veracruz

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

veracruz

Příspěvek od tomki »

ma udajne prist uz koncom tohto roka ale vie niekto aka bude cena???
bude omnoho lepsi ako fecko takze ma zaujima ci to nebude s cenou prehnane. Ma niekto info??
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

tipuji o cca 30% dražší než SantaFe, aspoň podle trhů, kde se již prodává
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
hrdka
Příspěvky: 1
Registrován: 10 úno 2008, 19:36

Příspěvek od hrdka »

Podle serveru www.novinky.cz má stát kolem 1,2 mil Kč a v Evropě bude vystupovat pod označením IX 55 :lol:

http://www.novinky.cz/clanek/125756-hyu ... vropy.html
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Příspěvek od tomki »

nech sa vola ako chce ked bude mat taku vybavu a hlavne taky motor tak nie je o com diskutovat
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lesanek1949 »

Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Na Denker jsem taky koukal, ale ta cena je za základ dost, čekal jsem poněkud míň.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
clay
**
Příspěvky: 151
Registrován: 29 čer 2007, 22:03

Příspěvek od clay »

Ahoj Veracruz,

trochu toto tema oživím. :?:
Svezli jsme se - mají ho v Praze, má snad přijít do konce roku do prodeje.
Nyní je v 3,8 V6 s automatem 6st a úpravou na N1 - takže nemohu sloužit jak to vypadá na třetí řadě sedadel. Jinak interier na vysoké úrovni - spíš k limuzině.
vnitřní protor velký, ale člověk se tam neztrácí. vše je tam, kde to čeká.
k nastupování na přední sedadla pomohou madla na rámu dveří. Velmi dobrá seřiditelnost sedadla x volant x pedály ( pedály se dají elektricky polohovat ).:shock:
Motor to je pošušňáníčko - ticho a tah. Zdravě se ozývá až na 5 000 otáček. Doufám, že za nás nerozhodnou a nebudou dovážet je diesly.
v porovnání se SF 2,7 to na stejné rychlosti na dálnici točí o 500-700 otáček méně.
Na druhé řadě sedadel bude možná přeprava tří osob i na delší trasy - Veracruz je příjemně širší než Santík. Sedadla jsou z měkčí kůže a lépe polstrovaná - zdálo se mi, že lépe vedou v zatáčkách než u Santíka z roku 2004.
Má různé vylomeniny - jako chlazenou schránku na nápoje, komunikační zrcátko pro možnost kontroly např. dětí na zadních sedadlech.
Bude to asi těžší rozhodování mezi provedením s 5 sedadly, kdy není vzduchové pérování a je pouze dvouzónová klima a však k dobru nějaký ten litr prostoru v kufru
a 7 místnou verzí, kde je třízónová klima - třetí zóna samostatně ovládaná z druhé řady sedadel.

no co mám povídat - jsem nalomen - bude rozhodovat dostupnost a cena. Případně jaké budou překážky dovozu z chudších zemí, kde si nemohou dovolit za auto tolik zaplatit....USA, Kanada :wink:

clay

PS: omlouvám se zdeňkovi76 - nevěřil jsem, že šikmoočci maskují své příčně uložené šestiválce kryty, které navozují dojem podélně uloženého šestiválce - na vlastní oči jsem se přesvědčil. :oops:
Santa Fe 2,7i V6 + Santa Fe 2,4i - nyní LPG sekvence
(Toyota Carina E Combi; Ford Sierra 1,8 TDi ; Sonata 2,0 16v odpočívá v Hyundaiáckém ráji s 375 000 km
Škoda 125 L ; Škoda 120 GLS; Škoda 1100MB; Škoda 110L; Škoda Octavia Combi 1963)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Přesunuto :arrow:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: veracruz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

ix55 se má začít prodávat 1. listopadu 2008. Ceny se mají pohybovat v rozmezí cca Kč 850.000,-- (možná ale 890.000,--) až po zhruba Kč 1.200.000,--. Zatím nemám informace o tom, zda se bude dovážet i benzín nebo jen CRDi, ale zkusím zapátrat. Označení mě neskutečně štve. Když se o tomhle debilním způsobu označování začalo mluvit, tak bylo slibováno, že SUV si jména ponechají. Bohužel to byla lež a tak se z Veracruzu stalo ix55, Santík bude dle všeho ix45 a Tucson bude v roce 2010 přejmenován na ix35 (s příchodem nové generace, která by měla vznikat již v Nošovicích). Nejvíc mě ale děsí ztráta jména SONATA a nahrazení i40 :evil: :evil: :evil: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: veracruz

Příspěvek od Tringi »

Mr. HYUNDAI píše:... Označení mě neskutečně štve. Když se o tomhle debilním způsobu označování začalo mluvit, tak bylo slibováno, že SUV si jména ponechají. Bohužel to byla lež a tak se z Veracruzu stalo ix55, Santík bude dle všeho ix45 a Tucson bude v roce 2010 přejmenován na ix35 (s příchodem nové generace, která by měla vznikat již v Nošovicích). Nejvíc mě ale děsí ztráta jména SONATA a nahrazení i40 :evil: :evil: :evil: .
Taky mi nové značení zrovna dvakrát nesedí. My kupéčkáři jsme z toho jediní vyvázli, ale to asi jenom proto, že Coupé by mělo rokem 2008 skončit :cry: ...jinak si nedokážu představit co by z toho udělali i35? i45? isXY?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: veracruz

Příspěvek od zdenek76 »

fakt škoda, číselný označení je strašný, třeba to nakonec bude iX5538 iX5530 apod. :D

Jinak benzin doufám nabízet budou, byli by sami proti sobě, prodejnost benzinových aut jde raketově nahoru a s výhledem na alternativní paliva je to rozumná volba
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: veracruz

Příspěvek od Borek »

Také si ťukám na čelo,který chytrolín vymyslel to geniální číselné označení. :roll: Jména byla lepší :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: veracruz

Příspěvek od Rexcor »

No tak jména byla lepší u zaběhnutejch modelů. Jinak se mi ale I30 jako jméno líbí, ale stejnak první věc co bychom asi všichni začali shánět bude normální jméno místo čísel na naše auta. Kor na Veracruze. Takové hezké jméno a oni z toho udělají číslo. A já se tak těšil, až se nějaké auto bude jmenovat Pardubice.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: veracruz

Příspěvek od santafe007 »

Nové označení se mi hodně líbí, jakož i auto samotné. Název evokuje označení Lexus, což bylo podle mě cílem.

Mě jen trochu mrzí, že auto stojí stejně co jsem dal předloni za SnataFe, tedy 1.200.000 Kč
Je to přesně to, co bych chtěl a má to přesně to, co mi scházelo.
Jako Tribeca má ventilaci oddělené klimatizace i ve střeše. Jako AUDI Q7 má dost místa na třetí řadě sedadel.
Má to dieslový šestiválec a šestirychlostní Tiptronic.
Lepší a prostornější interier a kvalitní materiály. Paměť elektrických sedadel (v SF si to furt s ženou přenastavujeme)
Super strereo Infinity
Má to originální xenony.
A pod střešním oknem je pořád dost místa na hlavu. :)

Prostě parádní auto.

Všem, kdo ho vlastní či budou vlastnit do od srdce přejí!
A po mých kladných zkušenostech se SantaFe bych neváhal ani chvíli. Hyundai mě přesvědčil a s oblibou říkám, že ve výsledku je SantaFe lepší než má předchozí AUDI S6 TDI Quatro v maximální výbavě.
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Odpovědět

Zpět na „iX55“