Accent vs Chevrolet Aveo

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Andy4 »

...neviem na aký dlhý čas si autor threadu plánuje auto nechať, ale chcel by som ho upozorniť na fakt úplne minimálnu ochranu ACCENTA proto korózii. !! Auto bude mať 3 roky a aj po lakovaní vrámci záruky veselo hnije ďalej, na nových a nových miestach. Mrzí ma to, lebo predajca aj napriek robí zo mňa vola a preto už to rieši právnik. Už naozaj nikdy v živote neurobím chybu a nekúpim nové auto ako novinku a pre ten prístup predajcu a hlavne dovozcu už nikdy HYUNDAI [-X !!!!!! Je mi to ľúto, lebo s new accentom som tu bol medzi prvými, plný eufórie a skončí to asi na súde. :evil: :cry:

VRAJ MECHANICKÉ POšKODENIE Z VNÚTORNEJ STRANY KUFRA Takto pehaté je celé auto !

Obrázek
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Espero »

Chevrolet Aveo je vyráběné v Koreji v bývalém Dewoo. Problém je v tom, že fabrika patří Američanům (General Motors) a ti jsou v těžkých problémech. Jestliže nedostanou injekci od vlády, budou muset asi restrukturalizovat, prodávat aktiva na kompenzaci ztrát a zeštíhlovat. Pak se naskýtá otázka, nakolik by takovýhle nákup nebyl riskantní z hlediska možných problémů při zajišťování servisu a náhradních dílů. Tenhle problém Daewoo postihl už na přelomu tisíciletí a tady se to projevilo tak, že se u nás na dobré 2 roky rozpadla prodejní a servisní síť. Já o problémech věděl z práce, měli jsme financovat nějakých 10 miliard pro české Daewoo Avia a když jsem analyzoval situaci korejské matky, rozhodl jsem se tam finančně neangažovat, neboť bylo jasné, že je to na bankrot, což se stalo o 2 roky později, tihle bumbrdlíčci než krachnou tak se potácejí dost dlouho. (Měl jsem v té době taky Daewoo, celkem nové kolem 40 tisíc najeto, ale zbavil jsem se ho kvůli tomu pro jistotu a udělal jsem dobře.)
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od pepan »

je to o kuse. nemělo by se to stávat,ale je to tak. prostě je to nahovno kus. zatím sem o tomhle problému nečetl,jen u tebe
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od rokolo »

No, hezky se na to nekouká. Teď je opravdu otázkou, zda je to problém pár počátečních kusů či je to standartem......
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od _miv_ »

no dufam ze je to len vadny kus... a nie normalne bezne specifikum accenta...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

Zaruka na kastli je 6 let, v cem je problem?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Andy4 »

Hardcam: prehrdzavenie skrz/naskrz . Na povrchovú koróziu sa to nevzťahuje. Za 6 rokov to dieru v plechu neurobí, ale auto je takto nepredajné.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hanzy »

Espero píše:Chevrolet Aveo je vyráběné v Koreji v bývalém Dewoo. Problém je v tom, že fabrika patří Američanům (General Motors) a ti jsou v těžkých problémech. Jestliže nedostanou injekci od vlády, budou muset asi restrukturalizovat, prodávat aktiva na kompenzaci ztrát a zeštíhlovat. Pak se naskýtá otázka, nakolik by takovýhle nákup nebyl riskantní z hlediska možných problémů při zajišťování servisu a náhradních dílů. Tenhle problém Daewoo postihl už na přelomu tisíciletí a tady se to projevilo tak, že se u nás na dobré 2 roky rozpadla prodejní a servisní síť. Já o problémech věděl z práce, měli jsme financovat nějakých 10 miliard pro české Daewoo Avia a když jsem analyzoval situaci korejské matky, rozhodl jsem se tam finančně neangažovat, neboť bylo jasné, že je to na bankrot, což se stalo o 2 roky později, tihle bumbrdlíčci než krachnou tak se potácejí dost dlouho. (Měl jsem v té době taky Daewoo, celkem nové kolem 40 tisíc najeto, ale zbavil jsem se ho kvůli tomu pro jistotu a udělal jsem dobře.)
Problemy jsou ted ve vsech automobilkach a prave u tak velke je vetsi jistota nez u malych tohle bych vubec neresil navic Chevrolet ma obrovske narusty v prodeji myslim ne ted v krizi a vseobecne a mam na mysli korejskou produkci...
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od DEDe »

GM uz avizovala ze ziskove divize mezi nimiz je prave Chevrolet by v pripade bankrotu prevedla na jinou firmu a z insolvencniho rizeni by je vyvazala a rozprodavala by jine divize.
Co maji rikat majitele oplu teprve :mrgreen:

GM je banda podleme si na to zadelavali inovace byly nic moc v americe same velke motory nic novodobeho neni divu ze se dostali tam kde jsou, myslet si ze amici budou mit na benzin a velkou spotrebu vecne bylo naivni.


Kazdej si stejne koupi hlavne co se mu libi aspon u vetsiny to tak je , ja bych si nechtel koupit auto kery se mi libi min ale ma treba ja nevim o neco lepsi motor nebo tak , pak videt na silnici to co sem chtel a rikat si stejne je hezci tamto co sem si nevzal :) kazdyho to auto nejak oslovi a potom dokaze prejit i nedostatky. To tak byt musi jinak by nektere automobilky stezi vubec neco prodaly :) No a cena ukeca taky dost za par desitek tisic clovek je ochoten akceptovat par nedostatku :) Jakoze v zadu v Tiburonovi neslozite hlavu (respektive po ni dostanete na hrbolu :))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

Mexican. tak pak jedine pouzit pripravek, ktery urychly korozi:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od tom »

Andy4 píše:...neviem na aký dlhý čas si autor threadu plánuje auto nechať, ale chcel by som ho upozorniť na fakt úplne minimálnu ochranu ACCENTA proto korózii. !! Auto bude mať 3 roky a aj po lakovaní vrámci záruky veselo hnije ďalej, na nových a nových miestach. Mrzí ma to, lebo predajca aj napriek robí zo mňa vola a preto už to rieši právnik. Už naozaj nikdy v živote neurobím chybu a nekúpim nové auto ako novinku a pre ten prístup predajcu a hlavne dovozcu už nikdy HYUNDAI [-X !!!!!! Je mi to ľúto, lebo s new accentom som tu bol medzi prvými, plný eufórie a skončí to asi na súde. :evil: :cry:

VRAJ MECHANICKÉ POšKODENIE Z VNÚTORNEJ STRANY KUFRA Takto pehaté je celé auto !

Obrázek

Musel jsi natrefit na nějaký špatný kus... (Možná jim zrovna nešla zinkofosfátová lázeň, tak dali rovnou lak )
Já byl taky mezi prvními co měli accenta jako novinku, byl vyroben 04/2006.
A 12/2008 mělo 45.000km a ani náznak žádné povrchové koroze nebo něčeho podobného.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od pepan »

no jistěěěěé :mrgreen: byla špatná konstalace,anebo si tam řezal něco fleksou :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od JoKo »

ja mam tiez jeden z prvych accentov mc a zatial som tam nenasiel taketo fliaciky...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

tak to musi byt patecni nebo pondelni kus....francouzi to maj stejne, hrozny pohodari:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od DEDe »

no a jestli to nebylo patek 13 tyho to by bylo pak jasny :mrgreen: Snad to vyreklamujes je to pech.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“