Nahradne Diely

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
QlimaxXx
*
Příspěvky: 24
Registrován: 07 srp 2008, 14:03
Bydliště: Stará Ľubovňa
Kontaktovat uživatele:

Nahradne Diely

Příspěvek od QlimaxXx »

Zdravím všetkych accentakov :D Mam accenta z roku 95´ som s nim maximalne spokojny čo sa tyka vykonu spotreby su to velmi žive autička a nie nejaky peňaženko žruti :D Ale mam jeden strašny velky problem pred začiatkom zimy sa mi rozklepali zadne silenbloky a po tejto krutej zime je to v takom stave že možem rukou pohnuť zadne koleso ked stoji auto v klude bez zatiahnutej ručnej brdy a zo zaradenou rychlostou v hroznom stave to je normalne sa stym bojim jazdit. zhanal som vsade po servisoch v mojom okrese ale nikde mi nepomohli vsade mi povedaly iba jedno : je to auto od tych "šikmookych" a mi s nimi nemame nič spoločne a ani nevieme pozhanať nahrad. diely na neho. a tak sa obraciam na vas či nahodou neviete nejaku internetovu stranku z auto sučiastkami kde by som našiel diely na zadnu napravu lebo fakt som zufali teraz bola na slovenska akcia ze ked das zošrotovat auto ktore je starsie ako 10rokov tak dostaneš zlavu na nove auto 2000až 3000eur ale mne je velmi luto dať accentika zošrotovat aj ked ma zadnu napravu v skoro nepojazdnom stave ale chcem si ho nechata chcem ho dat dokopy aby bol štastny on a aj ja :D tak preto vas prosim ci nevie niekto kde by som tie bloky zohnal lebo mne už došli všetky napady a zdroje dufam ze mi niekto pomoze lebo accentik už druhy tyžden stoji bezhybne na parkovisku a je velmi smutny :cry: :hyu:
Hyundai Accent 1.341 GLS 64,49KW r.v.95 :D

Masažny stroj :D KenWooD SubWoofer 1000watt RMS :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahradne Diely

Příspěvek od dzakobo »

ahoj mrkni na www.autokelly.cz, nebo elite-cat.cz. maj tam vsechno na vsechno :)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
QlimaxXx
*
Příspěvky: 24
Registrován: 07 srp 2008, 14:03
Bydliště: Stará Ľubovňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahradne Diely

Příspěvek od QlimaxXx »

dzakobo píše:ahoj mrkni na http://www.autokelly.cz, nebo elite-cat.cz. maj tam vsechno na vsechno :)
sws tu stranku už poznam dlhši čas ale silenbloky tam na mojho milacika nemaju akurat som z nej objednawal tlmice brzd. doštičky a spojku
Hyundai Accent 1.341 GLS 64,49KW r.v.95 :D

Masažny stroj :D KenWooD SubWoofer 1000watt RMS :P
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Nahradne Diely

Příspěvek od Rybář »

Podle mě to není takový problém, v originál :hyu: servisu je určitě mají, jinak jsem je viděl na http://www.automatejcek.cz nebo je určitě budou mít v AutoPB v Klatovech....
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahradne Diely

Příspěvek od mayq »

Na predne ramena nieje na SVK problem zohnat ale na zadne som tu nevidel este nikde. V Cechach ste na tom o poznanie lepsie... V AutoMatejcek by to mali byt k zohnaniu
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: Nahradne Diely

Příspěvek od mario74 »

Skus v Presove f. POLY-Trade , zatial mi zohnali vsetko co som potreboval.
Nemas to daleko.
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“