zvýšeni vykonu motoru

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

zvýšeni vykonu motoru

Příspěvek od honzik »

Tak jsem pátral jak by se dal zvýšit výkon u své lantry a našeš jsem ABCTUNING a takhle mi odpověděli.Zdravim Vas pane,
posilam Vam dle Vaseho zajmu o informace k nacipovani odpoved na
Vas dotaz s nabidkou kde mate do konce tohoto mesice aknci cenu na
upravu se slevou -2000Kc z oficialni prodejni ceny u vaseho motoru
2.0i 16V - 102kW salonum ktera je 10.900kc, jelikoz delame upravy
pro salony na nove vozy mame i s timto motorem velke zkusenosti a
proto mohu take vrele doporucit, uprava trva asi necelou hodinu a
nasi nejnovejsi jedinou technologii jde jen o prehrani noveho
softweru pres diagnostickou zasuvku ve vozidle z noteboaku, nedela
se tedy zadny mechanicky zasah ktery by sel nasledne poznat pri
kontrole na servisu nebo mel jakkoliv vliv na snizeni zivotnosti
motoru ktera je po uprave pak standartne zachovana a v norme, na
upravu pak mate zaruku ktera je 5.let a vztahuje se jak na motor
tak ridici jednotku, do mesice od upravy delame navic bezplatnou
diagnostickou kontrolu kde se vse kontroluje aby to pak bylo vse
bez zavad a s Vasi maximalni spokojenosti, zvyseni vykonu je o
18PS, kroutici moment +32Nm a spotreba pak klesne v prumeru po
uprave o -1.2 litru dolu pri stejnem stylu jizdy.Celkem zajímavé ne?Asi do toho pojdu.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Miras
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2006, 21:33

Příspěvek od Miras »

no nevim clovece ale na ABC tuning sem neslysel nic pozitivniho taky sem tam nasel ze cipujou ten motor co ted chci ze 169 koni na nejakejch myslim ze 208 a je to atmosfera a kroutak taky hodne moc ale pokud se do too pustis tak si s tim jed na brzdu a po uprave taky ale mam pocit ze ti vykon spis klesne jak sem se dovedel od nespokojenych klientu. Jestli ti muzu doporucit tak si to nec cipnout v Hyundai prej to taky delaj ale nevim parametry a co za to chtej....
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Od ABS kamarad cipoval novyho Espace, psal jsem to uz jinam...prijeli, vlezli si na zahradu, takovy 2 vorezprutove, vyhnali kamose do domu, opravdu asi tak tu hodinu tam meli napichlej notas...pak ho zase zavolali, ukazali mu na notasu spoustu extra cool barevnejch krivek, kde i popelar pozna, ze ted to ma o sto kobyl vic, vystavili fakturu a nazdar...auto pak bylo asi 2x po roce na kontrole...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Odpověd od ABC stále stejná jako akční cena,nejnovější technologie a chování jak praví Hardcam.Podivej se do jiných sekcí,už se to tu řešilo mnohokrát. :wink:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Je to fakt individualni, u ABC je velmi podivne chovani a pozdejsi zpusob reklamace jak u ABC tak u Hyundaie, taky to muze skoncit tak, ze auto nepojede a ty se budes soudit atd. atd...chce to cist, cist a cist a taky volat a volat, treba do Hyundai a konkretne se je zeptat na ABC Tuning ci jinou firmu...aby to bylo koser...u Renaulta mimochodem v servisu nepoznali, ze to je ciply...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Zkusil jsem stejný motor čipnout u stejné firmy před více než 9 měsíci.
Mohu pouze sdělit, že se přidaný výkon projevuje zejména ve středních otáčkách a spotřeba není rozhodně vyšší,což mi potvrdil i zimní provoz.Pohybuji se nyní na úrovni 8 lt a podíl město a mimo město
40:60.
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Lado píše:Zkusil jsem stejný motor čipnout u stejné firmy před více než 9 měsíci.
Mohu pouze sdělit, že se přidaný výkon projevuje zejména ve středních otáčkách a spotřeba není rozhodně vyšší,což mi potvrdil i zimní provoz.Pohybuji se nyní na úrovni 8 lt a podíl město a mimo město
40:60.
Takže jsi spokojeny?Je to opravdu znat mam 2 litra a čipem by šel vykon o 18koni což je dost zajimamě ale spíš mě zajima ten kroutak.No uvidim ještě se poptam co a jak.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Odpovědět

Zpět na „Tuning“