Teplota v autě i venku

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Fidži
*
Příspěvky: 47
Registrován: 22 říj 2008, 21:42

Teplota v autě i venku

Příspěvek od Fidži »

Zdravím všechny svatý féčkaře, od listopadu jsem majitelem Santa Fe 2.0 CRDi, 82 kW r.v.2001. už delší dobu sleduji toto fórum, ale zatim jsem neměl potřebu psát, ale zlé časy nastali. Mám tam automatickou klimu a už dva týdny mi ukazuje venkovní teplotu 50°C a když si chci v autě zatopit, musim až na maximálku 32°C, ale pořád to neni ono, jakmile to stáhnu o půl stupně, už fouká studenej.Dříve to nedělalo, krásně to ukazovalo venkovní teplotu a topit jsem si taky mohl. A za těch mrazů se mi ještě stávalo, že když jsem jel z kopečka nebo jsem stál na volnoběh, tak mi klesala i teplota motoru, musel jsem dát před chladič kus kartonu, asi nedovírá termostat. :(
Pomůže někdo, kde je problém???
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Teplota v autě i venku

Příspěvek od Pavel M »

Jestliže ti ukazuje venkovní teplota +50stupnů celsia,tak bude asi porouchaný venkovní čidlo teploty a tudíž by ti to mohlo špatně topit jelikož automatická klima potřebuje znát udaj o venkovní teplotě.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Fidži
*
Příspěvky: 47
Registrován: 22 říj 2008, 21:42

Re: Teplota v autě i venku

Příspěvek od Fidži »

Aha, děkuju a ještě kde bych ho našel, lezl jsem pod autem, koukal kde se dalo ale nenašel :roll: .Díky
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Teplota v autě i venku

Příspěvek od Pavel M »

před chladičem myslím,že je na levé straně při pohledu zepředu,takže napravé :D ve směru jízdy
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
bahamen
Příspěvky: 6
Registrován: 16 bře 2009, 18:16

Re: Teplota v autě i venku

Příspěvek od bahamen »

Zdravim, vyskytl se mi stejny problem...nevite, kde se da takove cidlo sehnat, a jestli je vymena uzivatelsky proveditelna..nechce se mi jezdit do servisu jen kvuli tomu.
Santa-Fe-2.0-CRDi. 2002
HGeza
*
Příspěvky: 54
Registrován: 07 srp 2007, 06:55
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota v autě i venku

Příspěvek od HGeza »

bahamen píše:Zdravim, vyskytl se mi stejny problem...nevite, kde se da takove cidlo sehnat, a jestli je vymena uzivatelsky proveditelna..nechce se mi jezdit do servisu jen kvuli tomu.
Vymeniť sa to dá aj doma, je to podobné ako zapalovacia sviečka a je pripojené cez konektor. Len je k nemu zlý prístup.
Vlastním Santa Fe 2.0 CRD 4x4 rv. 2004, dovezené z Francúzska.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“