jen pokud jsem s tou kartou v dostatečné blízkosti, tak by to bylo ještě zajímavější. Jenže to by chtělo jinou konstrukci zámku a mnohem výkonnější RFID vysílání, které by zase mělo větší nároky na baterii (nebo alespoň frekvenci jízd).

Ve chvíli kdy si to necháš namontovat, tak to budu očumovat a budu ti určitě závidět, ale prozatím nevidím praktický přínos.

Efektní to ale rozhodně bude 8) Koneckonců, kdyby nešlo o efekt, tak nemontuju nápis Tuscani, chromované prahy, nevylepšuju osvětlení a neměním boční blinkry, žejo :lol:
takový systém DO už myslím existuje, když se přiblížíš k autu tak se odemkne a když se vzdálíš tak se zase zamkne
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Quick start module set

Příspěvek od PraliWAR »

Nevím jestli odemyká auto.Ale takhle to funguje u Laguny.Co teda já vím.Prostě stačí mít u sebe ten chip a můžeš startovat.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Quick start module set

Příspěvek od Rexcor »

Veracruz má taky bezklíčkové odemykání:-)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“